Summertime Weekend!!!

XoLilMissLolaoX

New member
../images/Emo42.gifSummertime Weekend!!!../images/Emo42.gif

מצטערת על האיחור בסיכום השבועי הייתי במסיבת פרידה מהכיתה שלי וחזרתי ב2 לפנות בוקר הביתה הייתי שפוכה חחחח השבוע נכנסנו רשמית לקיץ!!! סוף סוף חחח
וזה גם השבוע שמי שעדיין בבצפר סיימה ללמוד!! אז מזל טוב!!
שיר השבוע של MCR: שיר השבוע בכללי: אמן/אלבום השבוע: סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: דבר טוב/רע שקרה השבוע: יום הכי טוב השבוע: ויום הכי רע השבוע: התחדשות השבוע: האדם שעשה לי את השבוע: סיכום שבוע במילה אחת: ציטוטי השבוע: תכנונים לשבוע הבא: תמונת השבוע: שיהיה לכולנו שבוע מדהים ומלא הפתעות!

XoLilMissLolaoX

New member
מסכמ"שת../images/Emo192.gif

שיר השבוע של MCR: Mama + Vampire Money + Destroya שיר השבוע בכללי: Rise Against - Make it Stop All Time Low - I Feel Like Dancing Foo Fighters - All My Life Muse - Glorious Coming Undone - Korn אמן/אלבום השבוע: Foo Fighters Muse The White Stripes Deftones סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: http://www.youtube.com/watch?v=MTJkE8Ki3Gg הם גאונים ברעיונות לוידאויים זה אחד המצחיקים!!! http://www.youtube.com/watch?v=XP4clbHc4Xg וזה קליפ מאוד מאוד מרגש...ועצוב...אבל משהו שחשוב לראות והשיר נורא יפה בלי קשר חחח סרטים: Back and Forth של פו פייטרס Under Great White Northen Lights של The White Stripes (היה לי חשק לראות את הסרטים שלהם שוב...הם כאלה יפים ומרגשים זה מדהים אותי כל פעם מחדש...והסרט של הסטרייפס רק מזכיר לי כמה אני אתגעגע אליהם
) ספר: You Are The One That I Dont Want סוף סוף יש לי הזדמנות להמשיך אותו!!! דבר טוב/רע שקרה השבוע:
/
פרידה מהכיתה
אין לנו עדיין ספרי מחזור בגלל פשלה של הבית דפוס
הייתי בשבוע הספר !!! וקניתי ספרים חחח
אני עדיין צריכה ללמוד למועדי ב'... יום הכי טוב השבוע: שבת ויום הכי רע השבוע: לא יודעת
התחדשות השבוע: ספרים משבוע הספר
האדם שעשה לי את השבוע: חברים מהכיתה שלי סיכום שבוע במילה אחת: פרידתי
ציטוטי השבוע: המורה שלי החליטה לעשות טקס מהחלוקת תעודות סיום ועל כל אחד היא אמרה משהו (למרות שהיא יצאה מה זה פוסטמה כי על חלק היא אמרה דברים שלא צריך לפתוח אותם בפורום של הכיתה וההורים) והיא אמרה שהיא תמיד יכולה לסמוך עלי וכאלה ואז היא אמרה לי "אני יכולה לגנוב איתך סוסים??" ולא רציתי לפשל אותה אמרתי לה כן ואז כולם שאלו אותה "מה זה לגנוב סוסים?" ואז היא אמרה שזה פתגם בגרמנית (היא שווצרית) שאומר שהיא יכולה לסמוך עלי ושאני לא אעזוב אותה באמצע... זה מה שהיה לה להגיד עלי!#?@
תכנונים לשבוע הבא: נשף, להסתפר זהו נראה לי חחח תמונת השבוע:

Ayush Cohen

New member
:)

שיר השבוע של MCR: summertime, this is the best day ever שיר השבוע בכללי: אין אמן/אלבום השבוע: MCR סרט/ספר/תוכנית/וידיאו השבוע: אין דבר טוב/רע שקרה השבוע: לא זוכרת יום הכי טוב השבוע:אמממ לא יודעת ויום הכי רע השבוע: לא יודעת התחדשות השבוע: אין האדם שעשה לי את השבוע: לא יודעת סיכום שבוע במילה אחת: נחמד ציטוטי השבוע: אין תכנונים לשבוע הבא: לא יודעת תמונת השבוע: אין

למעלה