שלום לכולם

קxספר

New member
../images/Emo53.gifשלום לכולם

אני מבין ממה שראיתי פה בפורום שאני בכיוון הנכון , יש לי שאלות ואשמח לקבל עזרה. אז זה הולך ככה: המצאה או פטנט איך שנקרא לזה ,ובשנים האחרונות נכנס למדינתנו מוצר חדש ויכול להשפיע המון על הסביבה ואיכות חיים הרבה יותר טובה בריאותית וכלכלית. הוא לא פופולארי בגלל סיבה עיקרית ויש במעט צדק בנדון. אני חשבתי על רעיון שיכול לקשר בין חברות גדולות ע"י זה שיעשו דבר פשוט ומזערי שיכול לשנות את כל הנושא. מה שקורה זה , אני לא מבין בפיתוח או ממציא שיכול לבצע את זה. יש לי אך ורק את הרעיון , ולגבי המכשיר עצמו זה ממש פשוט להכנה לאותם החברות. איך אני יכול להוזיז את הנושא..? למי לפנות..? איך עובד כל הנושא של פטנטים או המצאות..? אני ממש תקוע בשאלות האלה , ואני בטוח ב 100% שאם זה יצא לפועל זה יעלה תמכירות לפחות ב40% ואפילו בעתיד יבוא להצעת חוק בכנסת. אשמח לקבל יעוץ.

איך זה עובד?

קxספר שלום, על מנת לבחון את האפשרויות להגנה משפטית על ההמצאה יש לפנות לשרד עורכי פטנטים. לאחר שהסדרת את נושא ההגנה המשפטית תוכל פנות לכל גורם אחר (לדוגמא חלחברות הרלוונטיות) ללא חשש (או לכל הפחות עם חשש מופחת). אני ממליץ שבטרם תעשה כל פעולה, תקרא היטב כמה מהמאמרים באתר שלנו. בברכה, אפלפלד זר פישר, עורכי דין ועורכי פטנטים

למעלה