שרשור לתם

צודק

זה תמיד יותר חשוב אבל כנס לאתר שלי וכתוב בפורום באתר אתה לא יודע כמה זה חשוב לי ותגיד לי מה דעתך מה לשפר וכאלה תלחץ כאן ותיכנס פליזזז זה כל כך חשוב לי. ויש לי שאלה- כל השחקנים בגדולים משחקים ילדים בני 13 שזה הגיל שלך (חצי שנה באמת זה לאא כזה חשוב) היה מישהו שהוא כן בגיל 13? ואיך זה היה לשחק לצד מישהו שמשחק מישהו בגיל שלך

cheelly

New member
תם גל המהולל!!

אתה פשוט ילד מקסים אח שלי בגיל שלך ואתה הרבה יותר בוגר ממנו. שאמרת שאין לך חברה זה בגלל שלא מצאת או בגלל שאין לך זמן?

אין לי

כי לא מצאתי, כאילו מישהי שתאהב אותי לא רק בגלל שאני משחק בטלוויזיה או משהו, אלא בגלל מי שאני

טוב אז ככה:

אני רוצה להודות לכולם שנכנסו לשרשור ושאלו שאלות אני מאוד מצטער אבל לאח שלי יש יומולדת, אני אענה עדיין מחר בלי שום קשר ואני לא אלך גם כשהסידרה נגמרת. אוהב אותכם המון ותודה תם (להתראות בעונה הבאה...)

ארבינקה

New member
דורונוש

טוב אז אלמה רק רציתי לומר לך שאת משחקת מדהיםםםםםםםםםםם ושממש אהבתי את הדמות שלך בסידרה!!!!!

vbbabi

New member
תם

שיחקת בסימה וקנין מכשפה נכון ? אם כן היית ממש גדול ! סרט מעולה :))

תםם.. זאת כוסית בטירוף כנסססס

תםם..... מה קורה מאמיי?? אני כוסית בטירוף... ואני גם זאת שהתקשרה ביום שישי זוכר?!? יווו הייתי בשוקק... חחחחחח לא יכולתי לדבר מרוב התלהבות.... חחחחחחחחח כל העולם ידע שדיברתי איתכם בטלפון... איזה חמודים אתםם ממשששש..... אני מתה עליכםםם.... אבל אתה יודע משהו..: התסריט.. לא אהבתי אותי... מה נסגר עם כולם??? חייבת להיות עונה שנייה.... ואני הולכת להיות לבמאי וליס ולכולם.. קרציה ואני יישגע את כולםםםם.... ואני רוצה לשחק בראש גדול...ברצינות יש לי כישרון למשחק ובכיתה י' אני הולכת ללמוד מגמת תאטרון... לפחות אני יהיה ניצבת.... נקווההה.... אוהבת ברהבה שלא תגמר לעולם: 0פ*7!ששש....

תמוש הילד הכי מושלם בארץ!!(טינקרבל)

תמוש.. אין עליך נמבר 1 כולם לזכור תם---> טבעי שלא תשלוט בעצמך!! ענת שושן מורה שלך בבצפר?? שמענו פה רמז שיש עונה שנייה מאמוש?? (נתראה בעונה השנייה) הלוואי שתהיה עונה שנייה לראש גדול איפשר בלי זה!! אוהבת המון המון המון המון המון נגה (טינקרבל)

למעלה