הגיעו מים עד נפש....ג'יפים ומדרכות

shian

New member
../images/Emo46.gifהגיעו מים עד נפש....ג'יפים ומדרכות

אני יודעת שהנושא נלעס ומוצה אבל נמאאאאאאאאאאאאאאאאאאס לי!! מאז קום הפלאפל בשבוע שעבר בחנקין פינת אחוזה, כמעט כל הזמן חונים שם רכבים (כן כן, בדרך כלל ג'יפים למיניהם) וחוסמים את המדרכה וגם את המסלול השמאלי של הכביש. המצב בדרך כלל זה שבצד ימין חונה רכב ליד מספרת הילדים כי הרי מה פתאום שהוא ישלם 5 שקלים על חניון או יחנה חס וחלילה וחס במרחק 5 דקות, ממולו חונה איזה פרסר שחרד חרדת אלוהים שמא ישרוף כמה קלוריות הליכה עד האוטו (מתוך הפלאפל שידוע בקלוריותיו המועטות גם כך) בעלי ג'יפים יקרים. תלכו למרפאה שמטפלת באימפוטנציה, תקחו ויאגרה או תעשו כל דבר שיגרום לכם להרגיש "גבר גבר" (נראה לי יותר זול מג'יפ) אבל תעזבו את המדרכות שלנו!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אגב, במוקד הם לא מטפלים בקריאות האלה כי הם לא יכולים לתת דוח לרכב שחונה חצי על המדרכה וחצי על הכביש. למשטרה כמובן לוקח יותר זמן להגיע אם בכלל, בקיצור אני כוכסת,זועמת ובעיקר חסרת אונים אמרתי ונשארתי בחיים

shian

New member
כוכסת = כועסת

איך אמרו האמהות שלנו - תספרו עד עשר כשאתם עצבנים? (ואז אולי לא תעשו טעויות כתיב מטופשות...)

חניה שלא כחוק

במקרים של חנית רכבים שלא כחוק ניתן להתקשר למוקד העירוני ולבקש שישלחו פקח. בשעות היום לא צריכה להיות בעיה. בשעות הלילה יש פקח תורן ונעשה הכל שהוא יגיע. אמיר שוצמן

shian

New member
המוקד העירוני לא מטפל בזה

פקח יכול לתת דוח רק אם ארבעת הגלגלים נמצאים על המדרכה (הוסבר לי היום ע"י דורון מהמוקד) ורוב הרכבים עולים רק עם שני גלגלים על המדרכה. אני בטוחה שגם לזה אפשר למצוא פתרון יצירתי של שיתוף פעולה בין המוקד למשטרה. אם תמונה שתצולם ע"י פקח תישלח למשטרה ומשם ייצא הדוח הרי זה גם יהיה בסדר. מציעה לבדוק אם תמונה שכזו קבילה לצורכי דוח.

סבתא9

New member
חניה פרועה

מסכימה לכל מילה שלך, גם אני נואשתי מלפנות למוקד, הם עונים בנימוס שישלחו פקח, עד שהפקח מגיע, הנהג הספיק לבלוס את האוכל, ואפילו לעשות גרעפס, והופ הוא התעופף משם, וכך חוזר חלילה. לצערי הבעיה אינה רק באזור רח' אחוזה, הסתכלו מה קורה ברח' החייל? מה קורה ברח' ששת הימים?ברח' בילו? להמשיך?... הפקח האומלל והתורן, צריך בווספה העירונית לדלג ממקום למקום, עיזבו זה לא רציני. אישית אני כבר לא מתקשרת למוקד, חבל על שיחת הטלפון שלי.

זה לא רציני

מכיוון שקבעת עובדה שזה לא רציני ואין בכוונתך להתקשר למוקד העירוני. הייתי שמח לקבל ממך עצה חכמה . אני בטוח שאם יש לך כזאת ביקורת בוודאי יש לך גם הצעות לפתרון. נ.ב באם רכב חונה במקום שאינו מסומן באדום לבן אין זו עבירת תנועה.

shian

New member
הגדרה של חניה כעבירת תנועה

היא לא רק חנייה באדום לבן אלא למשל גם חנייה על המדרכה. בעובדה המוקד כן נותן דוחות לרכבים שחונים על כל ארבעת גלגליהם על המדרכה. לא ברור לי ההבדל בין שני גלגלים לארבעה גלגלים כי כך למעשה הרכב חוסם גם את המדרכה וגם מפריע לתנועה בכביש. אני זורקת אליך את הכדור לשיתוף פעולה בין המוקד לעירייה כפי שהצעתי כאן. הרי אין שום בעייה לצייד את הפקחים באיזה מצלמה דיגיטלית או יותר טוב מכשיר סלולרי עם מצלמה שמאפשר לשדר און ליין למשטרה את התמונה.

