שאלות, נצל"שים ואוףטופיק

Nora Shu

New member

יותר מפלצתי מהשרשור "100 סיבות לאהוב מוזיקה יפנית" שמיכאל עשה? לטעמי ההעדר הכי גדול בפורום הוא הבמה לתגובה ומשוב - שיחות רציניות, ולא רק אמג איומי האמאסאקי שולטתת>!>!>1ת11, ואולי זה רעיון טוב לנסות משהו בסגנון הזה. לא יודעת, זה לא חייב להיות אך ורק מוזיקת רוק תכל'ס. שלדישגחשחגחש *מוותרת* XD חן התאדה מהיקום בערך. *ממשיכה להאשים אותו בדברים רנדומליים*

oracle

New member
אל תוותרי.. ^_^

בדיוק השרשור ההוא גרם לי להבהל מהמפלצתיות... אני מאד בעד ניתוחים רציניים של שיר/אלבום/אמן, והלוואי והיה קצת יותר מזה כאן... ;; אבל לא נראה לי ששרשור חדשות כזה היה עושה את העבודה כי זה היה גדול מכדי שמישהו יעז להכנס אליו.. לא יודעת אם הסברתי את עצמי ברור, אבל מקווה שהבנת ^_^

Nora Shu

New member
אהה, תפסתי אותך ^_^

לא שאני בטוחה אם זה יניב תוצאות, אבל, יש לך רעיון מה כן אפשר לעשות שיגרור דיונים ולא יפחיד את הבאים? O:

המ -מקווה שהשרשור לא נמוג

לעמוד הבא בינתיים- >< [השרשור שמור אצלי במועדפים.
] התכוונתי גם ליוצרים שלא הושפעו בכלל. או כמעט בכלל. נמנמ. אני מתנסחת בעילגות. את יכולה לאיית לי את השמות שהזכרת באנגלית? פליז? ^^;

Nora Shu

New member
אל תדאגי,

בשביל זה יש התרעות באימייל ;) אה, יש את הסגנון מוזיקה Enka, שזה באמת כמו מוזיקת קאנטרי ליפניים XD אבל מי יודע, אולי זה יעניין אותך. חוץ מזה את את ה Yoshida Brothers [או Yoshida kyoudai, אם את רוצה לנסות שילובים בגוגל] ואת ה Underground Tokyo Philharmonic-- אני לא בטוחה בשם שלהם, אני מצטערת.^^; כל מה שהמלצתי לך כרגע לא מושפעים בכלל [או בקושי. אם תמצאי השפעה מערבית תשתפי בבקשה @@] מהמערב. אני מקווה שהייתי לעזר. D:

הורייז! תודה לך. ^^

או במסרים, להומלסים מחוסרי אימייל. P: וואטאבר. [..מביך לומר, אבל אני לא יודעת מה זה קאנטרי. זה נשמע כמו שם של סוג מסויים של דהרה של סוס. >< הבורות, הבורות.]

Nora Shu

New member
אייה

בורות. P: קיצר, זה סגנון מוזיקה אמריקאי שמשלב מוזיקה עממית והרבה גיטרה אקוסטית ואנשים בדרך כלל מטקסס אוהבים את זה יותר מהאימהות שלהם. XDDD

..האנגלית שלי

תהיה עוד מעט טובה דיו כדי לומר עליה שהיא עילגת, אבל זה עדיין לא מספיק. P:

oracle

New member
Onmyouza ../images/Emo23.gif

להקת פאוור מטאל אפי שמשלבת אלמנטים יפניים מסורתיים במוזיקה ובטקסטים שלה. חברי הלהקה לובשים קימונו ומשלבים דיבור יפני עתיק בשירים (kogo). אתר הלהקה.. דוגמאות מיוטיוב: שיר פתיחה של האנימה בסיליסק אקי הוגאן (שימי לב לשחקן הנו המשחק מפלצת..) תהני~~ זו אחת הלהקות האהובות עלי ^_^

מ א י י ק

New member
סמדר תוכלי להרחיב קצת יותר?../images/Emo211.gif

שמעתי שהלהקה הזאת מעולה,ואני רוצה לדעת עלייהם קצת ולשמוע אותם

oracle

New member
כל המידע שאתה צריך נמצא באתר

הרשמי הבינלאומי שלהם (לינק בהודעה הקודמת שלי בשרשור), ואם אתה רוצה לשמוע עוד מהם, יש כמה קליפים שלהם ביוטיוב~~

Nora Shu

New member
אה חשבתי להזכיר אותם אבל

לא הייתי בטוחה, כי המוזיקה שלהם נוטה להיות, נו, פאוור מטאל, ולפעמים לתת המלצות למוזיקה יפנית שמתגלה למאזין החדש כמטאל מפתיעה אותם בצורה רעה [למה, הו למה, אנשים לא מבינים שמוזיקה יפנית =/= רק פופ נשים צווחני :/]. ^_^;

oracle

New member
נכון שהם פאוור מטאל ולא בדיוק

במיינסטרים, אבל אני אף פעם לא אחמיץ הזדמנות לחשוף אנשים לפאוור מטאל, בעיקר אם הוא יפני... ^_^

למעלה