אשת השבוע שלנו

dafgol

New member
../images/Emo47.gif אeת הeבוע שלנו - Sr35 ../images/Emo47.gif

שמחה לפתוח את הפינה השבועית החדשה שלנו "איש\ת השבוע" האשה הראשונה שלנו למשך השבוע היא Sr35, הלא היא שרה
שרה בת 37 , אמא לשני
ים מדהימים ניר ורון, זוגתו של מ' איש יקר ונחמד , ביחד הם משפחה לתפארת
שרה ילידת מגדל העמק וכיום מתגוררת בחיפה. אתם מוזמנים לשאול את שרה שאלות, כל זמן שהן לא חודרניות מידי. ובנימה אישית, שרה ואני הכרנו דרך הפורום ואז בעצם גילינו שאנחנו מכירות הרבה הרבה הרבה קודם, ממש מיום היוולדנו
גילינו קשרים וקישורים עוד ממילניום אחר.....
מה שבטוח שהרווחתי מחדש חברה שלא לומר "אחות"
שרה מאחלת לך שבוע
מהנה ובטוחה שנלמד דברים חדשים ומעניינים עליך. אוהבת
אJי

dafgol

New member
ומתחילה ../images/Emo3.gif

היום ניר חוגג 6 שנים
, איך את מגדירה את עצמך בתור אמא עם "ותק" של 6 שנים : אמא חברה ? אמא לחוצה ? אמא נודניקית? אמא דאגנית?
כשהפכת לאמא בפעם השניה - לרון, היית אמא שונה כבר ? אם כן פרטי נמקי הסבירי והדגימי (-:
איפה ואיך פגשת את מ'
יותר מאוחר "אפציץ" בשאלות נוספות, טוב נו גם ככה את בעבודה עכשיו ותכנסי לענות רק יותר מאוחר

S r 35

New member
עונה -

אכן, היום בדיוק לפני שש שנים - גם אז היה יום ראשון, אגב - הפכתי לאמא וזיכרון חווית היום המיוחד הזה מרגש אותי גם היום. עם הפיכתי לאם גיליתי שכל הקלישאות נכונות: אימהות היא הדבר הכי מופלא, מקסים, מדהים, קשה ומאתגר בעולם. אין משהו שדומה לזה. אני, באמת, מודה לניר וגם לרון על זה שהם העניקו לי את הזכות להיות אמא ועל זה שהם לימדו ומלמדים אותי כל-כך הרבה. הם המורים הכי טובים שלי ועבורי, הם באמת הכי נפלאים בעולם
.
איזו אמא אני ... קצת קשה לי עם הגדרות ... אני בפירוש לא אמא לחוצה. אני מטבעי די רגועה ובכל מקרה אני משתדלת לא לשדר תחושות לחץ שלי לילדים כי אני מאמינה שזה משפיע עליהם. אני משתדלת מאוד להיות "אמא חברה" ולא להיות אמא נודניקית ואני מקווה שאני גם מצליחה בזה.
כשהפכתי לאמא בפעם השניה לרון, הייתי אמא מנוסה יותר וזורמת יותר. כבר לא מתרגשת מכל דבר קטן. התפלאתי לראות שעד כמה שחששתי מעוד ילד, זה היה הרבה יותר קל וזורם ממה שחשבתי. אולי זה בגלל האופי הנוח של רון והעובדה שהוא בעצמו "ילד זורם" ואולי זה גם בגלל ניסיון שלי. השתדלתי גם לתקן טעויות שעשיתי עם ניר, למרות שבוודאי עשיתי עם רון טעויות חדשות
בכל אופן, הרבה פעמים הייתה לי הרגשה שרון פשוט גדל לו לידי, בלי יותר מדי מאמץ או קושי וקצת חבל לי על זה כי עם ניר הרגשתי את האימהות הרבה יותר גם בגלל שהכל היה חדש ומסעיר וגם בגלל ... ניר ... שהוא ניר לטוב וגם לרע ועברתי איתו גם קשיים לאורך הדרך.
פגשתי את "מ" באופן הכי משעמם ובנאלי בעולם: "פגישה עיוורת". למרות שאני מתעבת פגישות עיוורות ונשבעתי שבחיים אני לא אתחתן עם מישהו ככה, הגורל צחק עלי ופגשתי אותו אחרי שחברה ללימודים באוניברסיטה שכנעה אותי לפגוש אותו. אני זוכרת שבשיחת הטלפון הראשונה הוא עשה עלי רושם קטסטרופלי. יצאנו לראות את הסרט "ללכת עד הסוף" וישבנו אח"כ באיזהשהו בית-קפה. הוא לא הפסיק לקשקש על חו"ל (חזר שלושה ימים קודם לכן מקוריאה עם הלם תרבותי) ואני חשבתי עליו שהוא סתם סנוב ומגעיל. מזל שהוא התעקש .... ותשעה חודשים אח"כ היינו מתחת לחופה. הרווחתי בן-זוג מדהים שאני מאוה
ת בו מאוד - גם תשע שנים לאחר ההכרות שלנו.

