מה שהיה לי אתמול, נגמר וכמעט כבר מחר

amitshilo

New member
../images/Emo42.gifמה שהיה לי אתמול, נגמר וכמעט כבר מחר../images/Emo77.gif

בנות יפות
לא ממש הספקתי לפתוח סכמ"ש, אז במקום זה אני פותחת פתח"ש
פתיחת שבוע כזו, שלא סותרת את הפתיחה של ענברי. בואו תגידו לי...
מה היא המטרה שלכן לשבוע הקרוב?
מי אתן הכי רוצות לפגוש?
למה אתן הכי מחכות?
מה אתן הכי רוצות לדחות?
איך אתן מרגישות עם סיום הלימודים הקרב?
מה מלחיץ אתכן ממש?
איזה שיר פותח לכן את השבוע?
מה גורם לכן להרגע בימים אלו...? שיהיה לכן שבוע מקסים
עמית.

חכמיוש

New member
פתח"ש חי חי חי.. אהבתי...

זה הולך להיות דיי משעמם...
מה היא המטרה שלכן לשבוע הקרוב? להספיק ללמוד את כל החומר לבגרות בג"ג וחזרות להסטוריה
מי אתן הכי רוצות לפגוש? חברות שלי ועוד כמה...
למה אתן הכי מחכות? להופעה של איתן, יואב ואולי סקעת
מה אתן הכי רוצות לדחות? את הלימודים לבגרויות וגם את הבגרויות
איך אתן מרגישות עם סיום הלימודים הקרב? עוד שבועיים אני מסיימת תיכון.. הגיע הזמן בגיל 23, לא? :)
מה מלחיץ אתכן ממש? שלא אספיק ללמוד את כל החומר וגם להספיק לכל ההופעות חחח
איזה שיר פותח לכן את השבוע? עוד אין...
מה גורם לכן להרגע בימים אלו...? המחשבה על ההופעות הקרובות... אני כל כך צריכה את זה שיהיה לכולן שבוע טוב

מסכמ"ש לי ../images/Emo13.gif

שאני אבין.. כולן בנות פה שהסיכום מנוסח בלשון נקבה??
טוב נו.. אז אני גבר
ויאללה.. שיהיה... נסכמ"ש בשקט
מה היא המטרה שלך לשבוע הקרוב? - לעבור אותו בשלום ללא בעיות, ושיהיה שבועה קל בעבודה . מי אתה הכי רוצה לפגוש? - חבר טוב ביום שני, יאללה שיגיע, ועוד חבר טוב בשלישי, יאללה שיגיע
למה אתה הכי מחכה? - יום שני שלישי רביעי! מה אתה הכי רוצה לדחות? - את ההגעה לעבודה מחר
מה זה אין לי כוח לעבוד.. איך אתה מרגיש עם סיום הלימודים הקרב? - אני כבר לא תלמיד, אני בן 20, עובד ב orange , וזהו...
מה מלחיץ אותך ממש? - שהמחשב בעבודה עושה לי קונצים ומקפיץ לי הערות מוזרות מידיי פעם
איזה שיר פותח לכך את השבוע? - סיפור עצוב של יואבי
, ודרך חדשה - אורן איתן מה גורם לך להרגע בימים אלו...? - אני ממש לא בתקופה של רוגע
שבוע טוב אנשים
( או נשים??
)

../images/Emo214.gifיאאאא ברוך הבא?! ../images/Emo13.gif

(אני יותר לא פה מאשר "פה", אבל תמיד טוב לקרוא שיש מישהו חדש בפורום
אגב, איפה אתה עובד באורנג"? )

../images/Emo126.gifיא, אז אם אני אתקשר לתמיכה טכנית יש מצב

שתענה לי?.. ואם אני בסלקום?!

אם את בסלקום

אז אין לך מה להתקשר
וכע.. יש מצב שאם תחייגי לשירות לקוחות הטכני של אורנג' אני אענה לך... אני 1 מתוך 100 נציגים במשמרת.. אז מי יודע ??

amitshilo

New member
אוי אוי../images/Emo6.gif

בכלל לא עלה בדעתי... בעיקרון אני לא חושבת שיש סיבה שאני ממש אשנה את הלשון בה אני כותבת, כי עדיין יש פה רב של בנות, אבל אם יש לך התנגדות חריפה ולבנות אין בעיה אני מוכנה לשנות לזכר.. כן.. השפה העברית די קשה... אני גם מוכנה להשקיע ולכתוב סלשים וכאלה
אני באמת רוצה שכולם ירגישו פה בנוח בלי שום אפליה... אז רק תגיד.

נראה לך? ../images/Emo6.gif

תרגישי בנוח לכתוב כרגיל בלשון נקבה.. אני כבר מחליף את זה בעצמי ללשון זכר כמו ששמת לב בתשובות שלי
זה בסדר.. באמת

../images/Emo126.gifפאקינג מסיימת.

