שאלת icq...

../images/Emo53.gif שאלת icq...

אני מחובר לאיי סי, גם בבית וגם בעבודה, בשתי המקומות מספר האיי סי שונה, שמתי לב לאחרונה, כשאני מחובר בבית ונשלחות אלי הודעות לעבודה אני לא מקבלן בעבודה, אלא הן נשארות במקום האחרון שבו הייתי מחובר, קרי בבית. אשמח לעזרה/יעוץ תודה מראש

פה הבעיה שלך

אתה חייב להיות גם בבית וגם בעבודה מחובר על אותו מספר אייסיקיו כלומר כשאתה בבית אתה מתחבר על המספר אחד וכשאתה מגיע לעבודה אתה מתחבר לאותו המספר ואז תוכל לקבל את ההודעות ששלחו לך בבית באייסיקיו בעבודה וההיפך. אם אתה נשאר מחובר בבית ומתחבר בעבודה באותו המספר אז אוטומטית מתנתק לך האייסיקיו בבית.

תודה, אבל גם לא עובד.....

אם הייתי מחובר בבית והתנתקתי, כל הודעה חדשה שנכנסת, אוטומטית נשארת בבבית, גם על אותו מספר איי סי קיו.. לכן פתחתי מספר נוסף, בכדי שאקבל הודעות לפה ולפה.מתברר שההודעות מתקבלות במקום האחרון שהיית מחובר, בלי קשר למספר האיי סי, משום שאיני יכול להשאיר את האיי סי בבית פתוח, יש ילדים שגם להם יש
. למי הפתרון?

הצלחת לסבך גם אותי

יש לך שני מספרי אייסי קיו. אחד שאתה פותח בעבודה ואחד בבית. החברים שלך שולחים לך הודעות לאייסיקו וזה מגיע לבית. למה אתה חושב שהמספר שלך בעבודה מופיע אצלם? סביר להניח שהם שולחים למספר הישן שיש להם ממך, קרי לבית. אתה רוצה להגיד שבעבודה אתה לא מדבר איתם אלא רק אמור לקבל הודעות אופליין? משהו כאן לא ברור.

עמית ....תודה על ההתייחסות אנסה שוב

יש לי 2 מספרים, אחד בבית, שני בעבודה, הם שונים!! מתברר כשאני מקבל לעבודה ואני יודע ששולחים! הודעה כשאני באוף ליין כמובן, ההודעה מגיעה למקום בו אני מחובר באותו הרגע, קרי הבית!! למחרת שאני מגיע לעבודה, אני לא מקבל את ההודעה, זאת אומרת ההודעה נשארת/ מתקבלת במקום האחרון בו הייתי מחובר. יש דרך לפצל?

למעלה