frige

New member
קודם תיכנסי ונראה אותך מסמיקה

ואח"כ תעני לנו על השאלות.

לולי72

New member
יש לי כמה שאלות

- מתי התחתנם ואיפה? - הוא היה החבר הראשון שלך?

S r 35

New member
הי עדן ../images/Emo140.gif

התחתנתי לפני שמונה שנים - בנובמבר 1998 ב"אולמי נו"ש" בקניון חיפה - שהיה אז אולם חדש והוא ערך לנו חתונה מדהימה. בכלל, בחתונה הכל תקתק כמו שעון שוויצרי - האולם, הדי-ג'י, הכל ... היה פשוט מעולה (חוץ מהרב שגרם לי התקף לב קטן ...). בוקר למחרות כבר
נו לירח דבש מופלא בפריז (לא תאמינו עד כמה חתונה בתעריף חורף יכולה לחסוך - הפרש התעריפים פשוט מימן לנו חלק ניכר של הנסיעה).
הוא לא היה החבר הראשון שלי. היו לי כמה לפניו, כולל מערכת יחסים ארוכה וממושכת שחשבתי שהיא זו שתוביל אותי לחתונה אבל בסופו של דבר היא הסתיימה וטוב שכך. לרגע לא מצטערת.

S r 35

New member
וואו - אני באמת אדומה ../images/Emo6.gif

שריתוש מה שלומכם? התאוששת? (מקווה שכן). איך אתם מרגישים? שולחת לך
ו

שלום לאשת השבוע הראשונה שלנו

שיהיה לך שבוע מהנה.
איזה חלומות כבר הגשמת(חוץ ממשפה/ילדים)?
איזה חלומות רוצה עוד להגשים?
איך מעבירה את היום שלך עם ילדים?מה אוהבים לעשות? ואם זה תמיד עם שני הבנים שלך יחד?
האם את אוהבת לבלות? איזה סוג בילוי? תמיד עם בעלך או שמרשה לעצמך לצאת גם בלעדיו?

