אשת השבוע שלנו

S r 35

New member
תשובות .. תשובות .. תשובות לאניטה

מה אני הכי אוהבת לעשות? לשחק עם הילדים שלי - כייף לי להיות איתם
ואני גם יכולה להרשות לעצמי להשתטות ולהתנהג כמו ילדה קטנה בלי להיראות
אני אוהבת מאוד גם
: לקרוא וכמה שיותר.
אדם שאני יכולה לסמן כמודל לחיקוי: אבא שלי. למרות שהיום אני יודעת גם להבין את מגבלותיו וחולשותיו, אני חושבת שעדיין הוא הגיבור שלי. תמיד שאפתי להיות כמוהו ואני חושבת שאני מושפעת ממנו מאוד.
מוזיקה מועדפת: אוהבת את רוב סוגי המוזיקה. מאוד מאוד אוהבת מוזיקה אירית
. וגם רוק ומוזיקה קלאסית
מאוד לא אוהבת מוזיקת ראפ (היא לא מוזיקה בעיני) ואופרות (לא מתחברת אליהן).זמרים שאני אוהבת: משלנו - אוהבת מאוד את אהוד בנאי. בחו"ל אוהבת את דייויד בואי. זמרות: כאן, אוהבת את אחינועם ניני. בחו"ל אוהבת את הניה (זמרת אירית). להקות - כאן אוהבת מאוד
את "החברים של נטשה" בחו"ל את "הביטלס", ה"פינק פלויד" ו U2.
יש משהו שאני מאוד מצטערת שויתרתי עליו: לפני חמש וחצי שנים (ניר היה תינוק ואני אמא טריה). אבי קיבל הזמנה מחבריו ללימודים ברומניה, שלא היו איתו בקשר 50
שנה ואיתרו אותו באמצעות האינטרנט, להגיע לעיירת הולדתו לחגיגות ה-50 לסיום הלימודים שלהם. תאמינו או לא, הם אפילו איתרו את אחד המורים שעדיין היה בחיים וגם הוא הגיע לחגיגה בגילו המופלג. אבי התרגש מאוד, כמובן, והחליט להפוך את הביקור לטיול שורשים שהקיף את עיירת הולדתו, עיר הולדתה של אמי וביקור אצל הקרובים המעטים שנשארו לנו שם. אחותי הצטרפה לטיול. אני התלבטתי מאוד ובסופו של דבר החלטתי לוותר ולהישאר בארץ כי לא הייתי מסוגלת להשאיר כאן את ניר וגם לא רציתי לסחוב אותו לחו"ל בגיל קטן כל-כך של כמה חודשים. היום הייתי נוהגת אחרת. אני יודעת שניר היה מסתדר בלעדי שבוע ושהייתי יכולה לנסוע. הפסדתי חוויה של פעם בחיים וחבל לי מאוד. בקיץ הקרוב אולי אוכל לעבור חוויה מתקנת. ה"חבר'ה" מתכנסים שוב. אותו מורה כבר נפטר וגם כמה מקרובי ברומניה אינם איתנו עוד. גם המסיבה הפעם תהיה צנועה הרבה יותר, אבל אבי שוקל לנסוע ואם הוא יעשה את זה, הפעם גם אני אצטרף.
אניטה - תודה על הברכות
ואם יהיו לך עוד שאלות, אשמח לענות.

S r 35

New member
אני לא אשת השנה - רק השבוע

בקרוב אצלך
בכל אופן, תודה על הברכה.

frige

New member
טוב, אז הגיע תורי לשאול קצת

* האם את מתכננת עוד ילד/ה מתישהוא? * בעוד 50 שנה כשתפתחי את אלבום התמונות ותעלי זיכרונות, מה תוכלי לומר על החיים שעברתם? * במידה וגן עדן קיים, כשתגיעי לשם מה הדבר הראשון שאת חושבת שיגידו? * איך את רואה את חייך בעוד 10 שנים מהיום? (אפשר גם ממחר
)?

