חוויות מיוחדות מטופס הטיולים

Vאולטה

New member
../images/Emo48.gifחוויות מיוחדות מטופס הטיולים

-לקח לכם יום/יומיים/שבוע? -היה סיוט? או סתם לא ביג דיל ונהנתם? -ממי היה לכם הכי קשה להפרד? -זוכרים דברים מרגשים מהפרידה? -איך היתה שתיית השחרור? עשיתם משהו מיוחד?

האמת..

שאני לא ממש זוכרת אבל ננסה.. -לקח לכם יום/יומיים/שבוע? לקח יום. -היה סיוט? או סתם לא ביג דיל ונהנתם? היה נחמד:) -ממי היה לכם הכי קשה להפרד? האמת שמהאנשים. -זוכרים דברים מרגשים מהפרידה? לא ממש. היו את המילים הרגילות לא יותר מזה. -איך היתה שתיית השחרור? עשיתם משהו מיוחד? לא, לא ממש. קיבלתי מתנת שחרור והיו דברי פרידה. זהו.

פגית

New member
אני

לקח יום, היה נחמד, הכי קשה מהקצינה שלי ומהאנשים שעבדו איתי, הפריסה(שתיה, נו טוב..) היתה דיי רגילה, כייפת ומרגשת, הכנתי מתנה קטנה לכל אחד, וכתבו לי המון דברים...

steelwater

New member
בלופ

השתחררתי לפני יומיים - וואו! עד מתי?! אוק' 07 חחח.
לקח לי יומיים.
לא היה כזה סיוט, אבל בהחלט היה כמה דברים ממש מעצבנים. לשמחתי חלק מהאנשים חתמו על אנשים אחרים שלא היו וחסכו לנו הרבה זמן וטירחה לחכות להם ולנסות למצוא זמן להחתים אותם.
מהרבה אנשים, אהבתי שם הרבה אנשים.
זה היה רק לפני יומיים אז קשה לשכוח חחח! היה מרגש מאד שחתכו את החוגר ולהסתובב בבסיס על אזרחי.
היה את התרגיל המזוויע הזה, אז למרות שרציתי לעשות משהו גדול אם הרבה חבר'ה שהתחררו, להיא הרבה אוכל ולהזמין הרבה אנשים, בסוף היינו רק 3 בנות והיו האנשים שהיו באותו יום בבסיס. בכל מקרה היה די נחמד וזה לא היה לי כזה חשוב כי פשוט שמחתי שאני משתחררת.

WorldCenter

New member
תשובות..

-לקח לכם יום/יומיים/שבוע? יום זה היה מאוד קצר תוך שעה וחצי סיימתי -היה סיוט? או סתם לא ביג דיל ונהנתם? סתם לא ביג דיל -ממי היה לכם הכי קשה להפרד? לא היה קשה, ביום האחרון היה לי קשה להפרד מכל החברים :( -זוכרים דברים מרגשים מהפרידה? לא ממש התרגשתי, רק היה קשה להפרד מכל החבר'ה שאתה רואה יום יום. -איך היתה שתיית השחרור? עשיתם משהו מיוחד? אצלינו זה נקרא פריסה, וכן הבאתי מלא אוכללל בורקסים פסטלים סיגרים עלי גפן נקניקים פיתות סלטים מלא שתייה וכו... הבאתי מתנות למפקדים וקבלתי גם מתנות מהיחידה.. :)

למעלה