כניסת מנהל חדש לפורום

../images/Emo43.gifכניסת מנהל חדש לפורום../images/Emo43.gif

אנו מברכים את GindisTeam עם כניסתו לניהול ומאחלים לו הצלחה בתפקיד. המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

GindisTeam

New member
כמו שאתה רואה..

לא, הפורום הזה הוא פורום וותיק מאד של מפקד הצבאות, ופורום חשוב מאד גם שחקנים כמוך חשובים לפורום ולמשחק, ונשמח מאד אם תחזור לפעילות מלאה שלך, המשחק יכול רק להרוויח מזה, ואני יודע שאתה אוהב את המשחק

GindisTeam

New member
קשה לי להאמין

שמישהו כמוך, שאהב את המשחק כל כך, ששיחק כל כך הרבה, פתאום, בחודש ימים, מספיק לאהוב אותו. ועדיין לא ראית את המשחק החדש, עיצוב, שדרוגים והכל. אבל אם אתה אומר, אז אתה כנראה יודע.

GindisTeam

New member
מובן

ברור שאני מבין את עניין המיצוי, ואמרתי אותו כמה פעמים פה כבר. גם אני הגעתי למיצוי מסויים בשנת 2006, אבל זה לא אומר שהפסקתי לאהוב את המשחק, ואת הסיבה שהתמכרתי עליו, ההפך מחלק מהאנשים פה (לפחות ממה שאני מרגיש) שלא רק הגיעו למיצוי כמו שאתה אומר, הם אפילו שונאים את המשחק עכשיו ורוצים רק להרוס אותו או את האנשים שמנסים לשפר אותו, לדעתי זה לא מיצוי כמו שאתה מדבר עליו.... שוב, אני בהחלט מבין משתמשים (במיוחד וותיקים) שאומרים, מציתי! אני אפילו אגיד להם לקחת צעד אחורה ולנח קצת, עוד חודשים בערך יעלה השרת החדש עם כל החידושים, ואז הם מוזמנים שוב, בנתיים שיכנסו מידי פעם לפורום וישתתפו בסקרים ובעזרה בבניית השרת החדש אם בא להם....

fireforge

New member
אפשר להגיד שההנהלה הלא יוצלחת הורידה

לי את החשק מהמשחק ואחרי חודש בלי לשחק הבנתי שבעצם זה משחק משעמם תחת אז אני בספק אם אני אחזור

למעלה