לאיש השבוע שלנו

dafgol

New member
../images/Emo47.gif איש השבוע שלנו - אודי ה../images/Emo47.gif

המון
לשרה שלנו שהיתה אשת השבוע שלנו , נהנתי לקרוא הכל ולהכיר את "אחותי" עוד קצת
רוצה להציג בפניכם את איש השבוע החדש שלנו , הלא הוא אודי חמודי
קצת על אודי,הכחול הראשון
כתב השטח שלנו וגם חזאי הפורום שלנו בכל עונות השנה
בחורף בקיץ בסתיו ובאביב. אודי הוא הצעיר בחבורה , קצת מתחצפן בכתה , קצת מבריז , קצת משתולל ובעיקר רגיש עם
רחב. אודיל'ה מאחלת לך שבוע נעים ומחכה בשקיקה לקרוא את השאלות והתשובות.
גדול

S r 35

New member
אודילה שבוע טוב וברכות להיותך איש

השבוע. מבטיחה לשאול אותך שאלות בהמשך ... שכהמוח שלי יהיה במצב צלול יותר (אני אחרי לילה ללא שינה ואנחנו חולים שוב
)

יששש ../images/Emo9.gif

וואי איזה מוזר זה לראות אותי באדום הזכרת לי שאני מתחצפן את יודעת שהיתי מסולק מבצפר 3 ימים שבוע שעבר בגלל שקראתי למורה שמנה

frige

New member
אודייייייייייייייייייייייייייייייי

קדימה לשאלות:
מה משמעות הכינוי שלך?
מה קרה שינית את חתימתך?
WHO THE FUCK IS LOTEM?
למה בגיל שלך אתה כותב כאלה הודעות אובדניות? אף אחד, אף אחד, לא שווה את זה.כל החיים עוד לפנייך.
בנות או בנים?
מתי רואים לך?
מה אתה רוצה להיות כשתהיה גדול? איפה לשרת? מה אחר כך? ובכלל, איפה אתה רואה את עצמך עוד 5 שנים וקצת יותר? יאללה, לעבודה.
שרית

dafgol

New member
../images/Emo88.gif תשאירי שאלות גם לאחרים ../images/Emo3.gif

אני לא משהו באנגלית אבל הבנתי

משמעות הכינוי?..... אין לי מושג אני אוהב כחול וכשבאתי להירשם השם משתמש היה תפוס אז הציעו לי הכחול הראשון שיניתי לכבוד מישהו חדש! וואט איז דה פאק לוטם אה?! חבר-חבר שהכרתי לא מזמן כל החיים עוד לפניי את צודקת (לא בדיוק כי כל דבר יכול לקרות) אבל אני אומר לך שהוא כן שווה את זה והוא כזה שווה!!!!!!!!!!
בנים זה כזה ברור!!! אני זוכר בגיל 8 נישקתי את שכן שלי פעם ראשונה ומאז אני עם בנים והוא עם בנות מה רואים לי?! ואם התכוונת מתי רואים אותך אז לא יודע אני עדיין קצת מתבייש והכל... לשרת?!... לא נראה לי אני אעשה צבא (כן אני יודע שזה חובה,הומואים לא מתגייסים) עוד 5 שנים וקצת אין לי שמץ.... נראה אולי נלך להיות איזה חזאי או משהו כזה

frige

New member
תודה על התשובות ועוד...

כנראה שבאנגלית אתה באמת לא משהו, לא רשמתי וואט אלא הו שזה מי ולא מה. לא חשוב, לשאלות שלי. בלי לפגוע סתם בשביל הסקרנות. ממרומי גילי (לא עד כדי כך זקנה) אני יודעת שילדים בגיל הטיפש עשרה וגם קצת אח"כ לא ממש יודעים מה הם רוצים בחיים שלהם. איך אתה בגיל שלך כל כך נעול על הזהות שלך? יש עוד כל כך הרבה דברים בחיים שלא ראית, לא ניסית, לא חווית, מכל תחום. כך שבגיל שלך לדעתי אתה עדיין צעיר מדיי (טוב, בטח עכשיו אני נשמעת כמו אמא פולנייה) אבל באמת, אני זוכרת את עצמי בגיל שלך ואפילו אחרי צבא שההורים כל הזמן אמרו לי דברים ואני לא ממש הקשבתי, תמיד אמרתי שהם לא יודעים כלום, לא מבינים אותי. בת'כלס הם תמיד רק רצו לטובתי ואת זה ידעתי רק אחרי. אני למשל התחתנתי בגיל צעיר 21 ובגיל 23 התגרשתי. אם הייתי קצת מקשיבה לסובבים אותי הייתי מונעת מעצמי אכזבה, כאב לב ועוד. סתם רציתי לדעת, מאיפה הביטחון הזה, ואיך אתה נעול על זה. דבר שני, יש היום הומואים שמשרתים בצבא, כך שהזהות המינית שלך לא צריכה להפריע לך לשרת את המדינה ולתת לה מה שמגיע לה. אודי, תודה על התשובות הכנות, רק אוששת את מה שחשבתי כל הזמן ולא היה לי את האומץ לשאול ישירות. טוב, נתת רמזים פה ושם. שתהיה לך המון המון בהצלחה, בהכל.
שרית

