סופ"ש...

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש...../images/Emo80.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

אורי נה

New member
../images/Emo187.gif

שיר השבוע של חמי- עמוקים חדרים שבלב שיר השבוע לא של חמי- don't cry- guns n roses משהו שעשה את השבוע- יום שני "דנה חושבת שאתה חמוד, אבל אנחנו חושבות שאתה מכוער"
משהו שהרס את השבוע- אי הבנות זה מצחיק רק בסרטים בילוי השבוע- ללמוד לבוחן באנגלית..? סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- תמיד אותו חלום מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- כלום, אבל עוד 3 שבועות קספר בבארבי ת"א
תמונה שבא לשים- עדיין במצלמה.... שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- רושם ראשוני זה בולשיט תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- למחנכת שלי, שאישרה לי לא לבוא מחר ל'יום תימן'

joyjy

New member
../images/Emo228.gif

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- the never ending why - placebo משהו שעשה את השבוע- לא הייתי ב"יום תימן" D: משהו שהרס את השבוע- חור במוח. בילוי השבוע-
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-CSI מה קניתם השבוע?- ג'ינסים, דיסקים וארטיק משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- בראשון ספיישל דוקטור הו :) תמונה שבא לשים- בנאדם יפה. שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אני רוצה את הציור של פו, אהמ, דנה. תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- למי שיעזור למנוע ממנה להגיע להופעה S:

אורי נה

New member
הוא מאד יפה,

יחסית לאישה
וגם אם הייתי יודעת איפה הציור הזה, לא היית מקבלת אותו

joyjy

New member
../images/Emo11.gif

הוא היה יפה גם לפני שהוא התחיל להיראות כמו בחורה.

vagz

New member
היה זה רק חלום..

שיר השבוע של חמי- אימפריות נופלות, רק בשביל לקבל חיבוק שיר השבוע לא של חמי- אפרת גוש- שיהיה לך טוב!! שיר גאוני משהו שעשה את השבוע- בילויים עם חברים משהו שהרס את השבוע- הצבא המטומטם בילוי השבוע- מסיבת גיוס לחבר סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- עקבות האלוהים מה קניתם השבוע?- לא יודע בדיוק אבל בזבזתי מלא כסף משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- שבוע אחרון לפני הגיוס תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שיהיה לך טוב תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

Oyster Girl

New member
מי יתן ואלוהים ינוח את הנשמה שלי ../images/Emo54.gif

שיר השבוע של חמי-
שיר השבוע לא של חמי- להתעורר בבוקר ולשנוא את עצמך משהו שעשה את השבוע- לראות את אהבת חיי, גם אם זה היה לעשרים דקות. משהו שהרס את השבוע- הכל בילוי השבוע- אין בילוי מיוחד סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- 500 ימים על סאמר, למרות שזה לא סרט ממש טוב מה קניתם השבוע?- כלום משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- לסיים כבר עם מה שהתחלתי, הלוואי וזה יקרה כבר. תמונה שבא לשים- לא בא שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שאלוהים יקח אותי כבר... תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

בלה בלה בלה

שיר השבוע של חמי- שיר השבוע לא של חמי- Keane - Everybody's Changing משהו שעשה את השבוע- חברים משהו שהרס את השבוע- אנשים מסויימים בילוי השבוע-
סרט\\תוכנית\\סדרה\\ספר\\עיתון השבוע שלכם- 500 DAYS OF SUMMER סורי זה נשמע גרוע באנגלית.. סרט חמוד מה קניתם השבוע?
משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא - סופ"ש לא רוצה צבא תמונה שבא לשים שאלות\\טענות\\בקשות\\הערות\\הארות- שירד גשם תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- מיכס

למעלה