S r 35

New member
הי שרית ../images/Emo140.gif

איך כולם מרגישים, אצלכם? מקווה שהתגברתם על כל הוירוסים והבלאגנים. תהיו בריאים
שמחה שגם את העלית שאלות - מנסה לענות ...
תכנון של עוד ילד: שאלת השאלות. אני מאוד מאוד רוצה ומאוד מאוד מפחדת. לפעמים ממש בא לי על עוד ילד - ממש בוער לי בעצמות. אבל ... אני פוחדת: קודם כל מההריון והלידה - הלידה האחרונה שלי (רון) הייתה טראומטית עבורי (ניתוח קיסרי חירום) ובין שני הילדים היה לי עוד היריון שנפל (עוד חוויה טראומטית) כך שאני פוחדת. מה עוד שילד שלישי זה נטל כלכלי כבד מאוד והשקעת אנרגיות שכל-כך דרושות לי עבור שני הבנים שכבר יש לי. אז נכון שמשפחה גדולה זה שמחה. ושלושה הם יותר כייף משניים אבל ... ממש לא יודעת. בעלי לא מוכן לשמוע על זה. הוא אומר שיש לנו שני ילדים בריאים, תודה לאל, ועוד ילד הוא התגרות בגורל. בקיצור ... "קי סרה סרה" - מה שצריך לקרות יקרה.
בעוד חמישים שנה ... אני מקווה שאוכל להגיד היה טוב!
להתרפק על המשפחה ועל הנכדים ולאחל לעצמי עוד מהטוב הזה.
גן-עדן: לא כל כך הבנתי את השאלה. את מתכוונת מה יגידו עלי? ... אין לי צל של מושג אני בטח אגיד WOW.
חיי בעוד עשר שנים: אני מקווה שאני אהיה בריאה לפחות כמו היום ומאושרת לפחות כמו היום. שהבעלול והילדים יהיו בריאים ומאושרים גם כן, שאני אעבוד במקצוע מעניין ומאתגר יותר ... ואולי ... תהיה עוד תוספת למשפחה ...

ברכות לבביות לאשת השבוע

נורית אבי רון-אשלי וסוזן-לי CARRY ובל נשכח את פאפי הכלבלב המתוק והחתיך שלנו

S r 35

New member
../images/Emo51.gif../images/Emo140.gif

מה העניינים ב USA? מתי אתם עוברים לניו-יורק? ... נראה לי שתהנו שם הרבה יותר ... החבר'ה של אמדוקס, שעבדו כאמור בדאלאס, הגדירו את אזור טקסס "באר-שבע של ארה"ב". שיהיה לכם מעבר קל וכייפי

dafgol

New member
../images/Emo41.gif שרה אני קוראת הכל בשקיקה ../images/Emo41.gif

ונהנית כל כך. מבטיחה להעביר היום לאמא שלי את המילים החמות שלך עליה
אפשר לשאלו אותך עוד משהו
איזה שם חיבה את אוהבת ומרשה לנו להשתמש בו? < פעם כתבת שאת לא אוהבת שרהל'ה...מאז אני לא אומרת לך או כותבת לך אותו....>
ענקי ונדברה

S r 35

New member
ערב טוב דפנה ../images/Emo140.gif

מה המצב אצלכם? איך כולכם מרגישים? מקווה שבסדר.
לשאלותייך - שם החיבה שנוהגים לכנות אותי בו מאז ומתמיד הוא "שריתי" - אבל הוא קצת תפוס בפורום הזה, לא? את הכינוי "שרה'לה" אני לא סובלת ואף פעם לא סבלתי - עוד כשהייתי ילדה: זה נראה לי כינוי מתנשא שהופך אותי לילדה קטנה ומטופשת. הכי מעצבן, שאנשים זרים - בעיקר בשיחות טלפון בעבודה- קוראים לי ככה. בקיצור - חוץ מהשם המעצבן הזה אתם יכולים לכנות אותי באיזה שם שתרצו.

S r 35

New member
תודה אודי ../images/Emo140.gif

איפה השאלות שלך? אני יודעת שאני בטח נראית לך דינוזאורית זקנה... אבל אתה יכול לשאל, בכייף.

rby74

New member
שרה, מזל טוב להיותך אשת השבוע...

אני לא שואלת שאלות מטעמי צניעות...(סתם...).. דפנה יש לך רעיונות מדליקים אני רואה...

מממ.. הנה כמה שאלות סתמיות

זה נראה יותר כמו שאלון שכולם עונים אבל לא היה לי בדיוק מה לשאול.... מה את אוהבת לעשות בקיץ? את מבשלת? מה את הכי אוהבת לבשל? מה לא תכלי בחיים!? הית בחול? איפה? מה מעדיפה ים/בריכה/כלום? איזה טעם ארטיק את הכי אוהבת!? לדעתך את נראית יותר צעירה ממה שאת באמת!? מה המוצא שלך?

