דחוף

מצב
הנושא נעול.

noya d

New member
../images/Emo53.gif דחוף

דחוף
בנות שלום, הודעה זו שלחתי כבר בפורום פוריות, ואני מודה לבנות שניסו לעודד את רוחי, אבל אולי תוכלו גם אתן להוסיף מנסיונכן. לאחר החזרה של 3 עוברים מוקפאים עשיתי בטא ראשונה- 58. יומיים לאחר מכן עשיתי בדיקה נוספת והפעם הבטא- 68. לצערי הבטא לא הכפילה את עצמה כנדרש, אבל במחלקה לא יודעים לומר לי כרגע מה גורל ההריון הזה, ואני אמורה מחר לעשות בטא שלישית. אני משתגעת ממתח, עד שהגיע ההריון המיוחל אחרי טיפולים קודמים שהסתיימו ללא הריון, אני כבר מכינה את עצמי לאכזבה נוספת. בנוסף, מאז הבדיקה הראשונה התחילו לי מיחושים בבטן, לא ממש כאבים, וגם כאבי גב תחתון. עדיין לא הופיע דימום. אני רוצה לציין שבהריון של בתי,שהיה לפני 5 שנים, אמנם ספונטני, הבטא הייתה בשבוע 7- 320, ואולי כך הגוף שלי מגיב. בכל אופן, אשמח לשמוע, מנסיונכן האישי, דעות בעניין. תודה.

ריניני

New member
נויה, הלוואי שיכולתי להגיד

דחוף
בנות שלום, הודעה זו שלחתי כבר בפורום פוריות, ואני מודה לבנות שניסו לעודד את רוחי, אבל אולי תוכלו גם אתן להוסיף מנסיונכן. לאחר החזרה של 3 עוברים מוקפאים עשיתי בטא ראשונה- 58. יומיים לאחר מכן עשיתי בדיקה נוספת והפעם הבטא- 68. לצערי הבטא לא הכפילה את עצמה כנדרש, אבל במחלקה לא יודעים לומר לי כרגע מה גורל ההריון הזה, ואני אמורה מחר לעשות בטא שלישית. אני משתגעת ממתח, עד שהגיע ההריון המיוחל אחרי טיפולים קודמים שהסתיימו ללא הריון, אני כבר מכינה את עצמי לאכזבה נוספת. בנוסף, מאז הבדיקה הראשונה התחילו לי מיחושים בבטן, לא ממש כאבים, וגם כאבי גב תחתון. עדיין לא הופיע דימום. אני רוצה לציין שבהריון של בתי,שהיה לפני 5 שנים, אמנם ספונטני, הבטא הייתה בשבוע 7- 320, ואולי כך הגוף שלי מגיב. בכל אופן, אשמח לשמוע, מנסיונכן האישי, דעות בעניין. תודה.
נויה, הלוואי שיכולתי להגיד
משהו ברור, אבל כמו שאת יודעת - אין שום תשובה חד משמעית בינתיים. יש סיפורים על הריונות שהצליחו למרות שבהתחלה לא היתה הכפלה, ובאמת בסך הכל התחלת עם בטא ממש טובה. העובדה שבעבר הרית ורמות הכוריגון נשארו נמוכות יחסית מעודדת גם היא. מצד שני, יש גם סיפורים פחות אופטימיים. כל מה שאפשר לעשות זה לקחת אויר, לעצור את הנשימה לעוד יומיים (וזה קשה, או-הו כמה שזה קשה), למצוא עוד שארית פעוטה של יכולת, ולחכות. מדהים איך אחרי כל הדרך הקשה הזאת שאנחנו עוברות, לא נגמרות הפינות בהן מסתתרים עוד קושי, עוד בלבול, עוד מתח. מקווה שתוצאות הבדיקה הבאה יהיו מצויינות, ומאותו רגע והלאה תזכי לתשעה חודשים של הריון קל, רגוע ונעים. מחזיקה אצבעות ושולחת חיבוק גדול, לבינתיים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה