שירשור שאלות ותשובות (3):

harel100

New member
קריירה בתור עכבר ממש לא מתאים לי.

לא ,חומד, אני ממש לא מתעניין בנשמות. א. לא בקלות יהרגו אותי ,ואני לא כל כך מודאג בקשר לנשמה שלי. ב. מי רוצה להיות נמלה או איזה חולדה כשיהיה גדול ?! ...

harel100

New member
על מה בדיוק היא תגלגל חוזים ??

חשבת שהנשמה שלי תרצה לגלגל חוזים ?! איזה חוזים ? על מה בדיוק היא תגלגל חוזים .... על איזשהו עץ דפנה בגן-עדן ? או אולי על איזשהו פרוייקט שריפה בגיהנום ?

iritustush

New member
וכאשר המניות הגרועות עולות...

מה קורה כאשר הן מתרסקות? לך תמכור אותן....

אני הסברתי פה על בחירת מניות

יש המון מניות שלטעמי הן זבל לא עומד מאחוריהן דבר למעט ברוקרים ורווחי הון ואני מנוע מלפרט למרות שרמזתי על אחת כזאת סחירות היא תנאי הכרחי לרכישת כל נכס פיננסי

יש גם להבחין בין טווחי ההשקעה

אני אסביר השקעה לטווח ארוך לאחר ניתוח של חברה אם אני משקיע על מנת לקבל דיבדינד אני אייחס פחות חשיבות לסחירות שכן המניה הופכצ להיות נכס מניב רווח ולא רווח הון יש אסטרטגיה כזאת היא הכתה את השוק לאורך שנים היא נקראת DOGS OF THE DOW

מה שמצחיק היא העובדה

שלדעתי החברות הכי טובות הן לא סחירות יש בעיה לישראלים הם רצים לא הולכים וחברות הפכו מפרטיות לציבוריות טרם עת רווחי הון במקום רווח תפעולי בגלל זה המשק נראה ככה אין תרבות אירגונית ואין כבוד לעשייה אוקיאנה הולכת להימחק מן המסחר חברה מעולה עם פוטנציאל אדיר למה???

iritustush

New member
שמעת על פולאר השקעות?

רונן הזכיר את השם ונעלם... יש לך מושג על החברה?

אהובתי

לא כל הודעה היא עבור כולם יש פה גם לא עמך שרוקאים אותי חוץ מזה לך אני אתן שיעור פרטי חינם וחוץ מזה את תטפלי בכל שאר הדברים ואני בחרא הזה

iritustush

New member
זו התנשאות לשמה...

לא מאמינה בשעורי חינם. לכל מחיר. והוא בוא יבוא יבוא. וחוצמזה, במה בדיוק נשאר לי לטפל? כביסה , בישול וילדים? לא בשבילי.

danielkoy11

New member
נסד"ק מעל 2%

האמת הפסקץי להבין את הקשר בין נסד"ק ות"א. בשבועות האחרונים רק כשנסד"ק עלה כולם דיברו שזה יפשפיע לטובה עלינו. כשהוא ירד - כולם אמרו "לא נורא, עלינו זה לא משפיע, שוק בארץ חזק" אז מה קורה? רק חדשות טובות מהנסד"ק משפיעות החודש?

תשןבה לשאלה טובה

הכלל הוא כזה חחדשות רעות בשוק שורי לא מזיזות חדשות טובות מקפיצות משו בסגנון סיבה ל מסיבה

danielkoy11

New member
גישה מעניינת ומקובלת עלי

אז שאלת המשך: איך מתקשר כאן ניתוח טכני? הוא בעצם מתעלם מגורמים והשפעות חיצוניות, אבל כאן אנו רואים השפעה ישירה של חדשות "המתאימות למגמה".

תשמע ידידי

רונן בטח יתלוש את השערות אין ניתוח טכני יש מנתח טכני כל מנתח יש את המגע שלו וכל מנתח למעט מחשב הוא מוטה הרעיון הוא שמחיר המניה מגלם את כל המידע שיש זאת התאוריה אני אומר לך עיצה אישית אל תינעל על שום ניתוח תמיד תשאף לאסוף כמה שיותר מידע זאת השיטה הכי טובה

danielkoy11

New member
זה מה שאני עושה

תאמין לי אני כל היום יושב פה ומחפש את ההודעות שלך. זה נותן לי כיוון לא רע. למרות ששבוע אחרון היה חרא בשבילי, מקווה לשפר בעתיד הקרוב. אל תעזוב אותנו עכשיו :) כשזקוקים לך :D

srol1133

New member
חחח הוא לא יכול...

לפעמים רונן מציג גרף עם הגדלה של תקופה מסויימת לא משנה גם זה מספק אותי.. ניתן לראות שבשבועיים האחרונים מתחילה להיבנות תבנית ראש וכתפיים... נחייה, נראה ונעקוב בדאגה

srol1133

New member
ניתן להניח שעלייה של יותר משתי אחוז

מחר, סוגרת את הסיכוי לתבנית והדרך למעלה חוזרת להיות פתוחה

תשמע, לא כל עלייה עם תיקון

באמצע היא תבנית H&S. השימוש בתבנית הוא כאשר היא כבר בכתף הימנית. רק אם התבנית מתפתחת נכון, אתה יודע שמדובר בהיפוך מגמה.

למעלה