אשת השבוע שלנו - שרית

dafgol

New member
../images/Emo47.gif אשת השבוע שלנו - שרית ../images/Emo47.gif

אני רוצה להודות לאודי שלנו על שהיה איש השבוע שלנו
ובאומץ רב חשף את עצמו והיה גלוי לב , הצלחנו ללמוד ולהכיר עוד קצת ממנו , העונג כולו שלנו אודי
ו
גדולה. רוצה להציג בפניכם את אשת השבוע החדשה שלנו- שרית
שרית מגדירה את עצמה בחתימה : שרית, אשתו של אלי, אמא של הראל אלעד ואיתי ,הילדים והבעל הם חיי וחיי טובים מתמיד
ושרית יודעת על מה היא מדברת......פצצת האנרגיה (ופצצת היופי החיצוני ופנימי כאחד) , אנרג'ייזרית בלתי נלאית
, עובדת על טורבו בחיים וכנראה גם במטבח
, בשלנית , זמרמרת ובעיקר אשה ואמא נפלאה , חברה מופלאה
וכיף לי שזכיתי בחברה כזו, כיף לנו שיש לנו אותך איתנו
מאחלת לך שבוע
כיייפי מהנה ונעים. שבוע נפלא יום טוב ושבוע טוב
מחכה בשקיקה לכל השאלות והתשובות, יותר מאוחר אשאל גם

frige

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif../images/Emo51.gif על כל המחמאות

אני כבר מסמיקה. ואצלי, אשכנזייה שכמותי, רואים אם האודם (תרתי משמע
). תודה דפנה על כל המחמאות ועל האפשרות להיות אשת השבוע. בתפוז כבר פעם אחת הוכתרתי כאם השנה. אשמח לענות על שאלותיכם.
שרית

LANIT1

New member
כל השבוע חושבת על שאלות אז אשלוף

מה את מבשלת לשבת? מה המתכון הכי מוצלח שלך? אם היית על אי בודד מה היית לוקחת איתך חוץ מאלי והילדים? את נמצאת בחנות גדולה מלאה מתנות ודברים יפים - איזה דבר היית בוחרת לך? מה הערכים הכי חשובים לך כאדם ? מה לא היית עושה אף פעם? וחשבתי שאין לי שאלות.. איזה שיר את אוהבת הכי לשיר.. או לזמזם? אם היו נותנים לך לחזור אחורה לאיזה תקופה היית חוזרת ולמה?

frige

New member
אניטה, עונה על השאלות../images/Emo51.gif

מה את מבשלת לשבת? אח שלי וחברה שלו מגיעים לשבת להורים שלי אז הזמנתי אותם ואת ההורים שלי למחר. מרק שעועית עם עצם מח קציצות מבושלות עם במיה לזניה בשרית סלטים מה המתכון הכי מוצלח שלך? אין משהו ספציפי שאני יכולה להצביע עליו. לרב כל מה שאני מכינה יוצא מוצלח. אם היית על אי בודד מה היית לוקחת איתך חוץ מאלי והילדים? מסג'יסט טוב (למסג' בלבד כמובן) את נמצאת בחנות גדולה מלאה מתנות ודברים יפים - איזה דבר היית בוחרת לך? דיסק טוב או ספר בישול חדש שאין לי מה הערכים הכי חשובים לך כאדם ? יושר, אמינות, שמחת חיים מה לא היית עושה אף פעם? בנג'י וחשבתי שאין לי שאלות.. איזה שיר את אוהבת הכי לשיר.. או לזמזם? כל פעם משהו אחר. בעיקר אני שרה את איזה יום שמח לי היום... אם היו נותנים לך לחזור אחורה לאיזה תקופה היית חוזרת ולמה? לא הייתי רוצה להיות בשום מקום שאני לא נמצאת בו עכשיו.

LANIT1

New member
אחלה תשובות נהנתי לקרוא../images/Emo45.gif

ואני חשבתי שאין לי שאלות.. סוף שבוע מקסים לך ולחברי הפורום תפוזזזזזזז

frige

New member
../images/Emo51.gifאלה, כן ראיתי שהגבת גם שם

אבל את כל הזמן רק מאיימת. אתם מוזמנים. שרית

dafgol

New member
שאלון יאיר לפיד ../images/Emo6.gif

1. איזה ספר היית לוקחת לאי בודד ? 2.לאיזה רגעים בחיים לא היית רוצה לחזור ? 3.מה פלצני בעינייך ? 4.מה היית מבקשת מדג הזהב ? יש לך 3 משאלות לבקש ממנו... 5.עם מי היית מתחלפת ליום אחד ? 6.מה עושה אותך מאושרת חוץ מהבעל והילדים ? 7. אם מי היית רוצה להיפגש ולסעוד ? מישהו מהעבר מההיסטוריה הכללית , לא מישהו שהכרת או שאת מכירה 8.מה יכתבו על מצבתך ? 9.השלם את המשפט: "אלוהים הוא_____" 10.מה ישראלי בעינייך ?

frige

New member
עונה לשאלון

רגע, קודם אני צריכה לדמיין את יאיר יושב מולי
1. איזה ספר היית לוקחת לאי בודד ? בעל ואישה, עוד לא סיימתי לקרוא אותו מאז שמירת ההריון עם אלעד ואיתי
. אני לא חסידת ספרים. ספרי בישול אוהבת מאוד. לא שמבשלת מהם אבל אוהבת שיהיה לי. יש לי איזה 70. 2.לאיזה רגעים בחיים לא היית רוצה לחזור ? לתקופה של בית הספר היסודי. 3.מה פלצני בעינייך ? הממשלה שלנו. 4.מה היית מבקשת מדג הזהב ? יש לך 3 משאלות לבקש ממנו... עוד זוג תאומים/ות, כסף לגדל אותם, רכב גדול יותר (טוב, את זה אוכל לקנות עם הכסף אז מותר לי עוד משאלה), שלום עולמי (מה אני מלכת היופי), שתמיד תהיה אהבה. 5.עם מי היית מתחלפת ליום אחד ? עם אמא של אלי. להבין מה מתחולל בה שם. 6.מה עושה אותך מאושרת חוץ מהבעל והילדים ? הג'קוזי כל בוקר אחרי שחיית הבוקר בקאנטרי. 7. אם מי היית רוצה להיפגש ולסעוד ? מישהו מהעבר מההיסטוריה הכללית , לא מישהו שהכרת או שאת מכירה. אם הייתי יכולה מי שהכרתי, הייתי רוצה לשבת עם סבתא שלי ז"ל כמו שהיינו עושות פעם. מי שלא הכרתי? אנדריי גרסייה. 8.מה יכתבו על מצבתך ? היה טוב וטוב שהיה. 9.השלם את המשפט: "אלוהים הוא_____" מה שאנחנו רוצים שהוא יהיה. 10.מה ישראלי בעינייך ? פלאפל. חחחח. סתם. הביחד במצבים קשים.

dafgol

New member
מאמי יפה לך באדום ../images/Emo25.gif

אהבתי את התשובה על חמותך
הצחקת אותי על הבוקר

frige

New member
../images/Emo51.gifאודי../images/Emo24.gif

ומה? לא שואלים שאלות?

למעלה