מוחמד5

New member
אתה טועה

הם מצהירים שהם לא תמועה פוליטית ולכן היקף הפעילות שלהם הוא מוגבל . הם יהודים,יהודים שמאמין באל . הם מתנערים מהציונות ורואה בה דרך שתוביל את העם היהודי לעוד איבדון. ראיתי ראיון עם הדובר שלהם (דויד וייס) ,אותי הוא שכנע.

יש יהודים חילונים ציונים ויש אנטי ציונים, יש

יהודים דתיים ציונים ויש אנטי ציונים, מה הנקודה שלך. אותך הוא שיכנע?
, כאילו שאתה זקוק לשיכנוע, בשבילך הם לא יותר מעוד תחמושת בתעמולה אנטי ציונית, תחמושת טובה במיוחד כי הם יהודים, ערבים זה הרי לא חוכמה שהם אנטי ציונים, יהודים, זה כבר משהו מיוחד. אז אני אומר לך, הטיעונים שלהם לא מעניינים אותי, אני מכיר את הקישקוש שלהם, היהודים האמינו אמונה דומה עד הציונות. הציונות לא תוביל אותנו לשום אבדון כי מי שינסה לגרום לנו לאבדון, בניגוד ללפני 63 שנה - אנחנו נמחק, נשמיד ונאייד אותו מעל פני האדמה וזה יהיה מעשה קודש שאין כמוהו.

למי אכפת אם הם תנועה פוליטית או לא?

מה זה קשור? שיהיו מה שיהיו, יגידו מה שיגידו, לעשות הם לא יכולים, אותי הם לא מטרידים.

איזה חריגים? סולטן ומנג'י? נו זה ברור שהם

שהם חריגים, זה ברור שהם מיעוט שבמיעוט, איך לא, הרי אחרי כל מי שמשמיע ביקורת נתפס כבוגד ומעליב איסלם ומוציאים נגדו פאטוות, הלוואי עליכם שהיו לכם עוד כאלה חריגים...

מוחמד5

New member
הצעה - חינם

תקרא את התגובות שלך בסוגיה ספיציפית זו (לא נלך לחפש משהו אחר ) ותראה כמה ביקורת מעליבה ולכלוכים זרקת לעבר אותם אנשים שלא מסכימים איתך פוליטית ,אחר כך תחשוב על המשפט שכתבת על האיסלאם "הרי אחרי כל מי שמשמיע ביקורת נתפס כבוגד ומעליב "

respecta1

New member
שלא מסכימים איתך פוליטית ../images/Emo6.gif

מכחישי שואה דתיים פאנטים שבכיף היו לוחצים בעצמם על הכפתור של טיל האטום אם הם היו יודעים שזה ימנע שתהיה פה מדינה יהודית.

respecta1

New member
ואגב, אומנם הכל יחסי

אבל וופא סולטן אם היא הייתה חיה בישראל ואומרת את הדעות שלה במקום על מדינות ערב על ישראל היא הייתה נחשבת שמאל אפילו לא שמאל קיצוני. אז להשוות אותה לנטורי קרתא זה מצחיק, הנטורי קרתא הם דתיים משיחים ופאנטים שהיו עושים הכל בשביל למחוק את זה שיש פה מדינה יהודית והם אף מכחישי שואה- אנטישמים בשם כביכול התורה. אין שום קשר בין מה שהם אומרים לבן ביקורת לגיטימית שיש בעודפים בכל הקשור לישראל אם מתוך ואם מחוץ, לעומת וופא סולטן.

primus solus

New member
כמה אתה בור...

נתורי קרתא מתנגדים לשלטון יהודי כיום על ארץ ישראל רק מסיבה אחת, משיח בן דוד טרם הגיע. הווה אומר, אם באמת יש משיח בן דוד, ואם הוא יתגלה וימשח כמלך ויחדש את שושלת בית דוד, אזי כול היהודים כולם, גם הם, יעלו לארץ ישראל, ויחיו בממלכת ישראל, לך, "פלסטיני" שלי, לא יהיה כאן מקום... מדינת פלסטין שהם מבקשים להקים במקום מדינת ישראל, היא מדינה זמנית, אתה מתנדב לשמש כחמורו של משיח. לא עדיף לך לנטוש את יהודים כאלה שמתייחסים אליך כמו חמור, ולשתף פעולה איתנו, יהודים שמתייחסים אליך כמו לבן אדם. אתה יודע שנתורי כרתא נחשבים כבוגדים גם בקרב חרדים אחרים?

