סופ"שששש

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"שששש../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Ronushnush

New member
הי

שיר השבוע של איגי- אישה כפויה שיר השבוע לא של איגי- האמת שטחנתי מוק סטריאו, איך אני? משהו שעשה את השבוע- פישקיש הקטנה שלי משהו שהרס את השבוע- לא חשוב בילוי השבוע- כל מינים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ארבע דקות - הכנסו לספריית הדיוידי הקרוב לביתכם והשאילו!!! סרט מעולה! וגם ברונו. מה קניתם השבוע?- אלכוהול והרבה ממנו משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- להפגש עם החבר'ה מהמחלקה תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- דנה

Oyster Girl

New member
עייפות ../images/Emo54.gif

שיגמר כבר הקורס, אין לי עוד כוח
שיר השבוע של איגי- להתעטף שיר השבוע לא של איגי- מה עוד ביקשת משהו שעשה את השבוע- ההופעה אתמול משהו שהרס את השבוע- אנשים בילוי השבוע- הזאפה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אויבי הציבור, הסרט החדש עם ג'וני
מה קניתם השבוע?- כרטיס לסרט, מלא רדבולים בטעם אוכמניות וזהו למעשה. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- יומולדת לאבא ו...שיגמר עוד שבוע בקורס
? תמונה שבא לשים- התמונה של הסרט שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- הביאו את הסתיו
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכולם

A m 0 s

New member
../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

שיר השבוע של איגי- אישה כפויה שיר השבוע לא של איגי- אני חופר עם השירים של דיקלה... אולי "בסתנה" משהו שעשה את השבוע- לא יודע.. משהו שהרס את השבוע- מצב רוח מוזר והפוך כזה.. בילוי השבוע- ת"א.... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- התחלתי לקרוא את הביוגרפיה על יונה וולך אחרי שיחסית הרבה זמן היא נמצאת אצלי בבית! מה קניתם השבוע?- כרטיסיות לאוטובוסים?
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- אולי נסיעה לת"א ב"ה או הופעה של רונה קינן (או שזה עוד שבועיים
).. לא יודע.. תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שימשיך להיות רק טוב, ב"ה
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכולנו

ירדן88

New member
../images/Emo179.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי-Ignorance-paramore משהו שעשה את השבוע-וואו,הכל!!
משהו שהרס את השבוע-כלוםם בילוי השבוע-ת"א,אשדוד הרבה,ים,שוק ועד... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ניפ טאק מה קניתם השבוע?-בגדים,אוכל וכו'.... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-ממ.. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אני פשוט שרופה שזה כואבב תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-כולם!

A t z a

New member
שיהיה, לפני שמתחיל שבוע מסריח../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- אלמל"ל שיר השבוע לא של איגי- lone star וכו' משהו שעשה את השבוע- הופעה של איפה הילד, סינמה סיטי ויאייפי וכל מיני דברים קטנים
משהו שהרס את השבוע-צבא, מצברוח מגעיל, ריבים מעצבנים.הרבה דברים בילוי השבוע- ראו תשובתי לגבי מה שעשה את השבוע. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-מלאכים ושדים
מה קניתם השבוע?-יותר מדי דברים
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-דפנטלי אבל דפנטליייי שיגמר. תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אל תראו ברונו, חרא סרט. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-כל מי שגרם לי להרגיש טוב יותר השבוע...

למעלה