סיכום השנה הלועזית

דנטל

New member
דיסלקציה זה לא משהו לצחוק עליו ../images/Emo22.gif

על בורות אני עושה חושבים עם עצמי איך רצוי להגיב, אבל זה משהו שיקח לי זמן להגיע לגביו למסקנות. בינתיים זה יותר עצוב בעיני ממצחיק, אבל זה מה יש.

elad2002

New member
-ח-ל-א-ס- !!!

נשבר הזין לך תטיף למישהו אחר נשבר הזין כבר לשמוע "אתם יודעים מי היה סילבסטר" זה לא מעניין לאף אחד את הקצה של הביצה חלאס אף אחד פה (ואגב גם לא בשאר העולם) לא חוגג את הרצח של טריליון יהודים שמתו לפני שהעולם נברא, חוגגים את השנה החדשה כמו שעושים כבר המון זמן בכל העולם אז תרד מהחרא הזה, אתה לא אוהב לחגוג, אחלה שב בבית, די לדפוק לנו בראש עם החרא הזה...

pink7

New member
המודיע צודק בהחלט.....!!!

לכל מי שאמר שזה חג בינלאומי .........חחחחחחחחח לכו תחגגו את הולדת ישו....... ממש יהודים אתם........

דנטל

New member
היתה לי שנה מאוד טובה

היו שני משברים בדרך. במשבר הראשון עשיתי שינוי שהתברר לי כאחד הדברים הכי נכונים שעשיתי וזה הפך אותי לאדם עוד יותר מאושר ממה שחשבתי שאהיה. על המשבר השני לקח לי זמן להתגבר וזה גם הביא אותי לידי מסקנות עוד יותר קשות מאלה שהיו לי בקשר לאיזה תחום בחיים שלי, אבל בסוף התגברתי והפצעים הבריאו במידת ההגיון ואני שוב חזקה מתמיד. איחולים לשנה הבאה - אושר. המון אושר. לכולם. בשבילי זה הדבר הכי חשוב. לאנשים יש נטיה להגיד שבריאות זה הכי חשוב, אבל מה שווה בריאות לאדם לא מאושר? מאידך, להיות חולה ומאושר זה המון. אני אומרת, קודם כל בריאות של הנפש
אושר.

חבל עלייך,,,,,,

סתם לידע כללי .....את יודעת מה מסמל זה התאריך? האם את יודעת מיהו "סילבסטר",,,,???? האם הינך מודעת לכך שתאריך זה הינו בערב שבת קודש ???האם הינך יודעת או מודעת לכך שבזמן שהינך כביכול "חוגגת" את רוקדת על דמם של יהודים יקרים שנרצחו ??? ולא מדובר במס' קטן אלא במס' שדימיונך אינו יכול לשער ????. הידעת שאת יהודיה יקרה וכל מעשה שלך הרי פוגע ביהודים אחרים ???? הרי כל ישראל ערבים זה לזה ? ממני יהודי הדואג לשלומל וכן לכל שאר אחיי היקרים . אשמח לנדב לך מידע אשר יתפח לך עולמות מידע אשר אינך יודעת לצערי ובכך תצילי את עצמך פשוט כך,,,,

smile2life

New member
אבל מצד שני בורות היא אושר

ואני משער ש"המודיע" הנ"ל הוא אדם מאושר מאוד וכן ישנם כמה חרדים שפחות בורין ממנו והרבה יותר פלורליסטים

דנטל

New member
אם הוא היה כל כך מאושר

הוא לא היה מתמרמר מבילויים של אחרים ולא דוחף את האף שלו.

דנטל

New member
לקרוא את זה פעם אחת

היה מספיק עלוב, לא צריך שוב. כל הודעה נוספת עם הטקסט המביך הזה תמחק.

ולי חבל על עלייך...

תיתבגר כבר! ורוצה את האמת?? לא אכפת מערב שבת... אם אני רוצה אני מבלה בערב שבת ואני לא שמה ז***** על השבת הזה! תפסיק כבר עם השטויות שלך נו באמת!

את יהודיה בכלל

ואם כן מה לך ולגויים ????יש לך בעיה עם זהותך מה זה צריך לעניין את היהודים??. צאי ולמדי באמת מהו התאריך הלועזי ומה מסמל התאריך שלהם ואשר יהודים רבים לצערי הולכים שבי לדיראון עולם בגלל שאינם יודעים ומוטעים ע"י אימרות כמו שלך אנא ממך המנעי מכך ואם תהיה שאלה לגביי זה התאריך אשמח לנדב לך מידע שבטח אינך יודעת לפי התגובה שלך.....ממני אשר אוהב אותך אחותי ואת כל היהודים באשר הם וליבי איתם בכל מקום אשר יהיו כל טוב לך

SupermanZW

Well-known member
תגיד, אתה יהודי?

ואם כן, אתה חושב שזה מקנה לך זכות להיות גזען?

למעלה