שרשור לגור

לגור שאלה חשובה....

גור מורד אתה אולי במיקרה דוד או משהו במשפחה של אור מורד מק.אתא?!

שוב - אייסיקיו ומסנג'ר

כבר דיברנו על זה בעבר, אני לא מוסר פרטים אישיים כאלה, וכבר נפתח בעבר שרשור עם כל הסיבות: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=1140&msgid=44633941&archive=1

גור....

מה שלומך? סתם אין לי מה לשאול.... אז אני קר אומרת לך שאתה בעל ממש ממש חמוד, ואני נהנת לדבר איתך!!!

adiiiii

New member
גור כנסס

אתה שחקן פשוט מעולהההההההה =]] תמשיך ככה... =]

מיכל כKן

New member
לגור!!

מה קורה? אני מקווה שאתה זוכר אותי
רציתי לומר לך שאתה משחק מדהים..כל הכבוד! שתמשיך להיות מדהים כמו שאתה.. נמשיך להתכתב במסרים?

cheelly

New member
גורי המקסים

אני מכווה שאתה פה, אשמח לדבר איתך על כל דבר . אתה פשוט מוחשר ושחקן אמיתי אבל גם בן אדם טוב

תשובה לgirl of the sims

הכל כתוב באתר שלי בעמוד כרטיס ביקור: www.gur.up.co.il אבל בכל זאת אני אעתיק את זה לפה: השתתפתי במחזמר "מאמא מיה" בה מככבים גם שירי מימון, צחי אירני, יוסי גבני וטירן ביבי (שבלול ותבלול), רועי בר-נתן, חני נחמיאס, ציפי שביט, רן לוי, רוני נדלר וירדן פרידמן. שיחקתי את דמותו של אורי בסדרת הנוער "ראש גדול" המשודרת בYES בערוץ "יסבבה". שיחקתי בדרמה "מול כולם" בבימויו של איתן בראון לערוץ פוקס קידס ובסרט "ורק אני לא" עפ"י ספריו של יהודה אטלס בהפקת ערוץ הילדים ו"ענני תקשורת", שיחקתי את דמותו של הארי פוטר לצד שלמה בראבא במלון "הנסיכה" אילת בבימויו של רן צחור. שרתי בבראבו 2002 והשתתפתי בהצגה "עולם הדמיון של ניצן" במסגרת תיאטרון הילדים והנוער של אורנה פורת. שרתי את שיר הנושא "לשנות" בפסטיגל 2001 ובערוץ הילדים והופעתי בחלק הראשון בקטעי הקישור בתפקיד ראשי עם צביקה הדר וגלית גיאת בבימוי חנוך רוזן. הופעתי גם בפסטיגל 1999 ו-2000 עם ילדי הפסטיגל. השתתפתי בשתי הפקות ספיישל של ערוץ הילדים: גילמתי את דמותו של סטיב ארקל ביום בחירות מיוחד של הערוץ וזכיתי במקום השני בתחרות הסטנדאפיסטים ''סוקומי''. השתתפתי בתכנית "החדר של חני" ביום הזיכרון לחללי צה"ל בשירה של שני שירים בעיבודו של צליל בירן. השתתפתי בשתי תחרויות "להיות כוכב" אחת בערוץ 2 ובערוץ 6. שרתי את שירי הקלטות "להיות אחים" ו-"סרטים מהספרים". כמו כן השתתפתי במספר ג'ינגלים לפרסומות ברדיו בצד כל אלה אני מדבב סדרות שונות. להלן מספר תוכניות טלויזיה מרכזיות בהן דיבבתי דמויות: בסדרה "פלינט בלש הזמן" - בתפקיד פלינט (פוקס קידס), בסדרה "המופע של לולו" - בתפקיד וילי (ערוץ הילדים) בסדרה "סיפורי דרקונים" - בתפקיד מקס (ערוץ הילדים), בסדרה "קופיפים" - בתפקיד סול (פוקס קידס) בסדרה "קיוביקס" - בתפקיד צ'יפ (ערוץ הילדים), בסדרה "בייבלייד" - בתפקיד מקס (ערוץ הילדים), בסדרה "מתחת לאף" - בתפקיד קריין (לוגי), ועוד מספר סדרות קצרות לערוץ הופ!: "אנריקו מספריקו", "אצל סבתא בחצר" וקריינויות נוספות לערוץ. כל אלה נעשו באולפני תומיתות, דאבי-דאב, וידאופילם אינטרנשיונל ואלרום.

חחחחחחחחח....

מי שיראה את כול מה שעשית יחשוב שאתה בן 70..וואי יש מלא שחקנים (מבוגרים) שעשו פחות ממך... מה שמעיד על זה שאתה מוכשררררררר...

*קוראת**מתעלפת*../images/Emo20.gif

יש לך קורות חיים כאלה ארוכים רק בגיל 14 תאר לך בגיל 20!!חחחחחחח אימאלה!

למעלה