אהה לא התבלבלתי

כתבתי בשאלה וואט ועניתי לך על מי זה לוטם (טחעחע לא משנה) תראי ניסיתי את 2 הצדדים היתה לי חברה במשך 6 שנים (מהגן ועד תחילת כיתה ז') טוב אז לא ידענו משהו אבל בכל זאת הינו 6 שנים התנשקתי איתה כמה פעמים והיה סבבה אבל בזמן שהיתי איתה התנשקתי גם עם שכן שלי ואיתו היה משהו אחר ומא זאני בעולם של ההומואים זה מרגיש לי שם יותר טוב ההורים אולי רוצים בטובתינו כל הזמן אבל הם לא מבינים כלום למרות מה שהם חושבים הם לא יודעים הכל (כמו לדוגמה שאני הומו) אז הם לא יכולים להבין כשאני אספר להם (משהו כמו עוד 3-4 שנים) אז אולי הם יוכלו להבין משהו לגבי השאלה השניה ברור שיש הומואים בצהל פשוט הם לא אמרו את זה הם עוד לא יצאו מהארון ככה שאף חד לא יכול לדעת כשאני אצא מהארון זה יהיה לפני הצבא (גם ככה אין לי כח לצבא) תודה!

frige

New member
אה, וגם

אתה לא צריך להתבייש, אם תראה אותנו יום אחד ברחוב, תבוא תגיד שלום. וד"ש ללוטם.

dafgol

New member
לא יפה.....

לא יפה לקרוא לאפחד שמן\ה ואני אומרת את זה בתור שמנה..... מקווה שתתחיל לקחת את עצמך בידים ..... תכף מפגיזה אותך בשאלות

frige

New member
למורות/ים מותר ../images/Emo6.gif

בלי לפגוע. ישנם מורים שמוציאים מהשלווה ומהדעת. כמה שהייתי ילדה טובה. לא מכינה שיעורים אבל עם כבוד למורים. היתה מורה אחת שתמיד הוציאה ממני את הרע. כמה שהייתי בסדר ככה היתה מוציאה עליי את כל העצבים שלה. שעיר לעזאזל. פעם אחת כבר לא עמדתי בזה, בכיתה יב', קמתי ואמרתי לה: "את לא נורמלית, תעזבי אותי בשקט כבר" ויצאתי בהבטחה שלשיעורים שלה אני לא נכנסת יותר. אברהם אורן ז"ל המנהל הזמין אותנו לשיחה. היא קפצה ואמרה שקראתי לה מפגרת. אני אמרתי: "אם כל הכבוד ושזה באמת מה שאני חושבת, בחיים לא הייתי מכנה אותך ככה". אברהם אורן, יהי זיכרו ברוך, חייך מתחת לשפם והורה למורה להיות קצת יותר נחמדה וסימפטית. כמובן שחזרתי ללמוד אצלה, היא כמובן אמרה לי שאני לעולם לא אעשה בגרות, וכמובן שיש לי בגרות מלאה. גם נפשית. חחח. אז זהו, דפנה, שלפעמים הן באמת יכולות להיות כאלה רעות. (חחח, מקווה שהיא לא קוראת בפורום).

לא באתי אליה ואמרתי לה שמנה

היא עיצבנה אותי אבל מה זה חבל לך על הזמן אז התעצבנתי עליה חזרה והוצאתי עליה את כל העצבים (וכשאני מתעצבן לא כדאי לכם להיות בסביב) אז בין היתר קראתי לה שמנה ועוד כמה דברים לא היא היא ממש שמנה מעל 100 זה בטוח!

dafgol

New member
שאלות - סיבוב ראשון

אודיל'ה, אם הייתי אומרת לך שיש לך 24 שעות להתארגן לקראת נסיעה לאי בודד למשך שבועיים בתנאים טובים ( יש לך חדר במלון , מקלחת , אוכל, שתיה - כל הצרכים הבסיסיים שלך יהיו מטופלים ) מה היית לוקח איתך : 1. חבר\ה הכי טוב\ה שהיית לוקח איתך לאי
תסביר מי החבר\ה , איפה הכרתם ? ולמה דווקא תיקח אותו\ה 2. מה הדבר הכי חשוב שהיית לוקח איתך כי בלעדיו לא תסתדר
( אתה לא יכול לקחת מחשב\פלאפון\דיסקמן או כל מכשיר חשמלי אחר). 3. איזה חמישה מאכלים תבקש מאמא שתכין לך למשך השהייה באי
4. כשתגיע למלון תוכל לבחור 4 דיסקים שתוכל לשמוע בחדר במהלך כל השהות שלך , איזה דיסקים תבחר
5. מי הדמות שהכי תתגעגע אליה במהלך השהות שלך באי
ולמה דווקא היא
מחכה לתשובות. המשך יבוא......

תשובות

חבר לאי-לוטם! לוטם הוא החבר שלי כרגע איך הכרתי אותו מממ.... ראיתי אותו בבסיס של אחותי פעם אחד (כן הוא בן 18) ומאז אני תמיד הולך לשם הוא גם מהעיר ככה שאני רואה אותו כל יום ומתנחל אצלו כל היו כיף לי ונח לי איתו ככה שנראה לי שאני אקח אותו ואם לא אותו אז את ידידה שלי מהכיתה-מכיר אותה מהגן הדבר שבלעדיו אני לא אסתדר זה 2 דברים 1. אינטרנט 2. טלויזיה ואם לא מכשיר חשמלי אז... לא יודע (לא ממש מתחבר לספרים) 5 מאכלים ממממ..... נראה לי קוסקוס!,כמה חתיכות של שניצלים ולא יודע... אני לא פריק כזה של אוכל ששם לב מה הוא אוכל כאילו אני רואה מה אני אוכל אבל לא ממש מתייחס לזה 4 דיסקים!? קודם כל הדיסק האחרון של עברי לידר גם את של סינרגיה,שירי מיימון ומספיק לי! הדמות היא כמובן המשפחה שלי לא יודע למה דווקא היא זה פשוט מטבע הדברים להתגעגע למשפחה!

למעלה