עדכונים

HanAn189

New member
ביונסה לעולם: אני בהריון, הנה הבטן שלי ../images/Emo3.gif

ביונסה נצפתה הולכת ברחובות מנהטן בניו יורק, עם שמלה צמודה שמדגישה מאוד את הבטן ההריונית שלה, על עקבים, ביום גשום כששומר הראש שלה מחזיק מעליה מטריה. ביונסה מציבה בפני כל המלעיזים עובדה, היא בהריון!

HanAn189

New member
../images/Emo95.gif../images/Emo95.gif../images/Emo95.gif../images/Emo95.gif

האמא העתידית הכי סקסית נכון לעכשיו

HanAn189

New member
ביונסה, ג'יי זי וקנייה ווסט עושים שופינג.

אמנם קצת ביחור, אבל לפני 6 ימים, ביונסה, הבעל ג'ייזי והסנדק קנייה ווסט בחנות האופנה Intermix בניו יורק. הם שתו קפה ותה ביחד

RTur

New member
איכשהו הסיטוצאיות שקנייה מגיח בתור גלגל שלישי

משעשעת אותי.

HanAn189

New member
שרים ביונסה ב-X FACTOR האמריקאי ../images/Emo124.gif

העונה הראשונה של ה-X FACTOR האמריקאית רצה רק חודש, אבל שני שירים של גברת B בוצעו בתכנית: Rachel Crow - If I Were A Boy http://www.youtube.com/watch?v=tZ3MF5PSTfw (רייצ'ל, בת 14, מבצעת את השיר במחנה האימונים והקהל מתעלף
) Craig Colton - Best Thing I Never Had target=_blank rel=nofollow>http://www.youtube.com/watch?v=3v3-ZC14LHw (בתכנית האולפן השנייה) מה דעתכם?

HanAn189

New member
../images/Emo178.gif איזו טעות קריטית ../images/Emo6.gif

הביצוע השני, של קרייג קולטון, שודר ב-X FACTOR הבריטי
המבטא הסגיר הכל

Confide In Omer

New member
הייתה עוד מישהי ששרה את Listen

ועשתה את זה מעולה.. אמנם לא כמו ביונסה כמובן, אבל ביצוע ממש טוב

HanAn189

New member
הקליפ של Love On Top יוצא..מחר! ../images/Emo124.gif

מחר בתכנית הבוקר Today Show האוסטרלית, ישודר הקליפ של Love On Top, שלפני שבוע זכינו להצצה בת דקה וחצי מהקליפ. התרגשוווות

HanAn189

New member
טינה מדברת על ההריון של ביונסה.

אמא של ביונסה, טינה, אמרה כמה מילים על ההריון של בתה בראיון שנערך איתה לאחרונה: באשר למין העובר (יש שמועות שזו בת) שיוולד בפברואר הקרוב, טינה אומרת: "כן, הם (ביונסה וג'ייזי) יודעים מה יש להם, אבל אני לא מספרת!" בנוסף טינה סיפרה שלביונסה הייתה בחילת הריון: "הייתה לה אחת, אבל היא עברה. היא מסתדרת טוב מאוד. היא מאוד עסוקה.היא זוללת וופלים, כרגיל - כל הזמן רוצה לאכול" טינה לא הפסיקה לחייך כששאלו אותה איך ההרגשה להיות סבתא בפעם השנייה. "היא הולכת להיות אמא מדהימה, אני חושבת שזה ייאט אותה במידה, אבל אני בטוחה שהיא תשאר אותו אדם נהדר שהיא." באשר לאבא ג'ייזי טינה אומרת:"אני חושבת הוא הולך להיות מדהים, הם מאוד מאוד שמחים ופשוט זוהרים. נפלא לראות את זה."

למעלה