איך חגגתם יום הולדת שנה?!?

gaetana

New member
../images/Emo26.gifקדימה, תוסיפו עוד טיפים

לאיך לחגוג יומולדת בפארק מבלי להשתגע או להוציא יותר מדי כסף. סיפורים מפורטים, טיפים קצרים - הכי הולך!

s h i R 1 2 3

New member
חגגנו עם המשפחה בבית

הכנתי מזנון חלבי (פשטידות, סלטים, מאפים...) +קינוחים

1שילגיה

New member
אפשר לנצל"ש?

שלום לך
איך שהזמן רץ!!! או טו טו, גם אנחנו חוגגים
מזון חלבי זה רעיון מצויין
, רק שאצלינו כולם קניבלים
. אני הייתי מסתפקת רק בקינוחים
.... גם לי נראה שאעשה בפארק בבלי.

s h i R 1 2 3

New member
שלום לך...../images/Emo140.gif

הוא ממש אוטוטו בן שנה (ב 19?). לא להאמין. תשלחי לי תמונה עדכנית.

../images/Emo65.gifאנחנו גם בשלבי תכנון

בעקרון, הזמנו לפארק בהוד השרון לשעות אחה"צ. שבוע שעבר הלכנו לעשות סיבוב באותו יום ובאותה שעה שאנחנו עושים את המסיבה ובדקנו את המקום מבחינת צפיפות האנשים, כמות הצל ונוחות המקום. ראינו שהיתה שם קבוצה שגידרה לעצמה מקום בין כמה עצים עם חבלים שעליהם תלויים בלונים. בחרתי לעשות בפארק כדי שאני אוכל להזמין יותר אנשים ולא יהיה לי את כל הכאב ראש של לסדר את הבית. שלחתי לכל המוזמנים מייל (בנוסף להזמנה בע"פ) שבו כתבתי שרצוי להביא שמיכות, כסאות ומשחקי פיקניק. את המייל שלחתי מהמייל של ליאן (פתחתי לה מייל במיוחד) ככה שיוצא שהיא מזמינה ליומולדת שלה... מבחינת אוכל, אמא שלי, חמותי וסבתא שלי לקחו את זה על עצמן. אני רק דואגת לעשות לה עוגה יפה (מקווה שיצליח...). יהיו סלטים, פשטידות ובורקסים. קפה, עוגות ועוגיות. חוץ מהמסיבה, אנחנו עושים ארוחת ערב למשפחה הקרובה. זהו, מקווה שעזרתי. אם יש לך עוד שאלות, אני פה. וכמובן שאני אשמח לעדכן כשזה כבר יהיה מאחורינו.

gaetana

New member
בדיוק היום נזכרתי איך זה היה לפני

שנה! איך שכולכן עקפתן אותי וכבר ילדתן, ואני ישבתי בבית בציפיה משגעת מעבר לשבוע 40!!! תמסרי נשיקות לליאן! אהבתי את הרעיון של המשך יומולדת בבית עם המשפחה הקרובה, אולי נאמץ אותו

avishagk

New member
כמה שמות מוכרים! ממש נוסטלגיה

גם אני נזכרתי בשרושר הזה איך עברה שנה. איך כולכן ילדתן ורק אני בשבוע 43 בערך הוציאו בכוח בקיסרי..

כנ"ל

איזה כיף לפגוש את כולם איך שטסה לה שנה. כל השמות המוכרים מפורום הריון ולידה וגם מפורום לקראת. גם אני עכשיו בהכנות ליום הולדת, מתרגשת מאוד. קשה לי להחליט איפה עושים. מאחלת לכולכן יום הולדת שמח ואוהב

