אשת השבוע שלנו - שרית

frige

New member
בוקר טוב ../images/Emo42.gif

כן, הנני כאן. יום נפלא. שרית

לולי72

New member
חזרתי ויש לי שאלות לשרית

1. איך הכרת את אלי? 2. איפה התחתנתם? 3. למה בחרתם דווקא את התאריך שבו התחתנתם? 4. איך הייתה הצעת הנישואין שהציע לך? 5. באיזה מקומות בעולם היית כבר? ובאילו היית רוצה להיות?

frige

New member
עדןןןןןןןןןןןןןןןן, ברוכה השבה

איזה יופי שחזרת. אני אדבר איתך בערב. תרגישי טוב. ועכשיו לתשובות. 1. איך הכרת את אלי? הכרנו בריקודי עם במגדל העמק. אני הלכתי עם חברה שלי והוא הגיע עם חבר שלו. הם הגיעו מעפולה בכלל. לאט לאט התחלנו ללכת איתם גם לעפולה ולמרחביה, הפכנו למן חבורה שכזו שהולכת אחרי הריקודים לאכול בורקסים בטאבון בעפולה, נפגשים בפאבים בימי שישי בערב. לאט לאט התרקמה ידידות מופלאה שהפכה לחברות מופלאה ומשם הכל היסטוריה. 2. איפה התחתנתם? באולמי פאר בעפולה. 3. למה בחרתם דווקא את התאריך שבו התחתנתם? התחתנו בתאריך 22.3.2000 בדיוק בשושן פורים. ת'אמת חשבנו בכלל על יוני יולי אבל לא היו תאריכים פנויים. ובמרץ היו רק ה-22 או ה-26 אז החלטתי שבשושן פורים מגניב להתחתן. כשהתקשרנו לחברים ושאלנו מה הם עושים בפורים הם בהתחלה חשבו שאנחנו מזמינים אותם למסיבת תחפושות. המלצרים התלבשו כקובואים והמלצריות היו ליצנים. היה ממש כיף. 4. איך הייתה הצעת הנישואין שהציע לך? אז זהו, שלא היתה. בערב אחד החלטנו שאנחנו מתחתנים. הודענו על החתונה לכולם ביום הבריתה של אחות של אלי בתאריך שימו לב - 31.10.99 - ארבעה וחצי חודשים אחרי שהתחלנו לצאת. הראל נולד בתאריך 31.10.2002. בדיוק 3 שנים לאחר ההודעה. זהו גם התאריך שבו אלי התחיל לעבוד בחברת חשמל 31.10.1993. כשהראל היה בן שנה דפקו בדלת והגיע שליח עם פרחים. שאל אם פה עובד אלי מחברת חשמל, עניתי שכן, ונשארתי בהלם, מה מביאים פרחים לילד בן שנה מחברת חשמל? בסוף הביאו את הפרחים לאלי על 10 שנות עבודתו שם. 5. באיזה מקומות בעולם היית כבר? ובאילו היית רוצה להיות? הייתי בפריז וגם ברומא. הייתי בשבעת פלאי תבל. סתם, סתם. לפי הסדר: פולין תורכיה טנריף פריז ספרד היכן הייתי רוצה להיות? ת'אמת ממש לא משנה לי. אני לא מתלהבת מהדברים האלה במיוחד. יש המון מקומות בארץ שהייתי מוכנה להיות שם. אבל אם כבר, אז באמת כמו בשיר ברומא הייתי מוכנה לבקר. תודה עדן על השאלות.
תרגישי טוב. שרית

שרית ברכות להיותך אשת השבוע

לא שכחתי אותך כמו שאמרתי.הנה שניה לפני מקלחת של הקטן. זה בערך רגע יחידי שמצאתי בזמן אחרון.
תכונות אופי שאת אוהבת בעצמך?
תכונת אופי שהיית משנה בעצמך ?
דבר אחד במראה החיצוני שהיית רוצה לשנות , מהו ?
באיזה גיל היה לך חבר הראשון?
מה הדבר הכי מופרע שעשית?
מתי את רוצה לחזור לעבוד אם בכלל? ובמה את רוצה לעסוק?
איזה הפתעות אלי עשה לך? כי שאת מפתיעה אותו זה אנחנו יודעים כבר.

frige

New member
עונה

תכונות אופי שאת אוהבת בעצמך? את עצם היותי אמא. לא האמנתי בכל ימי חיי שככה אהיה. את העזרה והנתינה שלי לזולת. את האופטימיות האין סופית שלי. את החיוך על הפנים. תכונת אופי שהיית משנה בעצמך ? כשאני מתעצבנת אני מגיעה לטונים גבוהים במיוחד. דבר אחד במראה החיצוני שהיית רוצה לשנות , מהו ? שיהיו לי גבות מסודרות כל שניה ביום. באיזה גיל היה לך חבר הראשון? הכל שאלה של הגדרה. חבר חבר בגיל 19 הבעל הראשון שלי (התחתנתי בגיל 21) מה הדבר הכי מופרע שעשית? פעם פעם, בהיותי בכיתה ז' גנבתי עם אחותי אגוזים מהסופר ותפסו אותנו. מתי את רוצה לחזור לעבוד אם בכלל? ובמה את רוצה לעסוק? אחרי החגים של תחילת השנה. מזכירה. איזה הפתעות אלי עשה לך? כי שאת מפתיעה אותו זה אנחנו יודעים כבר. אלי כמעט וממש לא מפתיע אותי. אין משהו שאני יכולה להצביע עליו, זה.

לולי72

New member
יש לי עוד שתי שאלות אליך שרית

למה בחרת דווקא בשמות שבחרת לילדיך? האם את מנסה שילדיך התאומים יהיו עצמאיים מבחינת התפתחותם האישית, כלומר לא תמיד משחקים ביחד, נגיד את משחקת עם אחד ואלי עם השני, או שהם מחוברים תמיד אחד לשני?

frige

New member
הי עדן,

את השמות לילדים שלנו אלי בחר, שאל ועניתי אם כן או לא. אבל ישר הוא קלע לשמות המתאימים. שימי לב לשמות שלנו: א לי ש רית ה ראל א לעד א יתי תלכי מלמעלה למטה. השמות נבחרו לגמרי בלי קשר והנה הקשר הנכון. (אשה א' א') כמו שאימא שלי אומרת תמיד - אשת חייל. לא סתם זה יצא ככה, אנחנו מאמינים שהכל מכוון מלמעלה. אני מגדלת את שלושת ילדיי להיות עצמאיים. הם המון משחקים לבד וביחד אחד עם השני. אני לא מלבישה אותם אותו הדבר, אני מפרידה לגמרי. כל אחד והאישיות שלו. הם משחקים המון ביחד ולפעמים גם כל אחד עם עצמו. ת'אמת, הם כל הזמן רוצים להיות ביחד, שלושתם. מן חבורה עליזה שכזו. כן, וגם מריבות לא חסר. כמו בכל משפחה נורמלית.

למעלה