שפ"ש הטופ מודל הבאה

always be me mc

New member
../images/Emo47.gifשפ"ש הטופ מודל הבאה../images/Emo47.gif

עלי לומר מראש סליחה שזה בא באיחור פשוט האינטרנט לא היה בידי אתמול אז לא פתחתי אבל עכשיו אני פותחת ומשקיעה
שם הפרק: הבחורה שמסמנת את הטריטוריה שלה
מס' פרק: 1
תקציר פרק: בפתח העונה השביעית, נבחרות 13 מועמדות סופיות מתוך 33 בנות. האתגר הראשון העומד בפני המועמדות הוא צילום בעירום.
ש.ח לפרק: יום שבת בשעה 17:21
התמונות של כל מתמודדת בנפרד יגיעו טיפה מאוחר יותר
ובינתיים מי שראה מוזמן להגיב ולומר איך היה

always be me mc

New member
טיירה../images/Emo99.gif(תגובה על הפרק בפנים)

אחח איזו אישה
ואיזו אישה!
אין היא קרעה אותי במשך כל הפרק עם הקפיצות/ריקודים/מבטים מוזרים שלה XD(כבר ציינתי שעבורי היא מלכת תוכניות הריאליטי?
) גם היציאות והנפילה של מיס ג'יי הרגו אותי
אבל טיירה הכי
וכעת למתמודדים: את מוניק אהבתי
(למרות שנראה לי זה הולך להשתנות בפרק הבא וחבל
) קרידי מזכירה לי את בריטני(עונה 4), באופי אז לא ממש אהבתי
מייגן ממש מזכירה לי את מולי סו(מהעונה הקודמת) אז גם אליה אני לא מתחברת
(למרות הסיפור המאוד עצוב ומרגש שלה
) מאנצ'ל לא התלהבתי אבל שיהיה לה
איי ג'יי מגניבה
הבחורה שלא רצתה להצטלם בעירום עיצבנה אותי(אז למה היא בחרה בכלל להשתתף בתחרות?) התאומות קצת משעממות, רזות וכחושות מדי לפי דעתי והשאר טוב.. אצטרך לחכות ולראות מה איתן(כי אני מודה שרוב הפרק חשבתי על מוניק
) אבל בינתיים הן נראות בסדר :) אז לסיכום הפרק היה טוב ומצחיק(כמו שצריך להיות בטופ מודל
)
אני מצפה כבר להכיר את המתמודדות לעומק ולראות את הצילומים שלהן
ואני כל כך שמחה שהסדרה(וטיירה
) חזרו למסך
זהו בנושא לבינתיים. (ואם אתם תוהים מאיפה אני זוכרת את השמות אז את הרוב אני זוכרת מחיפוש ושמירת התמונות
)

afterglow1

New member
פרק מבטיח! ../images/Emo45.gif

העונה הזו נראית לי הרבה מעניינת מהקודמת (לא לסקול אותי, פשוט העונה לא הייתה ממכרת כמו קודמותיה...
) אלו שלא התקבלו ל-13 הסופיות ויש לי מה להגיד עליהן: ההיא שלא רצתה להתפשט... מה לעזאזל היא חשבה לעצמה? ז"א, היא לא ראתה עונות קודמות של הטופ מודל? היא לא ראתה מגזין אופנה מימיה? עירום הוא חלק כמעט אינטגרלי מדוגמנות. כל דוגמנית מצליחה באיזשהו שלב צריכה להתפשט... אני לא מבינה על מה הדרמה... בכל אופן היא הרגה אותי אחרי שהיא הצטלמה והיא אמרה שהיא שומרת על העקרונות שלה... יה רייט!
האמא הצעירה שבעלה נמצא בעירק - זה נראה לי קצת כמו חוסר אחריות לעזוב ילדים קטנים בשביל תחרות דוגמנות... אבל היי, אם זה מה שהיא רצתה...
עוד אחת שתפסה את תשומת לבי - ג'וסלין(?!) רזה כזו שמיס ג'יי אמר שהיא נראית כמו דראג קווין והוא הוציא לי ת'מילים מהפה!
היה ברור שהיא לא תתקבל כי היא נראתה ממש קטנה עם שיער יותר מדי ענקי.
מי שתפסו הכי הרבה את תשומת לבי - והתקבלו ל-13 המועמדות הסופיות: איי.ג'יי- היא נראית קולית ומיוחדת... אני מאמינה שהיא תתפוס הרבה תשומת לב.
התאומות - לא יודעת... לא התלהבתי מהן... הן נראות מסוג הבנות שיצטרכו המון ריטוש ואיפור בשביל הצילומים כי היופי שלהן לא ממש בולט החוצה. הן גבוהות ורזות אבל לא התלהבתי מהפנים שלהן. יוג'ינה - נראית כלבה רכלנית וזו הסיבה שהכניסו אותה ל-13 הסופיות. אני חושבת שהיא תהווה מקור להמון סיכסוכים.
מלרוז - ראיתי אותה באתר הרשמי והיא נראית קצת עקומה בתמונה הזאת
ג'יידה - מה התלהבו ממנה? יש לה גוף יפה אבל פנים מעצבנות. לא יודעת מה היא מזכירה לי... אני צריכה לפשפש בזיכרוני...
כמובן שמיס ג'יי מצחיק ונפלא כמו תמיד וטיירה תמיד מהפנטת - לא משנה מה היא תעשה

