שרשור לשרון

לירןןןן

New member
וגם משמינים לא לשכוח!

בשבילך אני יקנה מפעל של שוקולד! ודיברנו פעם בצא"ט ואמרת לי שאת אוהבת את אביב גפן! גם אני חולה עליו ועל השירים שלו! אז להזמין אולם? איפה את מעיפה את הירח דבש? מלון הוא בבית? הוא שבסרי לנקה?חח סתאם

לירןןןן

New member
נתתי לך אופציות!

כי אני לא יודע אם את טיפוס ביתי... הוא חיית לילה מועדונים טראקים בלאגנים אבל למענך אני יעשה כל שתבקשי! בחורף מומלץ לא לצאת מהמיטה
מה שלום אבא? הראת לו את ההזמנה? איך הוא הגיב? מה היו התוצאות? כל זה בפרק הבא! (זה מרגע של פיגור) ש
ר
ו
ן
ה
ת
י
נ
ש
א
י
ל
י

חחח

תאמת שאני לא ממש יודעת אם אני טיפוס בייתי או לא... משו באמצע...! ובלי רמיזות כאלה בפורום מכובד..!!! ואין עדיין הזמנה.. :\

לירןןןן

New member
אבל אבל אבל ואבל

כבר הדפסתי הזמנות (לא משקיע) סתאםםםםםםםם אם נתחתן יהיה לנו את ההזמנה הכי מקורית ומושקעת! וגם נשמע לי נחמד שיהיה לי קשר לנתן אז תחכי לי? תשמרי לי את |לבך| ? ואם תדחי אותי אז תמיד יש את ספיר ! אבל כנראה שמשהו מתפתח בין סאפ(ספיר) ורועי אז אני יתמקד בך! גם יפה גם כישרונית גם דוגמנית גם שחקנית גם רקדנית במילה אחת האישה המושלמת!

לירןןןן

New member
../images/Emo23.gifכנסי כנסי

שום כפול ושום רומן כפול יש רק במקדונלס התינשאי לי אהובההההההה התיהי לי לאישה ותתני לי את
ידך ולנצח אשאר לצידך יש מצב שהיום מתחת לחלון אני ישיר לך סרנדה! אני מקווה שאבא שלך מתנהג כמו בסידרה שלא יזרוק עליי איזה עציץ איזה שיר את מעדיפה נר על החלון הוא השיר שלנו(אביב גפן)? אל תגידי שאני לא רומנטיקן!

חחח...

לירן לירן לירן לירן.... איך מישהי יכולה להנשא למישהו עם רשימת בנות ככ ארוכה בחתימה שלו? זה בגידה על בטוח..!!!

לירןןןן

New member
מה קרה ?נעלמו כולם!

קבלי ת'חתימה שלי! כל הבנות כבר תפוסות מישל יש לה חדש שירי יש לה חבר אגם עם סקעת נינט עם דנקר ספיר עם רועי ושרון עם לירן

לירןןןן

New member
גאדדדדדדדדדדדדדדדדד../images/Emo99.gif

אנשים היא הסכימה ליייייייייייייייייי זהו כבר אמרת את לא יכולה להתחרט אני מכריז על שרון ולירן(אני) כזוג! קנאים ימותו!(אוי כמה ימותו בטח) יש יש יש יש עדיין לא עיקלתי *צועק ישששששששששש*
נתן אניי מגיע!!!!!!!!!!!!!!

לירןןןן

New member
שיווווווווו../images/Emo99.gif ../images/Emo99.gif ../images/Emo23.gif

וווווווווו היא אמרה לי חמוד!! דיי דיי לא יאומן כמה שאת מושלמת!! הלוואי כל בנות ישראל יהיהו כמוך! LOVE YOU קבלי ממני (בתמונה)

timnar

New member
חח ממש טלנובלה!!

חחח וואי עקבתי אחרי כל הודעה שלכם!! לא פיספסתי אפילו נקודה ( >.< ) אחת!! חחח מזל טוב!!

תומקה

New member
יאאאאאאאאא איזה רועעעע

חחחחח למה את ככה הורסת לו??????. לא ראית שלקח לו מלא הודעות עד שהיא הסכימה להתחתן איתו ובסוף את ככה מפילה אותו?????? רוע!!. חחחחח לא נורא לירון אתה תמיד יכול להכחיש!!

אני? רעה?../images/Emo9.gif

חחחחחחחחחחחחחחחחחחח... אנחנו בתור בנות אמורות למנוע בגידות! אנחנו נבגדות יותר מדי...ככה את הורסת?! אני רק מנסה לעזור... ;)

לירןןןן

New member
נועה ממזמן זרקתי אותה..

טוב נו האמת היא זרקה אותי.. ועכשיו כל כולי של שרון!

למעלה