S r 35

New member
ערב טוב אלה

מקווה שגם אצלכם מרגישים יותר טוב. מנסה לענות לך ...
איזה חלומות כבר הגשמתי חוץ ממשפחה וילדים? ... לא יודעת. אני חושבת שבגדול, להיות מאושרת - אבל זה קשור למשפחה שלי, כך שזה לא ממש עונה. אם אפשר לקרוא לזה חלום אז, לגור בחיפה, זה היה חלום שלי בתור ילדה קטנה - שיגעתי להורים שלי את השכל בעניין. אבל ברצינות, לא כל-כך יודעת אני צריכה לחשוב על זה קצת יותר לעומק.
יש עוד המון חלומות שאני רוצה להגשים ...: לממש את עצמי מבחינה מקצועית או במלים אחרות לדעת מה אני רוצה להיות כשאהיה גדולה, לטייל בעולם, להיות מאושרת - כי זה תמיד חלום שצריך עוד לההגשים.
בילוי עם הילדים: מאוד אוהבת לבלות עם הילדים. לשמחתי ניר ילד חברותי מאוד ויש לו הרבה מאוד חברים, כך שלפחות כמה פעמים בשבוע הוא נפגש עם חברים אצלנו או אצלם ואם במקרה האמהות הן חברות שלי (ברוב המקרים זה נכון), אז גם אני זוכה לאחה"צ מהנה של קשקשוים על כוס
. עם ניר אני מתחילה לעבוד קצת גם על דברים של כיתה א' - הכל דרך משחק כמובן. חוברות צביעה, משחקי קופסא וכו'. בדר"כ הבילוי הוא עם שני הבנים יחד (אני מאוד אוהבת לראות את היחסים שמתחילים להתפתח ביניהם - למשל, ששניהם צוחקים מבדיחה משותפת שרק הם מבינים) אם כי אני משתדלת לבלות גם עם כל אחד מהם בנפרד - בעיקר עם ניר. מאוד משתדלת שלא יתמסמסו לנו הימים מול הטלוויזיה, אם כי גם זה קורה לפעמים לצערי.
כן אני אוהבת לבלות ואני חושבת שזה חשוב מאוד למילוי המצברים בתוך כל שגרת הבית השחוקת והאפורה. אנחנו מאוד אוהבים לנסוע לטייל בחו"ל - אם כי הבילוי הזה נזנח בשנים האחרונות. אוהבת לצאת לפאבים ולבתי-קפה, קולנוע ותיאטרון ... עם שני ילדים יוצא לנו לבלות מעט מאוד אבל מנוי לתיאטרון כן עשיתי כי זה "מכריח" אותנו לצאת. בדר"כ אני יוצאת לבלות עם בעלי ביחידות, עו כמה זוגות יחד. לפעמים אני יוצאת עם חברה או חברות, בלי בעלי. עין לנו בעיה עם זה - אותו כנ"ל גם הפוך - גם הוא יוצא עם החברים שלו מדי פעם.

S r 35

New member
איזה כייף לפתוח ככה את השבוע ../images/Emo13.gif

גם יום הולדת לנירי המתוק שלי. ובנוסף אני "אשת השבוע" מקווה שזה יהיה ספתח לשבוע טוב ואופטימי.

S r 35

New member
מבטיחה להיכנס מאוחר יותר ולענות

ל כ ו ל כ ם בינתיים הולכת לשחק עם הילדים. תשאלו בינתיים. להתראות בערב.

dafgol

New member
שרה למקרה שלא ראית

את השרשור מלהיות הורים היום , וקראתי את ההודעה שכתבת לגילור ולי , שולחת שוב
גדול ו
ענקי. כשרז ירגע וירדם אקרא את כל התשובות שלך. ( נראה לי שרזי "מבשל" שוב משהו... חזר מהגן עם דלקת עיניים, מנוזל וקרחצאן רציני...)

S r 35

New member
מקווה שרזי מרגיש טוב ../images/Emo184.gif

ושבכלל ... כולכם בקו הבריאות
מסכנון קטן

S r 35

New member
משמיעה קול ../images/Emo124.gif

אין לי רגע דל - אני, כמו שאומר המשורר, בין סקנדל לפסטיבל ... אבל אני כאן והנה אני עונה לשאלות ...

dafgol

New member
../images/Emo26.gif והנה עוד שאלות ../images/Emo36.gif

מה הדבר שגורם לך להתפקע מצחוק
מה גורם לך לבכות
לו יכולת, האם ומה היית משנה בעצמך
משהו פנימי ומשהו חיצוני - UP 2 U מי הדמות הכי משמעותית בחיים שלך
מה רומנטי בעינייך
מה את מאחלת לעצמך בעוד 10 שנים מהיום

