סיכום הצ'אט עם גור

חחחחחחח.....

הוא גר באור עקיבא ואני גרה בעיר קרובה!
אני מתה לפגוש אותו איפשהוא!! בואו נעשה מפגש מערצים של כל שחקן בנפרד! וכל אחד - באיזור שלו!

חח... כנסי...

אל תשנאי אותו... הוא כזה חמוווד והוא ממש נחממד!!! וכזה מצחיקווללל אבל אני אשתו... וצריך להשלים עם זה... (סתם סתם.. זה היה ממש מגעיל!) סורי

1dana1

New member
רגעעעעעעעע לעצור הכל ../images/Emo18.gif !!!!

אני אמרתי שאני שונאת את גור ??????????.
?? סססססללייייחחחחחחחחחחהההה?????????? אפפילוו אם אני רוצה לשנוא אותו זה בלתי אפשרי!! אי אפשר לשנוא אותו !!!!!!! גור איי לאב יוווווו באטט
אוייייי

איזה קטעים איתך ../images/Emo13.gif

את מה זה קרועה עליו. תשמעי אם את רוצה לסגור את העניין של ''אשתו'' אז בסדרה אמא של טלי אמרה לה: אם את רוצה משהו אז קומי וקחי אותו !!!! וזה גם מה שיעל אמרה למור בקשר לתומר. זוכרת את זה כשתומר ומור פתאום חזרו לקצת זמן? אז זהו שזה מה שיש לי להגיד לך חחחחחחחח.

1dana1

New member
אוקיי: גור!! אני שלך !! רשמי !!!!

חחח.. גור I
you ועוד אני קרועה..

blackangel12

New member
בוגדת... שני בעלים? חזרנו 2000 שנה?

חחחחח סתם אבל 2? הנוער של היום... עד לאן?

עידנוש1

New member
../images/Emo26.gifאיריס אינדבו -שווה!!

שרון דטנר עאם את רואה תהודעה הזאתי תחזרי הודעה.....אני מעריץ דשלך אין עליך ששרון!!!!! מעידן

sweet baby13

New member
איזה חמוודדד ההווואאאא..!! ../images/Emo99.gif

הוא כזה חמווודדד.... למישהוא יש את האיי סיי קיו של גורר...??
פפלייייזזז...
והיה אחללההה...!!

היה נחמד אבל..

דילגו לי על השאלה!!! זה לא פייר!!! למה דילגו לי על השאלה?!! לפחות הוא מסר ד"ש..גם משהו.. אוהבת טל

גור הכוסון!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גור אתה תותח!!!!!!!!!! לכולם.... כנסו לאתר שלי על ראש גדול...... msssm.tipo.co.il יש שם ראיון עם אלמה!!!!

היה קטע שהתפוצצתי...

כנראה יש אחת שקוראים לה "חולה על 7אש גדול" (שימו
לשבע בקום ה-ר')... והקריין הקריא לגור (כפרה עלייך....): "שאלה מ: חולה על שבע אש גדול"... ואני התפוצצתייייייייייייייייייייייייי... או בגלל שזה היה מצחיק או בגלל שצחקתי לפני זה עם חברה שלי על ההופעה של הכליזמרים (איזה "בורינגגגגגג") שהיה בביצפר...

Peter and Wendy

New member
ממש ממש מרגיז! ../images/Emo46.gif ../images/Emo11.gif

אני לא הצלחתי לראות שומדבר.. והיו שם המון אנשים מציקים!!

תודה לכולם!

היה לי ממש כיף ומאוד רציתי להישאר עוד ולענות עוד לכולם אבל הקציבו לי רק חצי שעה, וכל מי שלא קיבל תשובה ממני בראיון מוזמן לשאול אותי בפרטי ואני מבטיח שהוא יקבל תשובה!

°°NaTaLi°°

New member
אוףף הפסדתי למדתי קצת יותר מאוחר

היום כי הילדי האלה הרעישו אוף בגללם אני לא יודעת מה יהיה במבחן משווה יום ראשון איזה מעצבנים והמורה עוד לימדה אותנו מה שהיה במבחן עצמו! עשו לי חור במוח עד שהגעתי לשלב סתמו כבר כבר סתמתי תאוזניים ושמעתי מצויין חח ממרוב הצרחות חח! ניראה מחר יאא יש לי מחר מבחן פסיכומטרי אמאא

למעלה