הזמנת כרטיסים להופעה

• פותח הנושא geen
  • פורסם בתאריך

geen

New member
../images/Emo53.gif הזמנת כרטיסים להופעה

שלום לכולם, אני מנסה להזמין כרטיסים להופעה, אבל דרך האתר הרשמי יש כל פעם מבחר מצומצם של מקומות. האם יש עוד מקומות שדרכם אפשר להזמין? הבנתי שלהופעות באנגליה נגמרו הכרטיסים של ה-85 פאונד לכל התאריכים. אני בודקת לגבי מקומות להופעות של מילאנו או פאריז. באתר הרשמי אין מקומות מדהימים במיוחד (היקרים שיש) ונכנסתי לאתרים של האולמות עצמם, אבל גם שם אין מבחר גדול. האם יכול להיות שהכל נמכר כ"כ מהר? האם יש דרכים נוספות לקנות כרטיסים? תודה!

tatababa

New member
מילאנו כמעט נמכר לגמרי..

לונדון - הולכים לצאת שני תאריכים נוספים למכירה. פריז - יש חרא של מקומות... הייתי ממליץ להמתין עם הכרטיסים. אני מעריך שייחשפו תאריכים אירופאים נוספים, בגלל היעדרותן של מדינות גדולות מדי בשביל לפספס : אוסטריה רוסיה הונגריה יוון טורקיה רומניה בולגריה פולין ולך תדע... אולי חלילה וחס ישראל תצוץ לה באחד העדכונים בקיילי.קום.

Deanb

New member
לונדון 6 תאריכים??

וואו יפה לקיילי למה שיביאו אותה ליוון ולא לישראל גם? לדעתי אותה כמות קהל... בולגריה בכלל באותו גודל מבחינת אוכלוסייה...

tatababa

New member
למה? סביר להניח עלויות ביטוח...

קח לדוגמה את ה-X TOUR.. היא הייתה בבולגריה, הייתה ביוון והייתה בטורקיה. היא אפילו הייתה בדובאי.. אבל לא בישראל.

Deanb

New member
צריך להביא אותה

ל-2 הופעות פה בהיכל נוקיה או בגני התערוכה...! :(

tatababa

New member
ואם כבר מדברים, קיילי מגיעה למצרים!

Kylie Minogue live in Egypt in Music and nightlife, Theatre & Concerts Overview Date: 10/21/2010 - 10/22/2010 Time: 08:00 pm - 01:00 am Location: Sound & Light Theatre Pyramids, Giza Enigma Magazine (a famous Egyptian magazine) is celebrating its 10th anniversary by hosting a fabulous event featuring the famous Kylie Minogue. Join in for a night of Glitz, Glamour & Superstar Surprises at the Pyramids Sound and Light Theatre on October 21st, 2010. It’s certainly going to be the charity event of the decade where all profits will be going to the “We Owe it to Egypt” Foundation. So dress up in your Hollywood Red Carpet Glamour and enjoy an unforgettable night with Kylie Minogue’s outstanding performance.

tatababa

New member
וגם - קיילי באה לאמריקה!

GOMW יוצא בגרסת סינגל חדשה ומיוחדת לרדיו האמריקאי בראשון בנובמבר. הסינגל שהגיע לטופ5 במצעדי הדאנס האמריקאים, ועושה דרכו שם לפסגה, יוצא גם לתחנות ה-AC בארה"ב - הפעם תחת Capitol - ולכבוד זה קיילי מגיעה לעשות קצת פרומו! בינתיים ידוע על : Dancing With The Stars -26/11 The Tonight Show with Jay Leno - 27/11 מעריך שבמהלך הפרומו הזה היא גם תחשוף את התאריכים של סיבוב ההופעות האמריקאי שלה, וסביר להניח שתעשה גם כמה ראיונות רדיו. להאזנה לגרסה החדשה של GET OUTTA MY WAY : http://www.allaccess.com/hot-modern-ac/future-releases תהנו!

אני לא מבין למה הם כאלה סתומים

היו צריכים להוציא בארהב מהדורה מיוחדת של אפרודיטה עם הסינגל version של זה, עטיפה קצת שונה, עוד בונוס טראק....זה היה מוכר לפחות עוד כמה עשרות אלפים טובים...כמו שהיה בפיבר. כנל גם לגבי הגרסה האוסטרלית. גם של הסינגל.

באאאאאאאאאאא לי לנסוע!!!

אפילו לא צריכים מטוס!!! יאללה מי בא בספונטניות ?????????

לאן? ל"רוקדים עם כוכבים"?

ממש לא נראה הגיוני. לג'יי לנו צריך לעמוד בתור מהצהריים כדי להכנס- ואז נכנסים בחינם. הייתי עושה את זה, אם לא היו לי פה 7 עבודות וגם... נראה לי שקצת עברתי את השלב הזה.

Deanb

New member
אני לא מאמין שהיא מגיעה למצרים

למה לעזאזל לא מביאים אותה לישראל???

אם היו מציעים לה מספיק כסף היא היתה באה

ההופעות שלה מאד יקרות, למשל היא קבלה על ההופעה בדובאי וכאלה סכומי עתק של יותר מחצי מיליון פאונד וכאלה שזה 4 מיליון שח...מי ישלם פה דבר כזה...

Deanb

New member
אתה יודע

שסכומים כאלה שולמו כבר למדונה ופול...

פול מקרטני ומדונה

הם אולי שניים מהאומנים הכי גדולים בעולם... שלהביא אותם זה בטחון למפיקים שיבואו 100 אלף איש לפארק הירקון...אצל קייל המצב שונה... בשביל לכסות את ההפקה הענקית שלה והסכומים שהיא דורשת, כרטיס יעלה 500 שח ולא בטוח שבמחיר כזה היא תמלא אצטדיונים...זה סיכון כלכלי לא פשוט.

למעלה