The Reuty

New member
אני לא יכולה שלא לדאוג

זה פשוט קשה מידי זה מפחיד מידי לקח לי אתמול שנה להרדם, לא הצלחתי.. אני לא מפסיקה לחשוב מה קורה איתה ואם היא בסדר.. כבר 11:30 והיא לא התקשרה... לא שלחה הודעה יכול להיות שאין זמן אבל גם יכול להיות שמשהו קרה.. אני פוחדת
כשהיא מתקשרת אני פה בשבילה.. היום שלחתי לה את החבילה (מכתב+תמונות) שהכנתי לה.. אני מקווה שזה יגיע אליה בזמן..

Linimfin

New member
אני שמח לשמוע שלפחות הצלחת להרדם

וכמו שאת רואה חוץ מהתקרית הזו היה לילה שקט אז את כבר לא צריכה לדאוג.. חוץ מזה דיברתי עם אבנר והוא מגיע יום חמישי הבא (הוא זכר אותך) אז בינתיים רוקי נשאר :) תודה לך :)

The Reuty

New member
אני שמחה שרוקי נשאר!../images/Emo9.gif

כל הכבוד שהתקשרתם אליו
איזה כיף שהוא זכר אותי
הוא ממש מתוק, הוא ביישן וחמוד כזה

../images/Emo54.gif../images/Emo128.gifאהמ.

רקטת קסאם נחתה הלילה בשטח פתוח בנגב המערבי. בגלי צה"ל דווח, כי לא היו נפגעים ולא נגרם נזק.

The Reuty

New member
קראתי את זה

אבל זה לא אומר שאני לא אדאג. בכולופן דיברתי איתה והיא בסדר, היא אומרת שהיא בסדר אבל היא נשמעה גרוע בשיחה האחרונה. מחר הם יוצאים לשטח ויכול להיות שהם ישנו שם.. מסכנה שלי, היא נשמעה ממש רע
והיא אמרה שלא איכפת לה מה (מצידה שנישן ביחד איפשהו...), היא רוצה לראות אותי חיחי

skarlet ohara

New member
לישון בשטח? כמה זמן הטירונות שלה?

אצלנו לצאת לשטח זה היה לצאת למטווחים ולחזור בלילה. לא לישון ולא כפכפים. כמה זמן היא צריכה לעשות טירונות?

skarlet ohara

New member
כשאני הייתי בזיקים היתה חדירה לבסיס

ישנתי עם מדים, נעליים ובקבוק מים ממש לידי, לכל מקרה שלא יבוא, שאני אהיה בהיכון לברוח (או במקרה השרוט שלי, להציע את עזרתי למפקדות...). תגידי לה גם כן שתהיה מוכנה אם היא שומעת על מצב חירום. גם אם היא בפיג'מה, שתתפוס נעליים ושיהיו לידה מים.

The Reuty

New member
הם היו על מצב אמת

הם חוייבו לישון עם מדים ולהיות מוכנים לברוח..

B l a c k ICE

New member
אני אגלה לך סוד על הקסאם...

אם הוא לא נופל לך על הראש, לא קורה כלום. ואמנם אני לא חייל או איש ביטחון, אבל לא כדאי לפרסם כאלו דברים באינטרנט. יש סיבה למה זה לא דווח בחדשות.

למעלה