שרשור "חזרנו"

aviv_b

New member
איזה יופי שיש פורום

אחרי שאנשי ההאטריק השתלטו על כל חלקה טובה בפורום הקודם. כיף לראות שיש בית למכורים.

shlomi 123

New member
במקרה נכנסתי

לפורום דרך הפרסומת בדף הבית של תפוז,הייתי חבר קבוע כאן אבל מאז ה-CM4 החשק הלך לאיבוד,כיום שכבר השגתי את המשחק החדש FM 2005 אני חייב לציין שזה משחק ענק! הטוב ביותר שיצא עד כה. ואני מבין שגם פתחתם פורום חדש רק ל-FM ו-CM ,אז כבוד,מגיע למשחק שכזה פורום לבד ולא ביחד עם האטריק. מצער לשמוע שליטן כבר לא מנהל,אבל אני מאמין שאתם המנהלים תעשו עבודה טובה בדיוק כמוהו
.

אורD

New member
שלום שלום

טוב לחזור לפורום ולמשחק הישן והטוב
אז מתי יוצא CM?

ofir91

New member
עוד כמה חודשים....

עדיין אין תאריך מדויק... המשחק היה אמור כבר לצאת.. אבל החברה שמפתחת ת'cm לא הייתה מרוצה מהביקורות על המשחק והחליטה לא להוציא אותו מבריטניה ובנתיים לשפר את המשחק...

מילאן

New member
טוב שבאת

תומאש, רז, בסוף השבוע אני מתכוון להזמין במסרים חלק מהמשתמשים שהיו בפורום CM ונעלמו אחרי כניסת האטריק (כמו אביב), לפורום החדש. אם אחד מכם, או מישהו אחר מעונין לעשות את זה, הוא מוזמן.

tomash11

New member
../images/Emo45.gif טוב מאד:)

אני אנסה לדלות משתמשים ישנים וטובים ולעשות את זה גם:)

מילאן

New member
צריך לעשות את זה באופן מסודר

כדי שלא יקבלו את אותן פניות מכמה אנשים.

tomash11

New member
אם שלחת כבר אז...

שלח לי את השם של היוזרים שדיברת איתם, אני אשלח לכל מי שאני מכיר מינוס הרשימה הזו. ואחלה רעיון איש.

מילאן

New member
לא שלחתי לאף אחד עדיין

אתם מוזמנים לשלוח. מה שמצאתי מחיפוש קצר: dylan מפורום סרטים וכדורגל kaizer souza קיר קמט מפורום כדורגל stas51 zeusofurim ziv 20 zidane4444 madu קרלוס סנטנה מפורום כדורגל N a V e אורD exit_from_here chimp121 papito capsl0ck ויכול להיות שאיזה "מכבי או מוות לנצח" הוא זה ששלח לי מסר בצירוף איחולים באליפות האחרונה של מכבי ת"א...

Thierry Henry

New member
כן..שמעתי הוא דפוק זה ../images/Emo6.gif

שלחתי מסר לכל היוזרים הנ"ל למעט N a V e ניסיתי לשלוח מסר אך המערכת מציינת שלא קיים כזה יוזר... שזאת גם בעייה..יכול ליהיות שחלק היוזרים שרשמת פה לא פעילים אבל בוא נקווה שחוץ ממנו כולם פעילים

OFIR 10

New member
אני מכיר את הרוב מפורום כדורגל

הם יבואו אם ירצו או לא

Thierry Henry

New member
יוזמה מבורכת

אני אתחיל לפרסם באייס שלי שם רוב היוזרים הישנים של הפורום נמצאים.

Thierry Henry

New member
../images/Emo43.gif שרשור "חזרנו" ../images/Emo70.gif

בעקבות חזרה של כמה מחברינו הישנים, הנה לכם שרשור מיוחד
תהנו! וברוכים השבים!

למעלה