../images/Emo65.gif יום הולדת שנה

חגגינו בגינת הרצל בחולון ביום שבת בבוקר, האמת עשיתי הפקה שלמה, הבאתי אוהל רגיל שהקטנים שיחקו בפנים ושמתי בלונים, הבאתי אוהל קטן עם כדורים, הבאתי מהגננת של יהונתן מתקנים של גימבורי, הגדולים שיחקו על המפלצת עלו וירדו, הכנתי בעזרת דודתי ואני גחנונים, והמון המון סלטים ושתיה, ושקיות יום הולדת, ועוגה מעוצבת מסוכר ועוגה רגילה. ובורקסים הקיצר לגדוד שלם. ועוד נשאר המון. היינו בערך 30-40 איש. והיה נהדר.

yaf79

New member
יואו אני בשוק שליאן כבר בת שנה אני

זוכרת אותך עוד מהריון ולידה הייתי ממש בתחילת ההריון שלי מסתבר (משום מה חשבתי שזה היה לפני פחות זמן) והיום גם לי יש ליאן בת 4 חודשים. שימי תמונה של ליאן שלך שנראה אותה.

yaf79

New member
זה הופנה לסינדרלה של הנסיך כמובן

משום מה לא השתרשר טוב.

yaf79

New member
עכשיו אני רואה שגם יש לנו אותה

חתימה אז אני בכלל בשוק.

לוליLuli

New member
../images/Emo140.gifמזל טוב לליאנוש המתוקה ../images/Emo65.gif

וכמובן להורים המאושרים.... ספרי איך היה אחרי ....

sagilgul

New member
לא חגגנו, הם לא מבינים בגיל הזה

על מה המהומה. אנחנו חוגגים מגיל 2 בלבד.

bassaner

New member
ומה עושים כשהם גדלים ושואלים

"אמא איפה התמונות מהיום הולדת הראשון שלי?" מה עושים? אומרים? חברה שלי גילתה שלא עשו לה יומולדת שנה ולקחה את זה קשה כמעט חודש לא דיברה עם ההורים (בגיל 10) - לא שוכחים לה את זה והיא מצידה כל שנה מזכירה להם.

שקדייה

New member
אז כנראה שהילד שלי ממש מחונן..../images/Emo6.gif

כי הוא ממש ממש הבין שכל המהומה היא סביבו. לא הסכים בשום פנים להוריד את זר היומולדת והסתובב כמו טווס נפוח בין כל החברים. לדעתי לחגוג בפארק זה באמת שיא הפשטות. מביאים כמה שמיכות / מחצלות. כיבוד בסיסי של בורקסים, ממתקים עוגה ושתיה. עכשיו בקיץ נורא נחמד לעשות גם בריכה לילדים וזהו. בלי הפעלות, בלי תכנים, בלי ארוחות גורמה. פשוט ונעים. לגבי בחירת לוקיישן, ממליצה לך על פארק הירקון, בו יש המון פינות מוצלות. תלכו אתם שעה שעתים לפני הזמן ותתפסו פינה. ואח"כ כל מי שמתקרב לאיזור הפארק ירים טלפון ויקבל הוראות איפה בדיוק מיקומכם.

luliliya

New member
אני קוראת איך כל אחת חגגה ואני בוכה

מהתרגשות. ליה שלי עוד חודשיים בת שנה ואני כבר עכשיו מתכננת וחושבת. איזו התרגשות.

jenyl

New member
נושא כ"כ כואב אצלי ../images/Emo10.gif

כבר מזמן תכננתי על יום הולדת לקטן. לא משהו גדול : רק המשפחה הקרובה וכמובן עוגה מיוחדת מבצק סוכר, חשבנו גם על האש עם חברים. אבל עקב המלחמה אנחנו מתאכסנים אצל חברים של קרובים ליד נתניה, רוב הדברים שלנו נשארו בבית בנהריה וחברים ומשפחה מפוזרים בכל קצוות הארץ. אני יודעת שזה זניח בהשוואה לכל מה שקורה בארץ, אבל כואב לי הלב שלאופיר לא יהיה יום הולדת ראשון נורמלי ...

למעלה