הודעות של השחקנים אלינו

NoTy HoTTy

New member
יווווווו איזה ענק!!!! מזל טוב!!!

מזל טובבבבבבבבבב!!!!!!!!!!
בלון| כן אני גרה במבשרת ציון ליד ירושלים אז לשם אני הולכת ל... בנייני האומה נכון?... אני יביא בלונים ואז תדע שזו אני!!...

NoTy HoTTy

New member
לא...שונאת ערסים...

הכל שם מפוצץ ערסים... עדיף ללכת לצוללת פריקים עדיפים על ערסים חח...

../images/Emo23.gifאני רוצה לבוא אבל...

אתה משתתף במאמא מיה? לא ידעתי....סחתיין.. אם אני אבוא 'תה ת'סדר לי מאחורי הקלעים ל5 דקות מעפנות ואז אני מתחפפת???? גם אם לא אז לא נורא ואני איגיד לרווית שתסדר לי משו.... או שאתה תעזור ו'דבר עם רווית???? סתםםםםםםםםםםםםםםםםםםם אני אנסה לבוא...(אני אנסה להשיג כרטיס.. טוב די לבלבל ת'שכל שלך..להתראות!!!! נ.ב-איך שירי מימון???????.

עמיתתתת

רווית זו דודה שלך נכון?! אם הוא משיג לך מאחורי הקלעים את סוחבת גם אותי לשם!!!!! ואיזה כיף....דיברתי עם אדם המושלם!!

אני באה אבל...

אין לי מושג לא תאראיך לא שעה חחחח ואניגם יהיה רחוקה מהבמה אמא שלי השיגה לי בסוף העולם עד שניזכרנו לקנות כרטיסים..! בקיצור...!נבוא בהפתעה חח..!

°°NaTaLi°°

New member
דודים של יקנו לי

אני מקווה שמותר 3 הצגות חחח הוא קונה לי מהצבא את הפסטיגל, אלאדין, ומאמא מיה אני מקווה!!

יאללה אז תבואי!!!

אני לא חושב שצריכה להיות בעיה למצוא כרטיסים, אנחנו כל חנוכה ברחבי הארץ. יש פרסומים בעיתונים, יש לי אפילו תמונה מהעיתון במחשב עם תאריכים ומספרי טלפון להזמנות, אם תרצו אני אעלה אותה. כי אני באמת רוצה לראות את כוללללללכם שם!

°°NaTaLi°°

New member
חחח נקווה שאני יבוא

מתי שהופעתם בערוץ הילדים היתי בשוק לא ידעתי שאתה משתתף שם חחח והיתי על המחשב אז בדיוק ירדתי לקחת משהו ירדתי ורציתי לראות על מה ההצגה חחח אני עושה לאחותי לילך הינה גור מורד ורוני נדלר(אני חולה עליה חחח אותה הערצתי ראשונה בארץ) חחח אחר כך שיגעתי תהורים שלי שיקנו לי נקווה שאפשר חח!

השולט16

New member
רשום לי על המצח "אין לי חיים"?

רשום לי על המצח "אין לי חיים"? כי אם כן אני אבוא להצגה...

idodo cohen

New member
מגניב!

אז אתה כנראה בא להצגה! כי אם לא, למה נדמה שאתה בא לפורום תמיד רק כדי להרוס את האווירה של אלה שאוהבים את הסדרה? מילא להיות בפורום שאתה אוהב, זה מובן בערך, אבל בפורום של משהו שאתה שונא.. בשביל זה אתה בהחלט צריך להיות חסר חיים רציני! יום טוב.

השולט16

New member
מה מזה? את לא יודעת לקרוא

את לא יודעת לקרוא? מי יבוא למאמאמיה? בשביל לראות אותו? אם כבר בשביל זאת עם התלתליפה הזאת ברח לי השם שלה חחח

בואנה ייצור , סתום ת'פה שך' כבר !

מה הבעיות שך' י'ילד מוכה , י'עילג , עוף כבר מהפורום , אפחד לא סובל אותך ! רק לקלל אתה יודע ?! אין ך' חיים , ואתה עוד מדבר על אנשים אחרים ! אתה חש את עצמך יותר מדיי יטמבל ! קח תרגליים , קפל ת'זנב , שים הילוך ראשון ועוף לי מהאישון !

למעלה