שרשור לגור

גם מתגעגעת וגם מק../images/Emo78.gif

אתה חמוד ומוכשר ואני לא מוכנה שהסידרה תיעלם ככה סתם זהו בואו נצא לרחובות!!!!!

אם אין עונה שניה אני עוברת

ל HOT וגם כל העיר שלי וזהו . אנחנו נעלה על הגגות ונעיף את כל הצלחות של YSE כמו פריסבי חחחחחחחחחחחח......

למה

מי אמר לכם שלא תיהיה עונה שנייה אולי הם יפיקו סדרות אחרות בסגנון למה אתם הולכים עם הראש בקיר

אני בעד הפגנה יאללה../images/Emo188.gif

וגור (אורי) יביא את הערוץ המקומי ואת יגאל שילון ויאללה בלגן חחחחח נראה אותם לא עושים עונה שניה אם אורי יארגן מלחמה חחחח!!!!

גוררררר.... זאת אני ספיר...

גורושששש..... יאאאאאאאאאאא איזה חמודיםםםם......... אתה ספיר ותם... יוווווווווו אני עדיין בשוקקקקקקקקקקקקקק סיפרתי לכל החברות שלייי יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא איזה חמודיםםםםםםםםםםםםםם אתםםםם יווו.... חחחח.... אורייאן מה זה התלהבה.... חחח אני כותבת לך בפרטי משהו חשוב... תענה לי.... יאאא.. חחחח מרוב שהייתי בשוק לא יכולתי לדבר חחחח.... הייתי ממש שקטהה... וחבל לא אמרתי לך עד כמה אתה מושלם.... אבל לא נורא.. אולי ייצא לנו לדבר עוד הפעם בטלפון ואז אני יגיד לך את זה.. יאאא אני עדיין בהתלהבותת..... חחחחחחחח......... נ.ב. אם שכחת.... זאת אני ספיר... שהתקשרתי.. ועם ספיר: יש לי הפתעה בשבילך יוו... חחחחח כמעט קיבלתי התקף לבב... חחחח א.!.ה.2.ת = 2.א.ה.2.ה = ש.ל.א. = ת.ג.מ.7 = ל.ע.!.ל.ם: 0פ*7!ש........

כן........

חחחחחח הייתי ממש מופתע כשאמרת שזאת את ושבכלל ספיר קראה לי לטלפון... מסרי דש לאורייאן!

ayeltush1

New member
ספיררררררר לא הבנתי אותך ביכלל

את באמת מכירה את השחקנים ????.......... מה הם היו אצלך לא ממש הבנתיייייייי מה מרת גם בצאט וגם פה כי אמרת שיש לך קשר עם כל השחקניםםםםםםםםםם זה נכון?...... גור מתה עליךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךךך

הלו../images/Emo35.gifמישהו בבית../images/Emo35.gif

רגע בכלל לגור אין בסדרה בית אז בגלל זה אפחד לא בבית? תענה בקשה בקשה משעמם

1dana1

New member
תכתבו עוד שאלותתתתתתת בקשהההה

כדי שלגור תהיה סיבה לכתוב פה... מצדי תמציאו שאלות חח

למעלה