מוחמד5

New member
אני יודע שאני בור

אתה לא מחדש לי כלום . תודה על תרומתך. ופעם הבאה שאתה פונה אלי ,תפנה כמו בן אדם. תודה.

../images/Emo45.gif לא יזיק לך מוחמד ללמוד קצת על נטורי קרתא

הם אינטרסנטים לגמרי, ביום שיגיע המשיח (אם יגיע בכלל) הם יהיו יותר ציונים מציונים.

מוחמד5

New member
עד אז אללה כרים

מבחינתי הם יהודים לכל דבר, הם היהודים הכשרים . הם אלה שהולכים בעקבות התלמוד ,הם לפחות אומרים את האמת . האמת שלהם לא מפחידה אותי. כי בסופו של דבר , המשיח יגיע ,לכאן, לארץ הזאת.

הם אכן יהודים לכל דבר ולא הם לא יותר כשרים

מיהודים אחרים וזה כולל חילונים ציונים. הם לא אומרים שום אמת הם חיים בתוך הפינה החשוכה שלהם. את האמת הם לא מפריעים לי כי אני לא מרגיש אותם. ההבדל ביני כציוני לבינם זה שאני לא מחכה למשיח, אם יגיע - מצויין, אם לא יגיע - אז גם מצויין, אני לא תלוי בו, המדינה לא תלויה בו, וככה זה צריך להיות, היהודים לא צריכים לחכות לגאולה או לאישור כזה או אחר לחזור למולדתם, אם אתה רוצה משהו - לך תשיג אותו בעצמך, לך תעשה, תבנה, תפעל ותבנה לעצמך בעצמך את הגאולה שלך, זה מה שהציונות עשתה וטוב שכך. שנטורי קרתא ימשיכו לחכות למשיח, לי הם בכלל לא חסרים. גם ה"אמת" שלהם לא חסרה לי.

זה הרבה הרבה הרבה מעבר ל"לא מסכימים איתי

פוליטית". ציונות היא אינה פוליטיקה אלא תנועה לאומית, אותם אנשים במקרה הטוב לא מעניינים אותי במקרה הרע אוייבים שלי. מבחינתי הם לא חלק ממני, כן הם יהודים, ובזה מתחיל ונגמר המשותף ביננו, טוב העם לא מעניינת אותם, מעניין אותם לחכות למשיח שיגאל אותנו, אותי מעניים לעשות ולא לחכות לאף אחד.

מוחמד5

New member
כך אתם מוכרים את אחיכם היהודים

בגלל השקפת עולמם השונה משלכם? מלחמהת אחים? חכו קצת עוד לא נבנה בית המקדש השלישי.

הם לא האחים שלי, הם קוריוז ולא יותר

לא תהיה שום מלחמת אחים, בטח ובטח לא איתם, לא שווה אפילו להתעמת איתם, הם לא מייצגים אותי כיהודי, הם לא מייצגים מבחינתי את הדת שלי, כן, הם יהודים וזה לא אומר כלום.

מוחמד5

New member
אני מוכרח לציין לשבח את הנימה

המעודנת בדבריך. (אני יכול אפילו יכול לשמוע את השינוי בטו הדיבור, טון חלוש ). הם אחיך, הם יהודים - תרצה או לא .

אני מחליט מי אחים שלי ומי לא, כן הם יהודים,

לא האחים שלי, אולי הם האחים שלך, לך ולהם יש יותר במשותף מאשר לי ולהם.

מאות אלפים ? אולי אלפים בודדים בכל העולם

בירושלים קהילה קטנה מאד הגרה בשכונת "בתי הונגרין" בתוך מאה שערים. לזכותם יאמר שהם ישרים והגונים מכם, כמוכם הם מתנגדים לציונות אבל בניגוד אליכם אינם מוכנים לנצל את הציונות ולא מוכנים לקבל קיצבאות של הביטוח הלאומי או כל תשלום אחר מהמדינה הציונית. אז אתה רחוק מלקחת אותם כדוגמא, אינכם משתווים אליהם ביושר אישי עם כל מוסר ההסכמה שלי עם דרכם.

למעלה