סופ"ש ב-
אנשים

Nora Shu

New member
לדעתי לא XD

הסגנון החדש של מיאבי, ובכלל המראה החדש שלו, ממש לא לטעמי. שיחזור לסגנון Galyuu ו-Gagaku, בבקשה. או, אם מותר לי להתחנן, לג'ושו גאיידו. ;;

../images/Emo92.gifזקוקה לעזרה../images/Emo206.gif

במסגרת ההתנדבות שלי למען הקהילה אני מסייעת למשפחה חד הורית,מרובת ילדים במצוקה. אני מארגנת החודש בר מצווה לילד. אני בבקשה זקוקה לעזרה. מחפשת בדרום תל אביב בהשאלה ותרומה למען המשפחה לכמה שעות, מועדון או אולם אירועים שאפשר לעשות בו אירוע בר מצווה. לא מועדון לילה או דיסקוטק אלא מועדון של איזו עמותה או חוגים או לא משנה מה ואם יהיה מועדון של דיסקו גם סבבה. רק לא במתנ"ס, הילד מתבייש והמתנסים בדרום תל אביב מאוד קטנים החדרים שם וקשה לזוז וזה מנסיון אחרי שחגגנו שם לילדה אירוע. אשמח לכל עזרה אפשרית בנושא תודה מחפשת תקליטן שיהיה מוכן להתנדב למען הילד

Nittle Grasper

New member
נצל"ש, אני נעלמת לשבוע ~~

לאילת ... אז אני לא אהיה פה מן הסתם, אלא אם כן באורח פלא יצוץ לו מחשב עם חיבור לאינטרנט, אבל בכלמקרה אני לא רוצה להסתכן ולהתחבר שם למשתמש שלי או למסן כי יוכלו לפרוץ לי אח"כ [תלוי איך המחשב מוגדר, אבל עדיין זה סיכון X-X ואין כאן אפשרות של כתיבה כאורחים נראה לי 0.0 בקומונות אפשר ואז לא צריך להתחבר
] והפלאפון לא נותן לי להתחבר לשום משתמש, הזבלון הקטן ><" כמה אני מקשקשת O_O בקיצור אני לא אהיה פה ואתבאס לי שבוע מהעניין >.< אז בעבעי

yuki no hana

New member
תהני

קחי חופש מכל הנושא זה לא כל כך נורא את יודעת יש עוד חיים חוץ מזה (לי לא אבל לאחרים בטח יש XD) אז תבלי ושיהיה לך כיף אילת *-*

../images/Emo207.gif

רציתי להגיד שיש לי תוכנה שיש בה ערוצים מכל העולם,וכן יש גם מיפן
ויש שם כמה ערוצי מוזיקה אז מי שרוצה שאני ישלח לו את התוכנה עם הקוד שיפנה אליי במסן:[email protected]חח ועכשיו אני רואה את זה ולא יודעת למה הם מראיינים את NE-YO[מכירים
]

למעלה