לאיש השבוע שלנו

dafgol

New member
שאלות - סיבוב שני

אודי על התשובות על הפתיחות והכנות - זה בהחלט מעיד עליך משהו
( אתה לא רק שטותניק חוצפן מה
? ) הנה עוד כמה שאלות
מה הדבר שגורם לך להתפקע מצחוק ?
מה גורם לך לבכות ?
אם היה דבר אחד (פיזי) שיכולת לשנות בעצמך, מה זה היה ?
אם היה דבר אחד (פנימי) שיכולת לשנות בעצמך, מה זה היה ?
מה אתה רוצה לעשות כשתהיה גדול ? מחכה ומצפה לתשובות שלך.

S r 35

New member
|שלום אודי |4U הנה השאלות שלי

קודם כל
על הכנות ועל הפתיחות - צריך המון אומץ להיפתח ולהיחשף ככה לפני אנשים זרים. לא כל אחד היה עושה את זה. באמת כל-הכבוד.
לפני שאני שואלת אני חייבת להגיד לך שהייתה תשובה אחת שלך שקצת נחנקתי ממנה
גיל שמונה ???? ... כאילו דא? ... תסלח לי אודי, אבל זה פעוט - כיתה ב' לא? זה כמעט בגיל של הילד שלי ... אני שמחה שטוב לך עם מי ומה שאתה ושזכית באהבה (זה כבר נכס בפני עצמו - שמור עליו!) אבל אני מצטרפת לדבריה של שרית ואומרת לך שאתה צעיר מדי - גם אם היום אתה לא חושב ככה - והכל עוד פתוח לכל הצדדים .... ועכשיו גמרנו עם הפלסף - הנה כמה שאלות שמזמן רציתי לשאול ...
מתי, איך ומאיפה נכנס ה"ג'וק" של מזג האוויר?
האם אתה עושה עם ה"ג'וק" הזה משהו מעבר לתחביב: מגמה שאתה לומד בביה"ס, חוגים, מחשבה לעסוק בכך בעתיד?
חוץ ממחשב ועיסוק במזג האויר - מה התחביבים שלך?
מה הדבר הכי מטורף שעשית בחיים?
מה הדבר הכי חכם - או ההחלטה הכי חכמה שלך - בחיים?
האם אתה רואה את עצמך נשוי או בעל משפחה אי פעם?
האם אתה רוצה להמשיך לגור במגדל העמק או לעזוב?
מה המקצוע הכי אהוב ומה המקצוע הכי שנוא עליך בביצ'פר.
כמה פעמים הושעית מביצ'פר השנה ?
- על זה אתה לא חייב לענות.

ועכשיו לתשובות של שרה

כשאני היתי בן 8 היתי בכיתה ג' ואני לא היתי היחיד שכבר התנשקאולי את צודקת הכל פתוח אבל לא בפניי זהו אני החלטתי אני עם בנות גמרתי !טוב אז לקטע עם המזג אויר זה התחיל בגיל 5 בשנת 97 אני זוכר את אותו קיץ היה חם (כרגיל) אבל משהו משך אותי לקטע הזה אין לי מושג למה בדיוק באותו חורף (97/98) ירד שלג במגדל העמק ואפילו הגיע לגובה של 7 ס"מ התלהבתי קשות מהעניין ומאז אני פריק של מזג האויר זה גם מסתדר לי טוב כי אני מאוד טוב גם בגיאוגרפיה אף שנה בתעודה לא קיבלתי פחות מ90 בגיאוגרפיה זה גם מעבר לתחביב לגבי הבצפר וחוגים אין! אין שום דבר שקשור לזה בבצפר וגם חוגים יש רק 1 והוא נמצא בקיבוץ בית דגן ליד תל אביב ואני לא מתכוון לסוע לשם כל יום כמו בשאלה של דפנה אני אמשיך עם זה בעתיד ונראה לאן זה יגיע נקווה לכמה שיותר רחוקתחביבים? מממ.... להיות במחשב,לראות טלויזיה,חולה על נסיעות ארוכותתתת במיוחד אלה של שעתיים ,ללכת להתנחל אצל ידידה שלי,לצאת במוצאי שבת למתחם ולצאת לבלות בכללי במועדון,מסיבה וכל זה לא עשיתי הרבה דברים מטורפים אבל נראה לי הכי מטורף זה סנפלינג שעשיתי שנה שעברה בטיול בכרמל מהבצפר אני רואה את עצמי נשוי כן אבל לגבר כנראה נראה לי בלי משפחה כלומר בלי ילדים לגור במגדל העמק לא ממש בדיוק אמא שלי אמרה לי היום שמסתובבת שמועה בשכונה שלי שבעוד כמה שנים יפנו את כל הוילות מהשכונה ויבנו במקומם בלוקים בכל מקרה אני לא אגור במגדל העמק (לא המקום המושלם למזג האויר) אם אני אגור בעיר אז צפת או מעלות אבל נראה לי רב הסיכויים הם לגור במושב כמו מנרה,אודם,אלרום והמושב הכי טוב-נמרוד (המושב הכי גבוה בארץ) הכי אהוב כמובן גיאוגרפיה וביולוגיה הכי שנוא- היסטוריה,ספרות,תנך,אנגלית,מתמטיקה השנה הושעתי פעמיים מהבצפר פעם אחד ממש בתחילת השנה ב17.9 נראה לי למשך יומיים זאת הפעם הראשונה בחיים שסילקו אותי מהבצפר ושוב זה קרה בשבוע שעבר שהעיפו אותי ל 3 ימים

