תזונה ובעיות דרכי עיכול

ציפי א

New member
../images/Emo49.gif תזונה ובעיות דרכי עיכול

לדרור שלום! ראשית שמחתי מאוד לפגוש בך כאן כי אנחנו מכירים. מזל טוב על הפורום החדש ותבורך. בני כבן 14 סובל כ- שנה וחצי מכאבי בטן כל הבדיקות דם המקיפות ודרכי מעיים היו בסדר נותרה עוד בדיקה בביח אחת ואחכ קולונוסקופיה. אני מאוד מתלבטת אם יש טעם בהמשך החיטוט בגופו. אני רואה שאם הוא אוכל פיצה הוא מתפטל מכאבים,אכילת קמח לבן ואו סוכרים. התזונה שלו בעיקר פחממות,חלבונים וסוכרים. יש לנו בעייה רצינית כל רופא שהלכנו כולל אתה לא מייחסים חשיבות לתזונה. אני רואה מה קורה לבני לאחר אכילת חיטה אפילו שהיא מלאה. בנוסף!יש לו פצעי אקנה בפנים ובגב וניתן לראות שיש לילד רעלים מעבר לפעילות ההורמונלית,בהתאם למה שאוכל. אתה המלצת לקחת אקטימל ואיימי אך אני מבינה שיש 5 חיידקים טובים שצריך לקחת ואינני יודעת אם האקטימל עונה על כל ה-5,אני הבנתי שהמתיקות הורסת חלק מהחיידקים הטובים? הבן שלי אומר(הוא ילד והוא חי בהכחשה רוצה להאמין שלא קשור)אחרי אכילת פיצה כשהוא מתפטל "לא זה כי רצתי והיתה רוח קרה בבטן"...כל מיני הסברים מצחיקים הוא נותן ,כי הוא רוצה להיות כמו כל החברים לאכול ג´אנק חופשי. אני זקוקה לעזרתך בעניין כשנבוא אליך בעניין חשיבות התזונה. אני חולת קרון ועושה את הדיאטה של אלן גוטשיל/לצאת ממעגל הקסמים התאוריה שנבדקה והצליחה לרפא הרבה חולים ויש עמותה מסודרת, טוענת שלחולי דרכי עיכול קרון ,קוליטיס ,מעי רגיז כשהם אוכלים רב סוכר(פחממות וסוכרים)הגוף לא מצליח לספוג ,נוצרים רעלים שעושים דלקת ואף נשלחים למוח שמפר את האיזון של האדם. עליי זה בדוק נכון, שנים הרגשתי כך ורק לפני חודש וחצי שמעתי על המחקר הספר וההצלחות בתחום ואני עושה את הדיאטה הזו. אני מכירה חולי קרון שקיבלו טיפול אצל פרפ´ קארסו,הפסיקו חלב ניגר ,חלק ממוצרי חלב,כמובן בתזונה לא אוכל מעובד,לא צבעי מאכל,לא חומרים משמרים,לא קמח לא סוכר,אסור שומנים מוקשים,אורז לבןוקמח לבן=עמילן דביק,חטפים וממתקים, מרק מסוים לנקוי ומנוחת המעיים,מולטיויטמין,EARTH SOURCE,ויטמין A,ויטמיןE,סלניום200,ויטמיןC,מגנזיום ציטראט,גלוקוזאמין,גלוטמין,מולטי בליון דופילוס את הכל הפסיקו לקחת כשנגמרו הבקבוקים. ואייך הם מתארים ימי שטופי שמש מאז נעלמו כל הכאבים בעיות וכו.. אני מתארת בשיטחיות רבה את סיפור הצלחתם בתמיכון ומבקשת מימך להתיחס לנושא התזונה, כי רוב הרופאים לא קושרים תזונה עם בעיות עיכול. "לא נימצא קשר במחקרים וכו.. אני המחקר הכי טוב,חולה בקרון 16 שנה ורואה אייך סוגי מזון מקפלים אותי מכאב ואף את בני. אלה שכן אכן מצליחים לעזור בלי תרופות ,לדברי המתחלקים בפורום. זה מה שידוע לי ,לי מאוד חשוב לשמוע את דעתך ומה ידוע לך בקשר לתזונה? חשוב לי למצוא רופא שיסביר לבני את החשיבות בתזונה המתאימה לו לפרטים. הוא ילד בגיל ההתבגרות וכשאני מציינת את הקשר הוא אומר אף רופא לא אמר את זה את ממציאה. בסתר ליבו אולי יודע שאני צודקת הוא חווה את הכאב. סליחה על האורך,אני מאוד מודאגת בני ירד כבר 7 ק"ג זה הרבה בגיל הזה ויכולה להעצר התפתחותו. נא תשובתך תודה רבה ויום נעים ציפי א

אני שמח שאת מרגישה יותר טוב

ואני בטוח שבסוף תצליחי לשכנע גם את נ. בנך לנסות מספר ימים של תזונה והלואי שירגיש טוב אני לא מתיימר לנסות ולהשיב על כל שאלותיך - כדאי להפגש פנים אל פנים עם רופא צר לי שבנך מתפתל מכאבים- ואם כך- גם 2 סוגי החיידקים שבאקטימל ובאמי יוכלו לעזור כל טוב לכולם

ציפי א

New member
תזונה

לד"ר וסרמן שלום! חשוב לי לשמוע ,מה דעתך, על האופן שבו משפיעה תזונה על דרכי המעיים? חשוב לי לשמוע את התיחסותך לטיפול שמציע פרפ´ קארסו במכתבי אליך? יש אתר מאוד מעניין באנגלית/ WWW.SCDIET.ORG אתר מאוד מעניין ,ברחבי ארה"ב מאוד פופולרי כעת גם בישראל,מעניין אותי לשמוע מה דעתך על התזונה הזו? לי מאוד חשוב לבוא אליך עם בני,שתסביר לו שמזונות מעובדים,ג´אנק חומר משמר,צבע מאכל וכל המריעין חולים לא טוב לו בתזונה,כי בשטח הוא רואה שכך אבל הוא סומך ,מה שהרופא אומר "הוא אומר לי"... ד"ר פז גסטרו מירושלים בעד דיאטת הפחממות והוא תומך בזה וממליץ וזה מאוד חשוב שרופא אומר בעניים של ילד? הרבה תודה לך אני ממש מעריצה אותך אייך אתה אחרי כל המטלות שלך יש לך זמן לענות האנטרנט,לנו זה פשוט ניפלא. שוב תודה ציפי

ציפי א

New member
ד"ר וסרמן שכחת אותי ???????.

לד"ר וסרמן שלום! כתבתי לך תגובה שכחת אותי תודה רבה ויום נעים ציפי

למעלה