מחר מירי מסיקה בתוכנית Y ב10

נסיכת pop

New member
היא היתה כזאת מתוקה../images/Emo99.gif

היא פשוט מצחיקה בטירוף
והיא גם היתה מהממת

../images/Emo10.gif איזה כיף לך../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo10.gif אני בבאסה

+
אוף חבל שאין בהוט.. אני כל כך לא מפספסת אף תוכנית שהיא מופיעה בה.. ת'אמת ראיתי את כולן חוץ מזאת שראית עכשיו אוףףףףףףףף

j e n n y lopez

New member
טנה../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo12.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif../images/Emo99.gif

D i s o r d e r

New member
אין לי איך לצלם חמודה

מה עם ללכת למישהו שיש לו YES ולראות את השידור-חוזר? ואם לא, יש עוד שידור חוזר בסופשבוע (של כל השבוע), ואני כמעט בטוחה שיהיה גם ביום ראשון (כי היום אין 'פרק' חדש). יש לך לפחות עוד 2 שידורים חוזרים... תארגני משהו. סורי שלא יכולתי לעזור.

אוף אין למישהו שקרוב אליי יס../images/Emo10.gif../images/Emo79.gif

כי חמש זה עוד מעט
נו איזה ביאוס אני מתה לראות אותה... זה בסדר תודה שרצית לעזור
את יכולה אולי לבדוק מתי יש בטוח ביום ראשון כילו באיזה שעה כי אולי אני אלך לדודים שלי...
אה ודרך אגב.. מה היא לבשה? חחח

D i s o r d e r

New member
אוקיי, ככה-

השידור הקרוב הוא היום בּ-17:20 יום שישי בּ- 17:50 יום שישי בּ-23:40 שבּת בּ-18:05 שבת בּ-23:55 שבּת בּ-4:00 (בלילה) הממיר שלי קצת השתגע בשלב הזה... (יותר מדי לחיצות על 'הבא'...) אני מקווה ששעות התוכניות הן לפרק עם מירי, בכל מקרה, אני אבדוק שוב היום בלילה. כמו שאת רואה יש המון שידורים חוזרים, ומיליון הזדמנויות לראות את מירי על הספה של Y בעשר. אני בטוחה שיהיה שידור גם ביום ראשון, שווה לבדוק בפנאי + או משהו... לגבי מה היא לבשה... גופיה שחורה V נחמדה שכזו...

כנסי שניה../images/Emo13.gif../images/Emo8.gif../images/Emo27.gif../images/Emo79.gif

אממ אז ככה.. אני חושבת שיש לי איך לראות רק אני צרכיה להגיד להם שעה אני חייבת לדעת בדיוק מתי ונכון השעות שנתת לי לא בטוח שמירי תיהיה בהן ואני מפחדת שעד שאני אלך אני אלך סתם וזה בכלל לא פרק שמירי שם.. יש מצב שאת יודעת איך לבדוק את זה
אולי כתוב בתקצירים או משהו

D i s o r d e r

New member
חמודה,

אני לא אספיק עכשיו, חייבת ללכת. אני אעשה את זה בלילה כשאחזור.

למעלה