רק להיום - אמון בכוח גדול מאיתנו

../images/Emo42.gifרק להיום - אמון בכוח גדול מאיתנו../images/Emo42.gif

כוח שלא יאכזב לעולם
"כשאנו לומדים לבטוח בכוח הזה, אני מתחילים להתגבר על הפחד שלנו מהחיים".
אנחנו אנשים שרגילים לשים את כל הביצים בסל אחד. לרבים מאתנו היה סם מועדף מסוים. נשענו עליו כדי שיעזור לנו לעבור את היום, כדי שהחיים יהיו נסבלים. היינו נאמנים לאותו הם: בעצם,התמסרנו לו בלי שום הסתייגות. ואז הוא בגד בנו. נבגדנו על-ידי הדבר היחיד היינו תלויים בו כל חיינו. והבוגד הזה עזב אותנו מתחבטים ומפרפרים. עתה כשהגענו לחדרים של ההחלמה, אנו עשויים להתפתות להשען על אדם אחר כדי שימלא את הצרכים שלנו. אנו יכולים לצפות לזה מהחונך שלנו ,מהאוהבים שלנו או מהחבר הכי טוב שלנו. אבל תלות בבני אדם מסוכנת. הם רחוקים מלהיות מושלמים. הם יכולים לקחת חופשה ,לישון, או להיות במצב-רוח -רע בדיוק כשאנו צריכים אותם. המשענת שלנו חייבת להיות מבוססת על כוח גדול מאתנו. אף כוח אנושי לא יכול להשיב אותנו לשפיות, להשגיח על חיינו ורצונותיו, או לעמוד לרשותנו כל הזמן ללא תנאי ולאהוב אותנו כשאנו זקוקים לכך. אנו מניחים את האמון שלנו באלוהים כפי הבנתנו , מכיוון שרק כוח זה לא יאכזב אותנו לעולם.
רק להיום:
אתן אמון בכוח גדול ממני, מכיוון שרק כוח זה לא יאכזב אותי לעולם.
בוקר טוב עולם
ברוח אלוהים אוהב.

מבקשת להרים תפילה../images/Emo16.gif

מעולם לא היו לי חברות שיכולתי באמת לכנות חברות אמיתיות, עד שפגשתי מכורים, ובעיקר את א'. (לא א' מבית הנשיא
) בשנתיים האחרונות, אמנם לא נפגשנו הרבה, אבל הפעמים בהן נפגשנו היו איכותיות ברמות של שיחות נפש, של סיוע הדדי והקשבה, משהו שזיהיתי כאהבה נקייה מאד. א' הייתה אלכוהליסטית. בחודשיים האחרונים היא פשוט נעלמה לי. לא עונה לטלפונים, לא להודעות ששלחתי עם בני משפחה ולא לאס אמ אסים.. מתי שהוא בחודש האחרון הסתבר לי שהיא נמצאת בבית חולים, אחרי שהייתה באישפוזית שם היא הייתה אמורה להתנקות מרעלי האלכוהול... בכדי להכין אותה להשתלת כבד. הכבד... הוא פשוט קרס והפסיק לתפקד לגמרי. ביקשתי בכל לשון של בקשה אישור לנסוע לבקר אותה, להספיק לחבק אותה לפני שייקרה משהו נורא. במרכז יום בו אני מטופלת, שללו בכל תוקף את בקשותי החוזרות ונשנות מסיבות שלא יכלו לפרט לי. בהתחלה כעסתי נורא, ואפילו חשבתי לעזוב, לבעוט בהכל... אבל משהו החזיק אותי. אתמול, הסתבר לי שא' נמצאת פה בעיר, אחרי שברחה מבית חולים לפני יומיים. כמובן שטסתי בכל המהירות אליה הביתה... מה אספר לכם אנשים... אני יכולה להבין מדוע שללו ממני את בקשתי לצאת לחופש. א' - שוכבת במיטה... חצי בן אדם, אמנם בהכרה מלאה אבל לא ממש זזה.. הבטן נפוחה כאילו הייתה בהריון מתקדם, והיא פשוט ממתינה להשתלת כבד, שספק רב אם תצליח לאור חוסר האמונה שלה... כשהיא רק יודעת לומר "ממי... חבקי אותי לפני שאני עוזבת..." שכבתי איתה במיטה, רק חיבקתי וליטפתי כשכל כולי נקרעת לגזרים... הקשבתי למלמולי התודה שלה.. בפנים חשבתי לעצמי - "על מה היא מדברת כאילו, מה תודה? הרי היא הייתה מתנהגת בדיוק אותו דבר... זו חברה אמיתית...." כשיצאתי משם אחרי כמה שעות... השארתי אותה ישנה, וכל הדרך הביתה לא הפסקתי לבכות.. צרחתי לאלוהים.. התחננתי שמשהו טוב יקרה, משהו שיחזיר אותה לחיים כמו שאני מכירה אותה, שיחזיר לה את שמחת החיים שהלכה ממנה והלאה...
אני מבקשת להרים תפילה, אנא אלוהים יקר ואוהב - הטוב בעינייך ייעשה, חבק אותנו אלוהים והעצם בנו כוח להתמודד עם מה שלא יקרה, חזק אותנו למען נוכל להמשיך ולהאמין שאתה, רק אתה יודע מה טוב עבורנו. א'.. מאחלת לך את כל הטוב, כוח להתמודד, ושנראה עוד הרבה ימים יפים יחד. אמן

צונו123

New member
בוקר של אהבה וחיבוקים../images/Emo24.gif

גם אני נושאת תפילה לכל המכורים שעדיין סובלים!

ראיתי ולא יכלתי לא להגיב ../images/Emo16.gif

מחזקת ומתפללת לשלומה ולשלומם של כל אלה שעדיין נמצאים במקום הזה וצריכים את היד התומכת. ראיתי מול עיניי את סיום החיים של מי שהיה חבר טוב (ותמיד יהיה) כי היה מכור והרס את עצמו. מי ייתן וכל אלו לא ידעו כאב וקושי
ולך...
מחזק ואוהב.. שהחיים יהיו מחייכים כמה שיותר עבורך ועבור האהובים לך

צונו123

New member
לחלום רע אני מחבקת אותך ושולחת אהבה וכח../images/Emo16.gif

תזכרי שאנחנו חסרי אונים מול המחלה שלנו..

ברוכה הבאה פה "חלום רע"../images/Emo24.gif

מדליקה נרות וירטואליים נוספים לשלום חברתי, ולרפואתה השלמה. מי יתן ואף אחד לא ידע כאב וקושי, כמובן שגם המכורים - בלי יוצא מן הכלל... אנשים הם אנשים באשר הם לטעמי, ואין לנו צורך לסבול... לפעמים, עד שאנחנו מבינים שאנחנו סובלים לוקח זמן רב מדי, ואני תקווה שכל מי שעיתותיו בידיו, ישכיל לעשות וימהר אל הדרך... תודה על תשומת ה

למעלה