דברים קטנים שעושים שמח

גם אני6

New member
מחריד לקרוא אתכם. פיצה-

מכינים. על המקום. אוכלים- רגע אחרי הוצאה מהתנור. פיצות מגניבות- פפרוני(נקניקים, נקניקיות, האם, סלמי) עם אננס טרי, עוף פטריות(אבל הטובות, לא שמפניון כמו בארץ אקסטרה עגבניות רגילות או מיובשות וגבינה.. כמה שיותר ממנה קריספית בננות- אחלה של דבר. אפשר של פינאטבאטר יש ככ הרבה דבסרים סוטים אבל טעימים..

גם אני6

New member
הכי טעים home cooking.וכשתטעמי- תתחילי להיות!

זה כמו אחרי שאנשים מתחילים לאכול אורגני. אחרי תקופה- מי אוכל אוכל "פשוטי עם"..

innocence

New member
אמא שלי מכינה את הפיצה הכי טעימה בעולם,

בלי הגזמות.\זה כי היא מכינה את רוטב העגבניות הכי טעים בייקום ואני תמיד מתבאסת במסעדות להזמין פסטה ברוטב אדום, כי הוא אף פעם לא ישתווה לזה של אמא שלי.

DDN

New member
לזניה. . .. .. יאמ

לפיצריה עליה כתבתי ממקודם יש את הלזניה הכי טעימה שיש. שווה מספיק בשביל שאני אשכח את הרגישות לחצילים שיש לי. . .. (לזניה אמיתית - מבשר, עלי פסטה, גבינה וחצילים)

גם אני6

New member
אתה.. איתך אני כבר יודעת שקרוב לוודאי- נסכים

על הדברים הבאמת חשובים. הפיצה הכי טעימה שאכלתי(גם הלזניה) היא שאמא שלי מכינה. הפיצה המוכנה הכי טעימה שאכלתי הייתה בירושלים. אני עד היום לא יודעת(זוכרת) היכן וכיצד נקראת, אבל היא הייתה כ-ל כך טעימה.. זה עוד היה באולפנה, אבל היה כל כך טעים וטוב. בצק דק דק, קריספי בצדדים, שוליים מנופחים, עם בועות אוויר בקוטר.. בדיוק כמות הרוטב שצריך- וכל כך טעים.

innocence

New member
זו לא לזניה, אלא מלנזנה,

שזה דומה, אבל עם חצילים. הלזניה ה"מקורית" היא ללא חצילים.

כמו שיהודה אטלס כתב

(אני לא מאמינה שאני עדיין זוכרת את זה) הפתעה נחמדה שיכולה להיות למצוא בוטן בשקית של גרעיני חמניות

innocence

New member
הממ.. קשה למצוא..

אבל אני אחשוב בכל זאת. בתכלס, זה תלוי במצב הרוח שלי מאוד, אבל.. לפני חודש בערך בדרך לעבודה ראיתי שקדיה פורחת במלוא הדרה, וזה היה כל כך יפה והזכיר לי מאוד את התקופה שהייתי בה ביפן והכל היה מלא בפרחי דובדבן לבנבנים-ורדרדים, זה עשה לי מאוד שמח. גם חתלתולים, כל כך חמודים וקטנים! לפעמים לראות להקות ציפורים בשניים עפות במבנה מעלה לי חיוך על הפנים, אני לא לגמרי יודעת להסביר למה.

פריחת דובדבן ../images/Emo99.gif.

זה מה חשבתי לקעקע על גבי מצד שמאל, מהגב התחתון עד לצוואר - ענף פריחת דובדבן. מה שמונע ממני זו משוכנעות שיש להוסיף כיתוב כלשהו לאורך העניין מלמעלה למטה, ביפנית, ואני לא מוצאת מה להוסיף
...

innocence

New member
תמצאי איזה הייקו מעניין שיפה בעיניך

שאת מתחברת אליו.

לא לכל ציור,

אני חולה על פריחת דובדבנים כבר שנים רבות. אין כיתוב שאני בעקביות סגורה עליו כ"כ הרבה זמן או בכלל. מעולם לא ראיתי כיתוב שהיה בא לי לקעקע, נכון להיום
. אני חשה שעליי להגיע למשהו משמעותי עבורי אישית כדי להוסיפו לפריחה, טרם הגעתי למשהו המשמעותי הזה
. אזי מוקדם לי לקעקע, ככל הנראה
.

למעלה