מה קרה למופע שנות ה-70???

../images/Emo5.gif מה קרה למופע שנות ה-70??? ../images/Emo2.gif

פתחתי היום טלוויזיה- חמש וחצי ואין!!! אין מופע שנות ה-70!!! מה קרה? מישהו שיגיד לי!!! נגמרה העונה? הסדרה? או שאין יותר בימי רביעי??? מה קורה כאן??? תחזירו לי את אריק.. ודונה... וקלסו.. ופאז.. והייד... וג´קי... מה קורה כאן???

talytal

New member
כנראה נגמרה העונה

גם אני הייתי קצת מזועזעת, כי כל כך התרגלתי שכל יום בחמש וחצי אני יכולה לפתוח את הטלויזיה ןלהינות מהסידרה הנפלאה הזו, אבל אתמול גם היה פרק עם סיום דרמטי (אריק ודונה נפרדים) ןיכול להיות שזה היה פרק סיום עונה, זה די סביר.

חיפושיט

New member
גם אני התבעסתי

סוף סוף יש קומדייה שווה <ולא בשידורים חוזרים> על בסיס יומי והיא נגמרת, בע!!!!

ריקו`

New member
אם היא לא הייתה על בסיס יומי..

עוד היינו רואים אבל נראה לי שהעונה נגמרה כבר כתבו על זה בכמה עיתונים שעד שיש סדרה טובה ערוץ 2 גומר אותה מהר מדי ככה שזה היה אמור להימשך מתחילת הקיץ (8 ליולי) עד אמצע השנה... או משהו כזה לפי המספר של הפרקים אבל הם גמרו את זה בבת אחת אז כל הכבוד לערוץ 2

מה?!!! דונה ואריק נפרדו??? ../images/Emo2.gif

אני פיספסתי את הפרק של אתמול!!! מה קרה???? PLEASE! ספרי לי הכ-ל!!! בבקשב! אני חייבת לדעת מה היה!!!

talytal

New member
אז ככה....

בפרק של אתמול, אריק וקלסו הלכו לקנות טבעות חברות לדונה ולג´קי (הקטע הוא שהטבעות מראות על מחויבות בין בני הזוג ועל רצון להישאר ביחד לאורך זמן). בהתחלה דונה הגיבה טוב לעניין הטבעת, אבל אחר כך, כשהיא הבינה שהמשמעות שלה היא מחויבות ארוכת טווח, היא נבהלה מזה, והתחילה להרגיש כאילו עתיד עם אריק עלול למנוע ממנה להשיג את החלומות שלה. כשאריק ראה שהיא לא עונדת את הטבעת הוא נעלב, וזה הוביל לשיחה בה התברר שאריק מצפה שהם ישארו ביחד עוד שנים רבות, ודונה לא כל כך בטוחה בקשר לזה. אריק נתן לדונה סוג של אולטימטום: או שהיא מוכיחה את מחויבותה לקשר ושמה את הטבעת, או שאין טעם להמשיך ועדיף להם להיפרד. כמו שכבר הבנת, דונה בחרה באופציית הפרידה, אפילו ששניהם נשארו עצובים מאוד בסיכומו של דבר מעצם הפרידה. אני מקווה שזה היה מספיק ממצה.

אני לא מאמינה!!!

אוף... אהבתי את דונה ואריק... אבל זה היה צפוי שהם ייפרדו
תודה רבה על ההסבר!

חיפושיט

New member
בעעע

הם היו כל כך חמודים!!! עובדת טריוויה: דונה היא בעצם חברה של האח האמיתי של השחקן שמשחק את הייד

dylan

New member
באמת סדרה מעולה אבל...

דווקא הפרק הזה לא היה משהו, אריק ודונה, רבים נפרדים בוכים בלעעעע *פלאשבקים מזוועתון רוס ורייצ´ל* דדדייייי זאת סידרה קומית! שיפסיקו כבר עם הקיטש הזה של קומדיות רומנטיות אה-לה מג ריאן או ג´ניפר אניסטון *אאאווץץ´ עוד פלאשבק* אחת הסיבות העיקריות שהפכו את סיינפלד לגדולה מכולן - אין קטעים שהקהל עושה אוווו חוץ מזה באמת שמופע שנות ה70 סדרה פשוט מעולה וחבל מאוד שירדה (רק בינתיים אני מקווה) ואגב עוד שערוריה של ערוץ 2, לפי מה שהבנתי את העונה החדשה של פרייז´ר נראה בפיגור של 9 עונות (הזכויות שלהם והם משדרים את כל הפרקים מהתחלה)!!! יום טוב ומחוייך לכולם
דילן

למעלה