מדדית חום בבית השחי

tiger mom

New member
../images/Emo53.gif מדדית חום בבית השחי ../images/Emo53.gif

כמה צריך להוסיף כדי שזה יהיה מדוייק? היא מרגישה רותחת לגמרי, עכשיו היא קצת קווצ'ית. 38.5 בבית השחי, כמה זה במדוייק? (הטוסיק אצלנו זה נושא רגיש ואני מעדיפה לא למדוד) מקווה שאבמטיה תעזור קצת.

לא יודעת אבל אני סומכת תמיד על עצמי

אם אני מרגישה שיש לו חום אז אני ישר מורידה גרביים ועושה לו אמבטיה אני מודדת לו חום רק כאשר הוא נראה מאוד מעוך ואני הולכת לרופא ולא רוצה להגיד בערך האמת שאני פשוט שמה יד על העורף שלו ועד עכשיו תמיד ידעתי כמה חום בדיוק יש לו ותמיד צדקתי כאשר וידאתי עם מדחום - אינטואיציה של אמא לפי מה שכתוב פה החום בבית שחי נמוך במקצת מהחום שנמדד בפה ופה כתוב שצריך למדוד בבית שחי לפחות 5 דקות והתוצאות ממש לא אמינות

אילתית 2

New member
אין לי מושג

אבל המון המון בריאות שיעבור מהר ומקווה שזה כלום (ודרך אגב אנחנו גם לא מודדים טוסיק אנחנו עם מדחום אוזן של בראון מדידה קלה מהירה ולא מציקה והשוואתי אותו בהתחלה עם מדחום אחר והוא מדייק ואמין)

tiger mom

New member
תודה בנות

נתתי לה אקמולי אחרי אמבטיה פושרת. עכשיו היא ישנה בנחת. נקווה שיהיה לילה שקט. נראה עוד מה לעשות בבוקר (לא שולחת אותה לגן אבל היום היא הייתה במצב רוח סביר, אז אולי סבתא)

tiger mom

New member
שאלתי אותה. היא ענתה: "יותר טוב" ../images/Emo6.gif

האמת שהיא במצב רוח טוב בסה"כ. מרגישה קצת חמה (לא כמו אתמול), הלילה לא היה משהו. בנתיים אנחנו מעבירות לנו את הזמן בנעימים אני אעדכן בהמשך

tiger mom

New member
עדכון לבוקר יום שישי

בצהרים נתתי אתמול אקמולי והיא ישנה 5 שעות. אחה"צ ובערב היא הייתה סבבה לגמרי ואכלה יפה. בלילה היא כל הזמן התעוררה וביקשה עוד מים וכל מיני דברים הציקו לה ואז ב-4 לפנות בוקר החום היה ממש גבוה והיא ממש לא מצאה את עצמה ונתנו שוב אקמולי. ישנה עד 6:30. עכשיו אין לה חום והיא מרגישה טוב. בכלי המסכן גמור מעייפות אבל היה חייב ללכת לעבודה. אני עייפה אבל יש תקווה באופק: שנ"צ ביחד איתה.

תהנו בשנ"צ ../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

שנ"צ תמיד שווה הכל
מקוה שהיא תמשיך להרגיש טוב ושהכל כבר מאחוריכם סוף שבוע טוב

../images/Emo24.gifהלוואי וזה מאחוריכם../images/Emo24.gif

שתרגיש טוב המתוקה הקטנה שלך. ושיהיה לכן שבת שלום.

למעלה