S r 35

New member
תשובות לאודי

מה אני אוהבת לעשות בקיץ ... לשבת מתחת למזגן
סתם, סתם ... אוהבת מאוד בריכה וים.
מבשלת, כן, נו בטח יש ברירה? לא אוהבת את זה כמו שרית ואניטה שלנו, וגם לא מצטיינת בזה כמוהן. אבל עוד אף אחד לא מת מהבישולים שלי
הכי אוהבת לבשל מרקים - וגם לאכול אותם. חולה על מרקים.
מה אני לא אוכל בחיים: מאכלים מסורתיים כמו גפילטע-פיש ורגל קרושה (בעעע
) וגם כל מיני שרצים של ים - סרטנים, לובסטרים וכו' ... אם כי פעם אחת אכלתי באיזושהי מסעדה קלמרי והיה מעולה
הייתי בחו"ל: באירופה - אנגליה, צרפת, הולנד, שוויץ (שם יש לנו גם קרובים) ובסקנדינביה - נורבגיה ודנמרק. מאוד רוצה לנסוע לארה"ב ולמזרח הרחוק, בעיקר לסין. וגם לעשות מתישהו טיול שורשים לרומניה ואני עוד אעשה את הכל
בעלי הבן אלף, היה כמעט בכל העולם, במסגרת מקום העבודה הקודם שלו הוא הגיע לחורים שהוא אפילו לא ידע שהם קיימים על המפה וגם למקומות מוכרים יותר: ארה"ב ויפן למשל ...
מעדיפה ים - אם כי גם בריכה מקובלת עלי.
ארטיקים: אוהבת את כל המגנומים שוקו למיניהם וכל קרטיב קר ומרווה יהיה מעולה. לא בררנית גדולה.
אם אני נראית יותר צעירה ממה שאני באמת ... אומרים לי שכן.
מוצא: נולדתי בישראל. הורי ילידי רומניה. אודי, תודה על השאלות וסופ"ש נפלא.

שרה נהנת לקרוא אותך../images/Emo70.gif

שאלה: את אומרת שאת רוצה לעבוד במקצוע אחר. במה היית רוצה לעבוד?איפה תרגישי סיפוק? מה תחביבים שלך? באיזה שכונה אתם גרים? ומתי "אחותך" מארגנת לנו עוד מפגש? כי היא לא ענתה לי באחד השרשורים

S r 35

New member
הי אלה ותודה ../images/Emo140.gif

מנסה לענות לך ...
בנוגע למקצוע - הייתי מאוד רוצה לעסוק בעיצוב פנים (אומרים שיש לי את ה"טאץ'" לזה ואני גם מאוד אוהבת את התחום) או לעסוק במחקר כי אני אוהבת ללמוד ולא לדרוך במקום. בכלל. ... הייתי רוצה לעסוק במשהו עם קצת יותר אחריות ולא עבודה כמו שיש לי היום שהיא עבודת ראש קטן, אלא שכרגע זה מה יש ואני עושה את זה מתוך בחירה מלאה.
התחביבים שלי - לקרוא. מאוד אוהבת ספרים. אוהבת גם קולנוע - אם כי מאז שנולדו הילדים שכחתי קצת מה זה ... תודה לאל שיש DVD ו VOD בעולם. מאוד מאוד אוהבת לבלות עם חברות.
אנחנו גרים ברוממה הישנה בחיפה - אחלה שכונה
לא הייתי מחליפה אותה בשום מקום אחר. היא שכונה ירוקה מאוד (אנחנו ממש גרים בתוך חורש שקט - כל מה שאני שומעת זה ציוץ ציפורים ואת ה"חברים הליליים" שלי התנים) ויחד עם זאת קרובה מאוד לאזורים מרכזיים בחיפה - למשל מרכז חורב (מרחק הליכה של חמש דקות ברגל). בקיצור, אני גרה בעיר ומרגישה כמו בקיבוץ.
"אחותי" מתי את מארגנת מפגש? מצטרפת לשאלה
אלה - שיהיה סופ"ש נפלא
וחייבת להעניק
לבעלך - איזו השקעה! כל הכבוד.

לולי72

New member
הי שרה, בוקר טוב

גם דודה שלי גרה ברוממה, ברח' אורן 35 בדיוק מעל הסופר שם. וההורים של החבר הקודם שלי לפני לירון גרים ברחוב ליד. מעניין.....

S r 35

New member
הי עדן

rח' אורן וסביבותיו שייכים לרוממה החדשה. אישית, אני אוהבת יותר את האזור שלנו – בקצה השני של הכביש (מכונה רוממה הישנה) אזור הרבה יותר ירוק ושליו. בכל אופן, בקומת הקרקע של "אורן 35" היה הגן הראשון של ניר בגיל שנתיים-שלוש. זה היה פעוטון נהדר אבל הוא נסגר, לצערי, כך שאם רון אני צריכה להרחיק עד קרית ספר לגן שלו.

למעלה