שאלות, נצל"שים ואוףטופיק

שלום. ^^

אני ענבר, בת 13. עוד מעט 14. [אמא'לה] אפשר בבקשה [בבקשהבקשהבקשה^#$%&*] לקבל המלצות ליוצרים שהם פחות מושפעים מהסגנון המערבי? המקור הנוכחי שלי, בעיקר פתיחות וסיומות של אנימה, לא עלול לספק בטעות את הסחורה. למרבה הצער.

היי זה ממש חשוב!!!!!

זוכרים אותי? שאלתי מאיפה מורידים את השיר tsuki no curse...(מזממממממממןןן) אז עכשיו אני באה עם שיר אחר.. שלא מצאתי באתר ההורדות של האנימה...
אז הנה הקישור: http://www.youtube.com/watch?v=cYI2XtEM8Fs&mode=related&search= ואני ממש אוהבת את השיר... ואני לא יודעת מאיפה מורידים מישהו מכיר את השיר? ויהיה עוד יותר טוב אם למישהו יש תוכנה שמפרידה שירים מסרטונים/סרטים ויוכל להפריד את השיר מהסרטון ולשלוח לי (כי אני ממש רוצה גם את מה שיושי אמרה P=) תודה רבה לכל מי שמתייחס לזה ומנסה לעזור

sonaku

New member
זאת אומרת...מוזיקה מסורתית? ^^'

אני חוששת אנחנו פחות מבינים בנושא X: ואגב,גם שירי פתיחה של אנימות הם בד''כ שירים ''רכים ושקטים'' של להקות ג'ייפופ וג'יירוק..ככה שאם את מחפשת מסורתי,זה קצת בעיה ^^;

oracle

New member
אני~~ ^_^

אבל השרשור הזה כבר לא קופץ, אז אולי לא יראו את השאלה שלך... =/

Nora Shu

New member
המ.

הבקשה שלך חצי מסובכת חצי בכלל לא. מה אפשר לעשות שהמערב היא מעצמה ענקית וכן, הרבה אמנים/להקות/דברים אסיאתיים לוקחים השראה מהם. לכן אני חושבת שאני אקרא את הבקשה שלך כחיפוש אחר להקות עם פחות מילים רנדומליות באנגלית באמצע - זה כבר מצמצם אותך ישר ממוזיקת פופ יפנית לרוק. אני ממליצה לך מקרב ליבי על הלהקת ג'יירוק הראשונה שממש אתהבתי בה [והיא אובססיה עד היום]- Kagrra, [עם הסימן פיסוק]: הלהקה מתלבשת באופן מסורתי, מנגנים בכלי נגינה מסורתיים [באחד הPV החדשים שלהם, Utakata, אחד הגיטריסטים ניגן בקוטו] והסולן שר בשיא הסטייל המסורתי, יענו עם הסילסולים הרכים. הם מעולים. ^_^ עוד כמה הם Inugami Circus-dan שהם פשוט להקה כיפיית לכל דבר, ואר, היו לי עוד כמה להקות בראש אבל ההתפנגרלות על קאגררה, עצרה אותי. XD עימך הסליחה. P: מקווה שעזרתי בכל זאת. OO

sonaku

New member
אבל גאררה משלבים מוזיקה מסרותית עם

רוק...ככה שזה לא בדיוק נכון. הא,אבל הם כ''כ מעולים!!! XD

sonaku

New member
זו לא בדיוק מוזיקה מסורתית.

זה משולב יותר מידי עם רוק.

sonaku

New member
אה,אני אגיד את זה כרוק

עם אלמנטים מסורתיים,יותר מתאים לקאגררה.^^

Nora Shu

New member
לא אמרתי שהם מוזיקה מסורתית Oם

אמרתי שהם משלבים הרבה מאוד גורמים יפניים מסורתיים כמו בסגנון שירה של ישיי ובמוזיקה עצמה. לא אמרתי שהם תכל'ס מוזיקה מסורתית. הם ממש לא. אם כבר הם אנגורה קיי. ^^

sonaku

New member
אבל כזה נתת אותם בתור דוגמא

למישהו שחיפש מוזיקה מסורתית וזה פשוט הציק לי ^^'' בסדר,אני מסכימה איתך^^ ממ,זה נדמה לי או שאני, את וסמדר מנהלות פה דיוניי ג'יירוק?^^;;; ואנחנו היחידות >__>

Nora Shu

New member
היא לא ביקשה מוזיקה יפנית מסורתית

היא ביקשה, "אפשר בבקשה [בבקשהבקשהבקשה^#$%&*] לקבל המלצות ליוצרים שהם פחות מושפעים מהסגנון המערבי?". *פחות* היא מילת המפתח, לדעתי. היא לא ביקשה מוזיקה לחלוטין תכל'ס יפנית, היא ביקשה מוזיקה שיש בה פחות השפעות בולטות מהסגנון המערבי. לא הייתי ממליצה על Inugami Circus-dan או על Onmyouza כמו שסמדר עשתה, למישהי שמחפשת תכל'ס יפני מסורתי. יפני מסורתי תמיד יהיה בדעתי אנקה, קוטו ואולי אם היא מחפשת משהו יותר אקסנטרי אז האחים יושידה או התזמורת האנדרגראונד הפילהרמונית [ככה הם קראו לעצמם? לא זוכרת]. בכל מקרה, זהו. XD אני חושבת שהתבלבלת קצת או שאני התבלבלתי או שבכלל מי שחיפשה המלצות נטשה ונעלמה אז זהו. XDD; יש עוד כמה שאני בטוחה יוכלו לתרום לדיונים בתחום הג'יירוק. בכלל נראה שבשבוע האחרון הפורום שומם ואם הייתי קצת פחות שקועה בעצמי ויותר יוזמת, הייתי מנסה לעשות פה את מה שחן ואני דיברנו על לעשות לפני... חודש בערך. Oם [ואוו חן. הוא בטח מת או שם אותי באיגנור. אבוי האנגסט!!! האנגססססט!!1 P:] שאמ, זה היה שרשור חדשות/הוצאות חדשות ג'יירוק עם כחול חדש לכל פריט.^^;

oracle

New member
הולי ק**פ~~ ם.ם;;;

כחול חדש לכל פריט? והסטייטמנט של זה הוא מה? P=

Nora Shu

New member
הרעיון היה

שיהיה כתום ראשי וכדי שכל פריט יהיה מסודר בצורה מאורגנת ומקום הדיון לגביו יהיה ברור וישיר, חשבנו דאז [3>] שכחול לכל אחד יהיה רעיון חכם. אולי לא? XD ... *מאשימה את חן בהכל :X* באמת אימא, זאת לא היד שלי בצנצנת!!!11 הוא הכריח אותי!!1 סתםסתם P:

oracle

New member
הוממ... ../images/Emo122.gif

אוקיי.. יש בזה משהו.. בכל זאת זה נראה לי קצת מפלצתי~~ ^^ וחן בכל מקרה התאייד מכאן אז אפשר להאשים אותו בהכל, נה? *שולחת לחן צנצנת עוגיות מעוטרת בסרט*

למעלה