S r 35

New member
תשובה לשאלות של דפנה

מה גורם לי להתפקע מצחוק: הילדים שלי
הם הורסים אותי. שניהם ביחד וכל אחד לחוד - ה"יציאות" שלהם וההתנהגויות שלהם לפעמים באמת מגלגלים אותי מצחוק. כייף עילאי - שאיתו בטח כל אמא כאן מכירה ומזדהה. סיינפלד מצחיק אותי ברמות על - גם בפעם המאה ואחרי מיליון שידורים חוזרים, אני נהנית מהסדרה הזו. ובכלל קומדיה טובה תמיד תגרום לי ל
מאוד קל לגרום לי לבכות: ספר או סרט מרגש, כתבה מרגשת בטלוויזיה, מקרה עצוב או מקרה של אי-צדק שאני שומעת עליו - והברז נפתח מיד
מה הייתי משנה בעצמי: חיצונית - הייתי רוצה להיות יותר רזה - למרות שאני לא שמנה, כל אזור הבטן ו"אגן הים התיכון" דורש שיפור (אני עובדת על זה - התחלתי דיאטה ואנחנו מתארגנות, כמה בנות כאן, לצעדות בערבים). פנימית - הייתי רוצה להיות פחות רגישה ויותר אסרטיבית (אם כי תכונת האסרטיביות השתפרה אצלי עם הזמן).
הדמות הכי משמעותית בחיים שלי: כרגע הזוגי שלי - אני לא יכולה לדמיין את החיים שלי בלעדיו. אבא שלי, גם הוא דמות משמעותית מאוד בשבילי. הוא תמיד היה בשבילי מודל להכל. ו ... חייבת להגיד - ואני לא רוצה שזה ישמע חנפני או מצטעצע - אבל באמת ובתמים אחת הדמויות המשמעותיות בחיי היא ... אמא שלך - הלא היא המורה חוה. הייתה לי את הזכות להיות תלמידה שלה שלוש שנים, ועד שלא הגעתי לכיתה ד' לא הכרתי מורות כמוה. היא באמת מורה משכמה ומעלה. ככל שעברו השנים ידעתי להעריך יותר ויותר את העבודה שהיא עשתה איתנו ותאמיני או לא, יש דברים שהיא אמרה לנו אז ... לפני שלושים שנה בערך, שאני זוכרת עד היום. את בהחלט רשאית למסור לה את זה. אני חושבת שמגיע לה
מה רומנטי בעיני: לשבת על ספסל מול הים, בלי לדבר בכלל. צימר בגליל - רצוי בחורף (רומנטי ברמות-על, מניסיון) או ארוחה זוגית במסעדה טובה
עשר שנים מהיום - אני מאחלת לעצמי להיות בריאה ומאושרת עם המשפחה הקטנה והמופלאה שלי - ואולי עם עוד ילד/ה (אני מאוד רוצה, בעלי מת מפחד ורק המחשבה על זה גורמת לו להחוויר) ועם משרה טובה ומעניינת יותר. אני יודעת ש-10 שנים תחלופנה להן עוד לפני שאני אספיק להבין מי ומה, אז אני משתדלת להנות מכל רגע ולקוות לטוב
זהו, נכון?
למה אני מרגישה כמו בראיון של יאיר לפיד?

LANIT1

New member
מזל טוב לאשת השנה../images/Emo41.gifשרה../images/Emo41.gif../images/Emo47.gif

LANIT1

New member
שאלות שאלות שאלות - לאשת השנה

מה את הכי אוהבת לעשות? איזה בן אדם את יכולה לסמן כמודל לחיקוי או הערצה? איזה זמר/ת מעודף את אוהבת ו/או מוזיקה מעודפת? על איזה דברים את מצטערת שויתרת עם ויתרת ? טוב שריותש .. הרבה מזל טוב.. ואלה כמה שאלות שפרחו לי בראש. שיהיה לך אחלה שבוע , יום, ושעה.. בריאות בריאות והאהבה לכם ולכל המשפחה גם ל- מ...

למעלה