מה היא המטרה שלכן לשבוע הקרוב? ליהנות ממנו כמה שאפשר, למצות את הרגעים האחרונים כשכבה, ולהצליח להגיע להופעה של יואב. מי אתן הכי רוצות לפגוש? אתכןןן!!!
למה אתן הכי מחכות?למסיבת סיום ולאפטרררר!!
מה אתן הכי רוצות לדחות?אין שום דבר כזה... איך אתן מרגישות עם סיום הלימודים הקרב?וואו. כלכך כלכך מרגש. מה מלחיץ אתכן ממש?המסיבת סיום , וזה שאני אולי לא אצליח למצוא דרך להגיע
איזה שיר פותח לכן את השבוע?Chasing cars- snow patrol וכל השירים של המסיבת סיום
מה גורם לכן להרגע בימים אלו...?סיגריות ושינה.

../images/Emo126.gifוד"א,

אם למישהי יש דרך לעזור לי בהגעה וחזרה ל- ומ- ההופעה, דברו איתי
מי שרוצה לעשות לילה לבן קטן בת"א- יכול להיות כיף!

יש ערמה של חבר'ה על הדשא..../images/Emo23.gif

מה היא המטרה שלכן לשבוע הקרוב? למצות אותו עד תום. להנות, להיפגש, להתרגש, ולתת את כל כולי ב-100% לחוויה הזאת. הולך להיות שבוע מדהים. :) מי אתן הכי רוצות לפגוש? אתכן! בא לי כבר להגיע לרגע הזה שכולנו נהיה כזה לפני ההופעה, עם החיבוקים והחיוכים והצחוקים ששייכים רק לנו
למה אתן הכי מחכות? כמובן שלהופעות וכו'.. אבל בעיקר לערב קומונות
מה אתן הכי רוצות לדחות? את התור לקוסמטיקאית.. אבל עדיף שלא חח איך אתן מרגישות עם סיום הלימודים הקרב? אהמ. קצת קשה לי לענות על זה.. אבל אני יכולה להגיד שלהריח את הסוף.. ואת ההתחלה החדשה... זה באמת מרגש! מה מלחיץ אתכן ממש? ת'אמת ששום דבר.. אני לוקחת את הכל בכיף לאחרונה.. איזה שיר פותח לכן את השבוע? פוקר פייס של ליידי גאגא
מה גורם לכן להרגע בימים אלו...? סיגריות ומאיר אריאל. אחח איזה מלך.
הודגש באמצעות מדגישומטיק

../images/Emo214.gifלמה אין כזה בפורום אפשטיין?../images/Emo7.gif

פעם אמרת שתשתלטי על הפורום...לא?
נו, זה כזה יפה! אני חייבת
בואו תגידו לי... מה היא המטרה שלכן לשבוע הקרוב?להבריאאאאאאאא (ולהכין גם כמה ברכות ימי הולדת על הדרך, ומתנה לאהובי...) מי אתן הכי רוצות לפגוש?את יואב!!!!!!(יואו, רק להבריא עד אז..
) למה אתן הכי מחכות?להופעה של יואבבבבבבב
(זה כל כך חסר..בחיי ) מה אתן הכי רוצות לדחות?את החזרה לעבודה?למרות שלא רע לי שם! ואני מתה על העבודה שלי! אבל היה לי חופש והייתי חולה..אני רוצה גם כמה ימים להספיק להנות ממנו
(למרות שחופש מחלה לא נועד בשביל זה
) איך אתן מרגישות עם סיום הלימודים הקרב?וואו...בדיוק חשבתי על זה שעצרתי את הסמסטר בגלל החתונה...
מה מלחיץ אתכן ממש?העובדה של99.9% מהחברות שלי יש יומולדת ולאפחת לא הכנתי עדיין כלום
איזה שיר פותח לכן את השבוע?יש לך כוח
מה גורם לכן להרגע בימים אלו...?אהובי

amitshilo

New member
חח בובה...

כן, בעיקרון אני אמורה להשתלט על העולם, אבל לצערי אין לי זמן לעשות את זה כרגע... עוד מעט יהיה חופש ואני אהיה בפורומים כ"כ הרבה שתרצו לחסום אצלי את הגישה לתפוז או משו

inbarIL

New member
סורי עמיתי,

אבל הפעם זה כן סותר את הפתיחת שבוע שלי כי מה לעשות, הבגרות בהיסטוריה השתלטה על העולם הפעם יותר מהכל
והיא עוד פאקינג ארבע ורבע שעות
אז אמ..סורי. ושבוע טוב לכולן

shahar1989

New member
../images/Emo13.gif הנה הם באים, ימים של שקט..

מה היא המטרה שלכן לשבוע הקרוב? להגיע ליום שבת ולראות שהפסקנו להכין את כל מה שהיינו צריכים בארבעה ימים של החלוץ. אמן. מי אתן הכי רוצות לפגוש? את כל חבורת ההופעה
אללה הופעה של יואבי! מליון שנה לא הייתי באחת כזאת!!! למה אתן הכי מחכות? הופעה! והשקה של איתן, ברור. מה אתן הכי רוצות לדחות? את המדצים, בשבוע. אמן. איך אתן מרגישות עם סיום הלימודים הקרב? אהה...ממ.. הלימודים רחוקים ממני במרחק של שנה. אה! מה מלחיץ אתכן ממש? לחשוב על הסוף של הגרעין. מוזזזר. איזה שיר פותח לכן את השבוע? אההה..נראה לי שימים של שקט חזר קצת.. מה גורם לכן להרגע בימים אלו...?

למעלה