חברה אני צריכה עזרה!!!!

Danielle b3

New member
דיסקו ../images/Emo35.gif

גם אנחנו חשבנו שעושים לנו דיסקו אבל עשו לנו "חידון חיות" - אמת או שקר... ואחרי זה סרט כולם הלכו
אחרי 2 דקות כבר לא היה שם אף אחד

חחח... לא לנו אמרו שיהי לנו דיסקו..

עם די.ג'י וזה היה ברור מהתחלה למה כי על מה אנחנו שילמנו 500 ש"ח בישביל חידון חיות פח... לא אבל באמת רק הטיול עצמו עלה 500 ש"ח!

porsh

New member
זה תלוי

תלוי כמה כוכבים המלון הזה... מלון 5 כוכבים מספיק שתביאי את עצמך ואת סוגרת עניין.. מלון 4 כוכבים זה כמעט אותו דבר מגישים ארוחות בלאגנים רק תביאי איתך איזה כמה דברים כמו מברשת שיניים דברים בגדים לא דברים רציניים.. עכשיו אם המלון הוא 3 כוכבים או 2 כוכבים תלוי אם הבית ספר קמצן עדיף שתביאי איתך חצי בית אז אולי תהיי בסדר..

איזה כייףף לכם.. כנסווו כולםם!!!

איזה כייף לכם.. אתם תהיו במלון!!! אנחנו .. היטיול השנתי שלנו יהיה בעוד חודש בולל!!! ו... איזה חראא היה שנה שעברה!! בטיול השנתי (שנה שעברה) היינו במצדה!! היה כייף אבל תנחשו איפה יישנו? באוהל!!!!!!!!!!! ענקייי כזהה... שכל השיכבה שלי נכנסה לשם!! איכסססססססס זה היה כזההה מגעיילללל!!!!! ונכנס לנו שועל!!!!!!!!!!!!!! זה היה כזההה מפחיידדדדד!!! אמלהההההההההההההההההההההההה!!!!! חחחחח....חוץ מהאול הכל היה סבבהה!!! א.!.ה.2.ת.מ.*.ד ---> ספ*7!ששש!!!

חח אל תתבלבלו אני לומדת בעין גדי

אבל לא בבית ספר שדה, אני לומדת בתוך הקיבוץ עצמו, בבי"ס "שש שנתי עין גדי"....... שזה חמש דקות מבי"ס שדה.... אף פעם לא הייתי בבי"ס שדה... חחחח

yaeloly

New member
אני...

חזרתי מהטיול שנתי שלי אתמול בלילה...היינו שמה איפשהו במדבר...וישנו באוהלים... היה מזה חרא!!! היינו אמורים לחזור היום בלילה אבל בגלל הקור והגשם אז חזרנו אתמול...מזל!! וואי אני מקווה שתהני...

הדרוש13

New member
לי יש עוד חודש...

לירושלים.... לילה אחד ישנים באוהל ועוד לילה אחד ישנים באכסניה... אני עדין לא יודעת איזה! כל מי שיוצא בקרוב-תהנוווו!

ChEnOoSh2

New member
מלון מרגוע???

אוישש זה לא מלון זה אכסניה כזו זה לא כזה נורא אבל החדרים שם מגעילים והמקלחות שם גם. איכס... חחח טוב אני לא ימשיך כדי לא לבאס אותך..(חחח) אבל בכל זאת תהני

מרגוע זה מלון חמוד דפקא

שנה שעברה החדרים שלנו היו עם מרפסות מחוברות כאלו הלכנו לחדרים אחד של שהשני והיה ממש פאנן!!!!מה שכן,האוכל מזוויע והחדר מלא ג'וקים חח... אבל אתם תהנו מהטיול בכלל!!!ממש כיףףף!!אישית נהנתי בטירוף שנה שעברההההה!!!!!!1

ChEnOoSh2

New member
מלון מרגוע???

אוישש זה לא מלון זה אכסניה כזו זה לא כזה נורא אבל החדרים שם מגעילים והמקלחות שם גם. איכס...
חחח טוב אני לא ימשיך כדי לא לבאס אותך..(חחח) אבל בכל זאת תהני -חן-

the blak angel

New member
תעשי חיים אלמה!!!!!!!!!!

ו...בקשר למה היית לוקחת לטיול... קחי בגדים להחלפה המון המון המון ממתקים נעליים נוחות בקבוקי מים...(כל הקטע הזה של הג'ריקן מעצבןןןןןןן) ו...זהו לא יודעת... העיקר שזה לא יהיה לך נורא כבד כי זה מבאס לסחוב תיק כזה... חחחחח תהני בטיול שלך!!!! הטיול שלי בעוד חודשיים...

טוב אז אני ממליצה לך לקחת...:

המון המון המון ממתקים... חחחחח שגם קריוס ובקטוס יהנו..
חח סתם... תקחי כפפות או משהו כזה תמיד קרררר בלילה.....
ו... תקחי גם קלפים, שש בש וכאלו שלא יהיה משעמם בלילה.... (למרות שבלילה אף פעם לא משעמם, אנחנו תמיד יוצאים אחרי כיבוי אורות ועושים בלאגנים למורות... הכי כיף חחח
) והכי הכי חשוב תבואי עם המון מצב רוחחח!!!!! שיהיה לך בכיף...
ואלמה מאמי......... תהני!!!!!!!!!

דניאל866

New member
גם לי יש טיול ביום שלישי הזה!!!!!!!

רק חבל שאנחנו יושנים באוהל של בדוואים איכסה!! חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

למה?

נישמע לי ממש ממש מגניב לשיון באוהל של בדואים... חח... אני זוכרת שבאיזשהו טיול של 3 ימים ישנו ביער (לא, לא במלון, ולא באוהלים... שקיי שינה, חול וג'וקים!--> מוי כיף!)אז הקיצר באותו טיול הגעתי למסקנה: הג'וקים הם החברים הכי טובים של האדם: מתחקלים איתם בשקיי שינה, אוכלים ארוחות משותפות.... חחח... סתם!!! ואני שוב חוזרת: אני הייתה לוקחת תמונה של אדם...חחח

למעלה