S r 35

New member
הנוער של היום ../images/Emo2.gif

בקצב הזה אני צריכה לרכוש לבן שלי
ים בעוד שנתיים ...
אודי, תחיה איך שטוב לך ותהיה מאושר - תמיד
תודה על התשובות

shinon28

New member
אודי תגיד לאמא שלך שזה לא שמועה

כל רחוב הנשיאים הולך לעבור מהפך יפנו את הוילות והבתי קרקע ויבנו בלוקים יש שלט של העיריה שמפרט את הכל ליד בית כנסת "הספרדים " הספניולים" או בקיצור אחרי קיוסק סנדרה שמאלה זה שלט קטן צהוב ממש בשער של בית הכנסת העיר עוד תרעש ותגעש על כך!!!!

קדימה לתשובות

הדבר שגורם לי להתפקע מצחוק זה בדיחות קרש כן אני יודע זה לא מצחיק אבל אני פשוט צוחק מהטימטום זה פשוט בדיחות קורעות!!! שום דבר לא שווה את הדמעות שלי לא נראה לי שאני בוכה אולי רק בגלל שאני קצת עצוב משהו אז אני שומע שיר כזה שבא לבכות ואז אני קצת מוציא דמעות וישר הולך לישון לפני שהכרית שלי תירטב דבר פיזי לדעתי צריך לשפר את השרירים/כח אין לי בכלל כח אני חלששששש!!! דבר פנימי? ממממ.... לא נראה שאני אשנה משהו כשאני אהיה גדול אני יהיה חזאי או משהו כזה!!!

לולי72

New member
הגיע תורי לשאול את אודי

1. מה תאריך הלידה שלך? 2. האם אתה מאמין במזלות, בגורל? 3. האם אתה חושב שכשתספר להורים שלך על זהותך המינית הם יקבלו אותך כמו שאתה? זהו בינתיים.

תשובות

תאריך הלידה שלי הוא 21.9.1992 מזלות?! גורל?! לא עושה לי את זה..... לא מאמין בשטויות האלה אבל נוהג לקרוא ב7 ימים את המזל שלי כשאני אספר להורים שלי הם בטח יקבלו אותי נראה לי שלאבא שלי יהיה קצת קשה עם זה ואמא שלי זה יעבור יותר מהר וממש את האמת-לא ממש מזיז לי כן יקבלו לא יקבלו אני עושה מה בראש שלי ולא חשוב מה הם חושבים

וואלה..כמו אבא שלי

לא מאמין במזלות וקורא 7 ימים...מוזר לא? ואני מחכה לתשובות מפורטות שנמחקו לך..

הי אודי.שאלות שלי

סוג בילוי המועדף אלייך ?
המאכל האהוב אליך ?
סיגנון לבוש המועדף אליך ?
תכונות אופי שאתה אוהב בעצמך?
תכונת אופי שהיית משנה בעצמך ?
דבר אחד במראה החיצוני שהיית רוצה לשנות , מהו ?
הדבר הראשון שאת עושה בבוקר כשאת פוקחת את העיניים ?

אני פשוט לא מאמין

אני עניתי על השאלות בתגובה מהירה ואחרי שסימתי רציתי לשלוח אז בטעות לחצתי על הוספת תגובה מהירה וזה מחק לי הכל !!! איףףף וזה היה קצת הרבה טוב לא נורא אני אענה כבר אחר כך אין לי כח עכשיו

תשובות לאלה

סוג הבילוי המועדן עליי הוא לצאת לבלות עם חברים לא משנה איפה (מועדון,יומולדת או סתם לשבת במתחם) המאכל האהוב עלי!?... קוסקוס של אמא שלי,שניצלים,עוף עם תפוחי אדמה ועוד.... אני לא ממש מסתכל על מה שאני לובש בדרך כלל זה חולצת בצפר וג'ינס או מכנס של טרנינג כשאני יוצא זה ג'ינס וחולצה יפה אם זה סתם יציאה ואין לי כח להתלבש אז טרנינג יפה תכונת אופי שאני אוהב היא-עקשנות,אני עקשן שחבל לכם על הזמן כל דבר שאני רוצה אני משיג ולא עוזר כלום אני יכול לשבת עם משהו ולהתווכח איתו עד שהוא יכנע העיקר שאני אעשה מה שאני רוצה ולשנות תכונה זה עקשנות זה יכול להוביל אותי למצבים שאני לא יוכל לתקן אותם אחר כך במראה החיצוני היתי משנה את הפנים אבל את הכל כולל הכל! הדבר הראשון בבוקר הוא לעלות למחשב ולעשות כל מני דברים באינטרנט אחר כך (משהו כמו 7 וחצי) לרדת לצחצח שיניים לשתות תה להתלבש ולטוס לבצפר

LANIT1

New member
אודי.. כל מה שרציתי לשאול כבר שאלו

אז רק שיהיה לך שבוע בכייף, מאחלת לך הצלחה בלימודים.. בחיים ובכל מה שתבחר.. תמשיך להפתיע אותנו בכתבות מעניינות מהשטח ולהשאיר את כולנו במתח.. אז אודי חמודי אחלה שבוע שיהיה לך... הכחול הראשון - באדום........

למעלה