דברים קטנים שעושים שמח

../images/Emo42.gif דברים קטנים שעושים שמח ../images/Emo42.gif

מה אני ערה - סיימתי ליל בנות עם חברתי נטע, שתינו בירה וקשקשנו את עצמנו למוות בעריסה
. בוקר טוב, יפים
! בואו נחשוב מה הם הדברים הקטנים שעושים לנו טוב על ה
. אני אתחיל ב-
בועות סבון
.
חרוזים צבעוניים
.
תמונות של אופנת רחוב יפני
.
חתולים
. לא דבר אלא חיה, אבל חיה קטנה
.
קשת בענן
. המשיכו את הרשימה, בואו נעלה חיוך של אושר רגעי על פנינו
.

innocence

New member
וואי, ממש!

ראיתי את הלינק ששמת בפייסבוק וזה ממש מדהים!

svety

New member
בוקר ../images/Emo13.gif

לשמוע במקרה שיר שאני ממש אוהבת ברדיו. רצוי כשהוא מנגן בפול ווליום כשאני מנקה ומסדרת בבית [כן, מל, זה קורה לפעמים
], ואז לשיר ולזייף איתו בקולי קולות. כשהחניכה שלי בפר"ח רצה ומחבקת אותי כשאני מגיעה
סמסים נחמדים מאנשים טלפונים מפתיעים של "היי התגעגעתי" להזמין מנה מוכרת בבית קפה/מסעדה, ולגלות שהיא טעימה יותר מהרגיל לקפוץ לאיזה ארוע חברתי ולטבוע בחיבוקים מאנשים

innocence

New member
לגמרי הקטע עם השיר!

וזה יכול להיות גם באמצע פקק בכביש או משהו כזה.

Light18m

New member
אין כמו...

להזמין משולש פיצה רגיל, ולגלות שיש עליו זית או שניים מהמשולש שהיה לידו

ואי ואי ../images/Emo45.gif.

עשית לי חשק לפיצה עם פטריות דווקא
. עם הזית או שניים מהפיצה השכנה.

קוביות של פלפלים בשלושה צבעים

ונראה לי גם שווה עם חלפינו (הפלפלים המקסיקנים הקטנים שהם חותכים לפרוסות דקות. יש משומרים כאלה בארה"ב)

innocence

New member
אני לא אוכלת חריף...

ופלפלים זה אחד הירקות היחידים שאני לא אוהבת, נראה לי XDD כשאני הולכת לארוחת ערב אצל החבר אמא שלו תמיד מכינה לי סלט נפרד בלי, או מכינה לכולם בלי XDD אצלנו בבית מקפידים פחות ואמא פשוט חותכת את הפלפלים גדול כדי שנאי אוכל להוציא אותם. כנראה שזה נובע מהעובדה שכשהייתי בצבא לפעמים זה כל מה שהיה לאכול ואכלתי המון עם גבינה..

גם אני6

New member
חריף זה טעים. לא בריא- אבל טעים

אין על החריף של מקום אחד בחיפה.. (וגם על השווארמות והמעורבים המיוחדים שלו)

תלוי את מי את שואלת

בדיוק היום למדנו על זה שכשמישהו סובל מאולקוס, אז בשנות ה-50 נתנו לו לאכול דיאטה לבנה (מוצרי חלב בסיסיים שסותרים את החומצה). אחד מהמטופלים החביא בארון צנצנת עם פלפל ירוק חריף, כי הוא היה חייב טעם ביחד עם הלבנים האלה. לא ראו שהתוספת של הפלפלים החריפים גרמה להסלמה. אם ככה הוא אוהב וזה לא מזיק ואפילו בריא לו (כי אז הוא באמת הסכים לאכול את מה שהומלץ)- אז כנראה שחריף זה לא כזה לא בריא.

innocence

New member
בתקופה שבה לא היה מקרר.

היום הדברים האלו הרבה פחות רלוונטיים.

Light18m

New member
אני אוהב הכל

פעם התקשרתי לפיצה וכששאלו איזה תוספות אני רוצה אמרתי: "את כל התוספות". כולל אננס ואנשובי? :"כן". זה היה כמו סלט כזה על הפיצה. היה כיף.

innocence

New member
כמו באיטליה *_*

שם באמת זורקים לך הכל על הפיצה, וזה כל כך טעים!!! (ואני מתכוונת *הכל*) אבל אני לא אוהבת דגים, אז מבחינתי אנשובי וטונה זה מחוץ לתחום.

Light18m

New member
אחת הפיצות הטובות שאכלתי הייתה

בפיצרייה מקומית בירושלים. היה עליה גבינת עזים, עגבניות שרי, צ'וריסוס ושווארמה.

למעלה