mordillogirl

New member
../images/Emo71.gifלצערי היה משחק כדורסל

אז ראיתי רק חלקים קטנים-אני אראה שידור חוזר
אבל ממה ששמעתי, מוניק תהיה הג'ייד-ליסה-מה-שתרצו של העונה הזאת

always be me mc

New member
../images/Emo41.gifתמונות ושמות הבנות של העונה השביעית../images/Emo41.gif

כפי שהבטחתי אני עכשיו אשרשור לפה את התמונות של הבנות(אבל עם הכינוי השני שלי אחרת יהיה פה יותר מדי כחול
) ואתם מוזמנים לסמן בתגובה לכל בת
אם אהבתם או
אם לא אהבתם ולדעתכם היא לא צריכה להיות בתוכנית.

always be my mc

New member
אנצ'ל ג'וזף../images/Emo27.gif

אנצ'ל נולדה בניו דלהי, הודו ב-3 לינואר 1987, היא עברה לפלורידה כשהיא הייתה בת 6. ואת השאר אני לא אומר כי זה ספוילר
(אבל אפשר לקרוא בדף עליה ב-TV.COM)

always be my mc

New member
טוב אוסיף אליה עוד קצת מידע:

(כי היא באמת מקופחת בקטע הזה
) המ אז למי שאין כוח לחשב היא התמודדה ב'טופ מודל' בהיותה בגיל 19, לפני התמודדותה בתוכנית היא למדה רפואה גרעינית ב-Miami-Dade College-Homestead לפני הופעתה אם הבנתי נכון אז היא גם עבדה כפקידת מכירות במקום הולדתה ודיגמנה למגזין 'ווג' הצרפתי ולמגזין 'זום' כמו כן כשהיא גדלה לא היה לה ממש בטחון עצמי והיא חשבה שהיא לא מושכת אך כשהיא נכנסה לעניין הדוגמנות אז היה קיבלה קצת יותר בטחון
וזהו, סיימתי עם המתמודדות(תודה לאל
)

../images/Emo90.gif../images/Emo216.gifרק אני שמתי לב לזה ש...

כשהיא עלתה ערומה בחלק שהם היו צריכות להיות ערומות על הבמה הזאת, כולן הסתכלו עליה מוזר?

always be me mc

New member
שמעי...

זה לא כל יום שרואים אישה הודית מתפשטת ומגלים שיש לה גוף
כמו כן יש מצב שגם אני הייתי בוהה

always be me mc

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo45.gif

המ.. אני אישית לא התחברתי אליה ולא חושבת שהיא יפה במיוחד
אבל אני כן חושבת שהיא מתאימה לתחרות

always be me mc

New member
נו ברור שזו אני!

והסיבה שכתבתי עם הכינוי השני שלי זה כדי שהשירשור לא יהיה כחלחל מדי ומציק לעין

always be my mc

New member
ברוק מילר../images/Emo27.gif

ברוק נולדה בקלר(Keller), טקסס ולפני שהופיעה בטופ מודל היא הייתה לומדת בתיכון קלר, היא הפסידה את הנשף וטקס הסיום שלה כדי להתמודד בתוכנית ומציינים שכשהייתה לומדת היא תמיד חשבה להופיע ב'טופ מודל'. (TV.COM)

always be me mc

New member
../images/Emo31.gif נראית סתמית ../images/Emo3.gif

בכלל לא קיבלתי ממנה (לפחות לא בתמונות והפוזות), רושם

למעלה