חברה אני צריכה עזרה!!!!

../images/Emo53.gifחברה אני צריכה עזרה!!!!

מה נשמע מושלמים שלי?? הכל טוב?! מקווה שכן...! אז ככה עוד שבוע יש לי טיול שנתי (ייייייייייייייששששששששששש) יהייה כיף חבל"ז!! אנחנו נוסעים למדבר יהודה ונהייה במלון מרגוע... אני צריכה שתעזרו לי להחליט מה להביא?!?! בבקשה תעזרו לי ואם מישהו היה במלון הזה שיגיד לי איך הוא... __________________________________________________________________ רועי (לא ויינברג) אני אוהבת אותך!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! __________________________________________________________________

Danielle b3

New member
OK

מלון
איזה כיף לכם
איכות
אנחנו היינו באכסניית נוער מגעילה
אבל היה כיף
תיקחי איתך המון ... אבל המון... ממתקים
כדאי לקחת מצלמה
אני לקחתי
זה רעיון טוב
OK , בגדים להחלפה זה ברור ... כובע , מים
, מגבות (אתם מתרחצים שם
) אה.. אני לא ממש זוכרת מה אני הבאתי אז... בעיקרון תקחי דברים שימושיים ולא הרבה
מקווה שעזרתי
ועוד משהו: לא אמרו לכם מה להביא

חח היינו שם לפני שלושה שבועות....

היה מזה מעייף... חחח איזה כיף לך מלון !!!!!! אותנו לקחו לאכסניה מגעילה בעין גדי בבצפר שדה...

גם אני יוצאת לטיול שנתי אוטוטו!!!!!

לא יום א' הזה...אלא הבאאא...אנחנו באכסניית בית שדה משו כזההה... ספרו לי על זה מי שהיה ומי שהתנסההה אני מתרגשת!!!

היהנה הרשימה של משאני לוקחת לטיול:

*דיסקמן *דיסקים *נעלי בית *נעלי ספורט *מגפים *2 ג'ינסים *5 חולצות * 2 חצאיות * צעיף *גרביים עד הברך * 3 זוגות גרביים *תכשיטים *איפור *אוכל *שתיה *מסרק *פלאפון *מטען לפלאפון *כסף *מסיר איפור *חלוק *מגבת *פיג'מה *מברשת שיניים *משחת שיניים *מצלמה וידאו *מצלמה תמונה של רועי *תמונה של ספיר *ועוד את כל השאר ששכחתי! איזה כיף עושים לנו דיסקו!

noam666

New member
למאוהבת ברועי המקורית

גם לנו עשו דיסקו!! אבל היה פדיחות כל המורות רקדו הפדחניות האלה כולם ברחו משם.. ולדעתי קחי גם נעליים למקלחת (אם את הולכת להתקלח שם)

נכוןן... גם לי עשו דיסקוו ושמו לנו.

... שירים של ערבים!!!!!!! איכססססססססססס בצחוק לא הייתי חוזרת לשם!! אבל הכי קטעים זה עם הגמלים...

ואווווווווווו ממש מצויידת!!!1 חחחחח

גם לנו עשו דיסקו בטיול שנתי.... היה כזה שווהההההה זה היה מז' עד י"ב..... חחחחחח אפילו המורות רקדו... היה לי רותח אז הרטבתי את השיער והתחלתי להשפריץ על כולם ואז כולם התעצבנו עליי, אתם חייבים לעשות את זה זה קורעעע חחחחח (ילד אחד שהוא שנה מעליי כמעת פוצץ אותי מכות חח, אני אוהבת להסתבךךך ) אני גם טובה בזה חחחח

noam666

New member
מהה?

איזה כיף לכם הלוואי לנו היה עם כל הביצפר:< לנו זה הכי קצת ימים

למעלה