הצבעת ישראל...

לא ממש לא!

שים לב שטורקיה זכתה בהפרש זעום משיר בלגי ומשיר רוסי. והשיר הבלגי היה בג'יבריש! לא בכל שפה מוכרת. אין גם משהו מזרחי בו אלא יותר בכיוון של מוזיקה קלטית.

נתן -שמע קטע..

ניבי שלי ממש כמוך. הוא ראה את המחצית הראשונה של התחרות ממש איתנו בסלון. בזמן השיר האוסטרי הוא ממש מחא כפים והתלהב. כשראה את בעלי החיים על הבמה הוא צעק לי: "אמא- מו"- (פרה) אה והוא הזיז את הראש כמו הזמרת ליווי של אלף. אז זוהי ההצבעה שלו.

CHOLITOboy

New member
../images/Emo42.gifספרד../images/Emo70.gif../images/Emo99.gif

כל הזמן שהקווים היו פתוחים הצבעתי לספרד
לא הפסקתי להתקשר עד שהקווים ניסגרו
"הצבעת לספרד, תודה ולהתראות!"
למי יש תמונות של האירוויזיון?!

Vieira

New member
הפתעה...

הצבעתי לבלגיה מהפלאפון וצרפת מבזק. לראשונה מאז שנת 2000 ובפעם השנייה מאז יישום שיטת ה-Televote לא הצבעתי לבריטניה. פשוט לא יכולתי, אפילו שאני אוהב את השיר עצמו. אפילו להופעה הלא טובה של לינדזי די הצבעתי- אבל אתמול זה הגיע לרמות חדשות של זיוף ועליבות, בעיקר מג'מה (כוסית, אבל זמרת גרועה). לא יכולתי להצביע להופעה הכי עלובה שנראתה אי פעם ממעצמת המוזיקה הגדולה באירופה. אני מאוד מקווה שבבי.בי.סי יפיקו לקחים. שישלחו עוד פעם את ג'סיקה גארליק

shirniz

New member
אני הצבעתי לספרד../images/Emo99.gif../images/Emo79.gif

גם בטלפון וגם ב-SMS! היה להם שיר מדהים, קצבי וקליט! לדעתי הוא היה צריך להיות יותר גבוה.

Raami

New member
הצבעתי: נורבגיה, צרפת, קרואטיה

ניסיתי גם לבוסניה אבל נגמר הזמן...

roypeles

New member
הצבעתי לטורקיה כי...

כי הם נתנו את השואו הכי טוב על הבמה... ואני יודע למה הם זכו בשיר שלהם היה הרבה רעש מהקהל המתלהב והמשתולל, והעמדה הייתה פשוט אתנית ומושלמת... שיחקו אותה כל הכבוד....

למעלה