סופ"ש

A t z a

New member
../images/Emo42.gifסופ"ש../images/Emo9.gif../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי- שיר השבוע לא של איגי- משהו שעשה את השבוע- משהו שהרס את השבוע- בילוי השבוע- סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- מה קניתם השבוע?- משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A m 0 s

New member
"יום טוב עבר עלינו..."../images/Emo34.gif

שיר השבוע של איגי-
שיר השבוע לא של איגי- אני חושב שהיה שיר אחד שנחרש במיוחד אצלי... לא בטוח ואם כן גם לא ממש זוכר
משהו שעשה את השבוע- המסיבה בקולטורה
למרות שלדעתי הייתה חרא-דרעק-חולירע של מסיבה - היה נחמד... משהו שהרס את השבוע- אה
לא זוכר... אולי יותר מידי התקפים היפוכונדריים שלי... בילוי השבוע- המסיבה... סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אני קורא עכשיו בערך 3 "ספרי שאנטי באנטי" - ככה אני קורא להם
- "אהבה, רפואה וניסים" - ד"ר ברני סיגל, "אושו - משחק החיים" ו"הכרת תודה" - לואיז ל. היי מה קניתם השבוע?- לא זוכר אבל מה שכן שמתי לב שלא הפסקתי לרוקן ואח"כ שוב למלא את הארנק - וואו כמה "ביזבזתי"... משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- קורין אלאל בזאפה!! תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- שנמשיך להיות מאושרים, מוגנים, בריאים, רגועים, שקטים, שלווים, אמפטיים, סימפתיים וכיו"ב
תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכולנוווווווווו!!

Peeeach

New member
סופ"ש ואעה..איזה בלאגן.......

שיר השבוע של איגי- ואללה לא שמעתי אותה חצי שנה שיר השבוע לא של איגי- אמממ... R.E.M כמה שירים משהו שעשה את השבוע- כלמיני.יציאות מצחיקות כאלה.. משהו שהרס את השבוע- מתכונות מתכונות בגרויות בגרויות.. (כולכם פה כ"כ זקנים.חח) בילוי השבוע- בתים סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- אנערף מה קניתם השבוע?- רגיל חח משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- מתכונת מזדיינת מועד ז' תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- באלי חופשששששששששששששש תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכולםםם

dsol

New member
התגעגעתי אז באתי..._../images/Emo189.gif

שיר השבוע של איגי- -- שיר השבוע לא של איגי- תומר יוסף - אני רוצה לזוז משהו שעשה את השבוע- שבועות
החג הכי טעים בעולם משהו שהרס את השבוע- שצריך לחזור לבסיס מחר
? בילוי השבוע- מסיבת שבועות בחמישי וים בשישי ושבת סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם- ראיתי את הסידרה "העוקץ" (או בשמה המקורי וללא העיוות הישראלי "Leverage") פשוט סידרה מעולה, עכשיו אני במרתון אקס מן (הסידרה המצויירת המקורית... הישנה הזו שכוללם ראו.. אני עושה לעצמי ריענון וסדר בפרקים) מה קניתם השבוע?- שתיה ואוכל בעיקר משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא- סופ"ש תמונה שבא לשים- המון גלשני רוח בים.. כל כך יפה ! שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- אני צריך לבוא לפה יותר... רק שיהיה למה לבוא !!! תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו- לכל מי שתהגעגע ולכל מי שאני מתגעגע

A t z a

New member
יו מה זה הקאמבק הזה שלך ושל ירדן?../images/Emo12.gif../images/Emo80.gif

יש לי תמונה כמעט זהה לזו ששמת

ירדן88

New member
חםם../images/Emo42.gif

שיר השבוע של איגי-מסתובבים שיצא לי לשמוע מלא ברדיו..איזה כיף! שיר השבוע לא של איגי-כל מיני של פארמור ולילי אלן משהו שעשה את השבוע-הרבה אוכל טעים
וחברות..ולעבור את המתכונת משהו שהרס את השבוע-להתכונן להסטוריה בילוי השבוע-ת"א,אשדוד ועד.. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-ניפ טאק,עקרות,קומה 2 מה קניתם השבוע?-מכנס משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-יומלדת לאחותי ומתכונת בלשון!!לסיים אותה כמובן.. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-כל מי שפה

A t z a

New member
ברדיו?../images/Emo12.gifשלנו?../images/Emo80.gif

וואי זה עוד לא יצא לי לשמוע ברדיו.... ולילי אלן מלכה
אמא שלי הביאה לי את הדיסקים שלה מחו"ל
וולקאם באק ירדנוזזז

ירדן88

New member
../images/Emo13.gifתוודה

אני תמיד קוראת פה! וכן היה שלוש פעמים שלמות את מסתובים! וכןן לילי אלן כזו מלכה

A t z a

New member
כבר לא ממש סופ"ש../images/Emo80.gif

שיר השבוע של איגי-מטוס רכבת של אוזוספ שיר השבוע לא של איגי-הרבה ביטלס,breathe וכוווו' משהו שעשה את השבוע-שהצלחתי להגיע להופעות שרציתי, הסופ"ש הארוך שהיה... משהו שהרס את השבוע-כאבים,מצב רוח רע וכו'. בילוי השבוע-4 לילות שיצאתי בהם ברצף
סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-בולט
מה קניתם השבוע?-הרבההה דברים. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-ליום חמישי... תמונה שבא לשים-
שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות-אני ווילי תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-מיכי ואמא...

yuvizz

New member
:).

שיר השבוע של איגי-לא מחכה יותר לדוור שיר השבוע לא של איגי-torn משהו שעשה את השבוע-מאי מאי. משהו שהרס את השבוע-הסופ"ש ומה שהוא הביא איתו. בילוי השבוע-ראשון אצל שחר, שני סטודיו אח"כ עם ההורים בג'פאניקה ואח"כ עם חברים מהעבודה, שלישי אצל רז ואז סטודיו, רביעי ההקרנה של המשחק בעבודה, היה אחד הטובים
והלילה הלבן+זמן איכות עם יואבי ועופר, חמישי ערב חג ואח"כ מיני יומולדת לדר, שישי בבוקר חזרות בסטודיו ואח"כ המשך יומולדת לדר, שבת ההופעה, ודני סנדרסון
. סרט\תוכנית\סדרה\ספר\עיתון השבוע שלכם-קציצות. מה קניתם השבוע?-לא היה כסף השבוע לאור חוסר שעות עבודה. משהו שאתם מחכים לו שבוע הבא-פשוט שייגמר, ושיסגרו דברים שאולי לא היה שווה לפתוח אותם. תמונה שבא לשים- שאלות\טענות\בקשות\הערות\הארות- תנו פרח למישהו(לא חובה מהפורום) שבא לכם לתת לו-

A t z a

New member
מדהים.../images/Emo80.gif

כמה שאנחנו חושבות את אותו הדבר על מה שהרס את השבוע, ועל מה שצריך לקרות השבוע הזה

yuvizz

New member
../images/Emo13.gif

נקווה שמה שצריך לקרות בשבוע הזה יסתר לפחות לאחת מאיתנו
.

A t z a

New member
או שניהם../images/Emo9.gif? או שזה יותר מדי לבקש../images/Emo6.gif../images/Emo80.gif

למעלה