סופ"ש חגיגי וארוך במיוחד

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש חגיגי וארוך במיוחד../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A t z a

New member
נ.ב../images/Emo80.gif

לקח לי אולי חמישה נסיונות להצליח לשלוח את הסיכום סופ"ש בלי שיתקע לי הפורום! הזוי!

אורי נה

New member
כבר עבר עוד שבוע..?

שיר השבוע של חמי- בואי ניפרד שיר השבוע לא של חמי- להתחיל מחדש של קספר וסקאזי משהו שעשה את השבוע- בילוי עם חברים במקום ללכת להופעה בחמישי משהו שהרס את השבוע- שלא הלכתי להופעה בחמישי.. בילוי השבוע- עם חברים בחמישי סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- דרקונים של מעמקי הגמדים, כבר כמעט בסוף מה קניתם השבוע?- פן, מברשת לפן משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- נקווה שסיור סליחות מגניב עם חברה תמונה שבא לשים- בהזדמנות ננסה את המהירות של האינטרנט הזה שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- וואו, שנה לסיור סליחות עם ט6--> שנה לוויכוח הוא כ דומה-הוא לא דומה (נו, יפעת, תגיבי על זה..) תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- תיקון לשבוע שעבר- ה-הוא מקבל פרח רעיל.. איתן על שהיה חמוד וניגן את הביאו את הסתיו חפרתי. חג שמח ושנה טובה

joyjy

New member
הוא לא דומה, ד"א- חדשה

שיר השבוע של חמי- אין רוקנ'רול בעברית, אמצע הקיץ שיר השבוע לא של חמי- free love של דפש מוד משהו שעשה את השבוע- נקווה שהיום בערב יהיה נחמד משהו שהרס את השבוע- אהמ.. אהמ.. דנה, הופעה מסויימת שלא הלכנו אליה.. בילוי השבוע- - סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- גנבת הספרים מה קניתם השבוע?- אולסטאר פינק פלויד משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- סיור סליחות תמונה שבא לשים- - שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- הוא לא דומה (דנה מוסיפה שהוא כן דומה, נעם) תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לפלאפי

ברוכה הבאה

אני שמח על כל אחת שטוענת שהוא לא דומה. דנה/אורי/יהושוע, הוא לא דומה! למעשה, אני מציע שתעלי את התמונה לדיון פה בפורום

שבת שלום

שיר השבוע של חמי-פארק הגויאבה שיר השבוע לא של חמי-סוף העולם של היהודים (ולא, זה לא אותו שיר כמו של גפן!) משהו שעשה את השבוע-החופש משהו שהרס את השבוע-נשים. בחיי, אני הולך לגור באי עם גברים בלבד בילוי השבוע-ההופעה סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ידיעות ארונות מה קניתם השבוע?-מיתרים משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-סופ"ש תמונה שבא לשים-אני בעד להוריד את הסעיף הזה XD שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-"אני לא צריך פרוטקציות, יש לי קשרים" תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-לילד קטן שהיה בהופעה, ישב על כסא בצד הבמה עם עיניים כחולות ענקיות. הייתי מאמץ אותו, בחיי. ממש חמוד

A t z a

New member
איזה כיף שגם מחר חופש!../images/Emo12.gif../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- כולם רוצים חבר שיר השבוע לא של חמי- modern love בביצוע של גבע אלון משהו שעשה את השבוע- אממ אני חוששת ששומדבר משהו שהרס את השבוע-הרבה מאוד מצבי רוח רעים. בילוי השבוע- סתם ארוחת בוקר בת"א...והיום עם מיכל...וזהו סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-מכושפות
. מה קניתם השבוע?-כל מיני משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- יום חמישי בבוקר, ממנו יש לי 5 ימי חופש! תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-כולכם..שנה טובה

למעלה