אמיר, יש כאן כמה "אפורים"

שאני לא בטוחה שיש להם פיתרון, אבל בהחלט מציקים לתושב/ת הממוצע/ת. כי אולי 2 גלגלים על המדרכה במקום שאינו מסומן באדום לבן חוסמים את המעבר לעגלות ילדים? אני נתקלת תדירות בשני גלגלים על סימון ה- X בכניסה לחניה של הבניין. לעיתים זה משאיר מרחב תמרון צר שמצריך להתפתל כדי להכנס או לצאת מהחניה. אחת הבעיות היא שאם אני נניח מצלמת עבירה כזו - הצילום אינו קביל. יוצא, שאם הזמנתי פקח והפקח הגיע קצת באיחור - לי נגרמה אי נוחות והנהג העבריין כבר נסע משם.... אגב, אני מציעה לגולשות וגולשי הפורום להעלות הנה את התמונות של עברייני החניה. אולי דוח אי אפשר לתת על פיהן, אבל פדיחה תהיה....
ואני ממליצה לכם/ן, בכל מקרה, להתקשר למוקד ולדאוג לרישום קריאה. עליה באחוז הקריאות בענייני חניה תסמן מגמה שמן הסתם תטופל. זה חלקינו בעניין - להתקשר למוקד. אל תרגישו נודניקים. אני לגמרי מזדהה עם היאוש (כשהתקשרתי לפני כחודש למשטרה המקומית כי רכב מסחרי חסם לי את החנייה, הם התווכחו איתי דקות ארוכות שזו "קריאה סגורה מהבוקר" ורק ההתעקשות שלי הביאה למציאת הנהג, ובשל פסילת עניין הצילום ע"י אזרחים לא התקשרתי בכלל כשראיתי ילד בן 4-5 נוהג באאודי בדרך עפר שמחברת לרישפון - זוכרות את 2 הסיפורים?).

ואכן, לא הכל פתיר....

העירייה לא יכולה לחנך את הנהגים, לצערינו (אולי עוד נגיע לימים בהם תושבים יצטרכו להשתיל צ'יפ על כללי ההתנהגות הנדרשים מהם בעיר
). נסעתי היות באוסטרובסקי. העיריי שתלה פרחים בפס ההפרדה בין הנתיבים. אוטובוס של "דברת" שנסע לפני, לא היתה לו סבלנות להמתין שמישהו יסיים לחנות והחליט לעקוף אותו. על מה הוא נסע לצורך העקיפה? על ה-
כמובן

סבתא9

New member
פתרונות

את בעיית החניה בעיר, או את בעיית האכיפה בעיר, לא התושב צריך לפתור, התושבים דרך מכתבים, אימיילים פניות למוקד ועוד..מדווחים של מפגעים, וכנראה ,כאשר התושב הגיע למצב של להתלונן, זה לא פעם ראשונה, כל אדם סביר לא יתלונן אחרי פעם אחת, התושב טורח להגיע לטלפון כאשר בד"כ הגיעו מים עד נפש. מנכ"ל העיריה ביקש פתרונות:,זה בסדר להעביר את הבעיה בחזרה לתושב, אולם כל מנגנון העיריה הוא שאמור לתת פתרונות, יש מחלקה בשם מחלקת הנדסה עם יועצי תנועה בשכר, אליהם מתנקזות כל התלונות, והם מכוח תפקידם צריכים לשבת על המדוכה עד שימצא הפתרון, , אני בטוחה שאם היו מבצעים את עבודתם בצורה המקצועית ביותר ובגישה חיובית לפתור את בעיות התחבורה בעיר, היו מגיעים לפתרונות, כמעט האופטימליים. לצערינו לא כך הדבר. יש לי פתרונות כלשהם, אולם זה לא נראה מקצועי להעלות אותם בפורום, במידה ואתבקש אשמח תמיד להשמיע את דעתי ורעיונותי בצינורות המקובלים. מה לעשות ש"נער הייתי וגם זקנתי,".. ולמדתי שלא תמיד הפתרונות הקיימים והרצויים מיושמים, כי בדרך צריך להתחשב במגבלות תקציב, פוליטיקה, מה יגידו.. וכו'. בכל אופן אני מעריכה מאוד את השתתפות הנהלת העיריה בפורום, זה נותן תקווה ומשב רוח רענן לשינוי.

למה שלא תעלי פה את הפתרונות בכל זאת?

זה יכול להיות התחלה לסיעור מוחות בנושא, שכולנו נצא נשכרים ממנו. גם התושבים וגם העירייה. לפעמים הפתרונות הטובים נמצאים בשטח ולא בגזרת המומחים. אם שוצמן ביקש - אני הייתי מרימה את הכפפה

נתאם פגישה במקום

אשמח אם תצרי איתי קשר דרך האי מייל באתר העירייה [email protected] אני רוצה להבין ולראות על מה את מדברת בטוח שיש לזה פתרון אסור להתייאש אמיר

למעלה