שרשור התפקדות ראשון

HanAn189

New member
../images/Emo55.gif שרשור התפקדות ראשון ../images/Emo55.gif

חברים חדשים בפורום! לספר על עצמכם קצת - לא מזיק
כללי
שם: גיל: מקום מגורים (לא חובה): כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: תחביבים: מוזיקה אהובה: סרט אהוב: ספר אהוב: ממתק אהוב: מסר לאומה: תמונה (לא חובה): ביונסה
איך הכרת את ביונסה? מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? יצא לך להאזין לאלבום החדש? אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו?
ועוד כמה אחרונות
אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת? מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? שרשרו

Music Man XD

New member
עונה ../images/Emo248.gif

שם: נדב גיל: קרוב ל-17. כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: כיתה י"א
מוזיקה אהובה: אין ז'אנר אהוב, מה שטוב לדעתי אני אוהב
ממתק אהוב: עדיפות לדברים שיש בהם שוקולד
ביונסה איך הכרת את ביונסה? תמיד הכרתי את השם, אבל התחלתי להתעניין בה ב-2006 עם צאת האלבום השני שלה. מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? אין רק אחד, יש כמה: Crazy In Love, Upgrade U, Deja Vu, Green Light, Love On Top, 1+1, Run The World, I Care, Single Ladies, Naughty Girl ועוד ועוד.. מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? אני חושב ש-4 הוא האלבום הכי טוב שלה by far. אלבום נהדר. מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? הכישרון הענק, האמביציה, הגרוב. יצא לך להאזין לאלבום החדש? בארור! :) אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? אין רצועה אחת שאני שונא. אוהב את כולן עם דגש על: 1+1, I Care, Rather Die Young, End Of Time, Run The World, Schoolin' Life, Lay Up Under Me.. אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת? כמעט הכל מהכל. :) מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? כריסטינה אגילרה
תמיד במקום ה-#1. האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? צופה, אבל אני לא חסיד גדול של קליפים. השיר חשוב לי יותר. באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? חדשות ועדכוני מוזיקה בניהולי, כריסטינה אגילרה, MTV, פופ, מצעדים וביקורות. שיהיה בהצלחה! :)

Jottamme 20

New member
משתף פעולה ../images/Emo3.gif../images/Emo83.gif

שם: יותם גיל: 21 מקום מגורים (לא חובה): כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: צבא, משתחרר עוד חודש! תחביבים: ציור ומוזיקה מוזיקה אהובה: מאריה קארי, אדל, איימי ווינהאוס, אינדיה ארי, אטה ג'יימס, קישיה קול, טוני ברקסטון, אוונסנס סרט אהוב: יש יותר מידי! ספר אהוב: ממתק אהוב: סניקרס, מקופלת מסר לאומה: תמונה (לא חובה): ביונסה איך הכרת את ביונסה? מממ חבר של אח שלי הכיר לי אותה מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? קשה ממש לבחור...Smash Into You, Scared Of Lonely, Crazy In Love מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? I am בינתיים. מאוד אוהב גם את החדש, אבל עוד לא הספקתי להתמכר. מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? הקול העצום והאנרגיות המטורפות יצא לך להאזין לאלבום החדש? כמובן אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? I Care, Run The World, Best Thing ועוד כמה אחרונות אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת?R&B, פופ, סול, רוק (קל
) מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? בלתי אפשרי לבחור אחד האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? כמובן, אבל לא יותר מפעמים ספורות... באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש?

Jottamme 20

New member
משתדל :)../images/Emo83.gif

יש ברשימה עוד זמרות מובחרות כמו אלישיה קיז, ג'ניפר הדסון, מוניקה, ג'זמין סליוואן, ג'יל סקוט, לורן היל, מייסי גריי, כריסטינה אגילרה, מארי ג'יי בלייג', ועוד ועוד P:

HanAn189

New member
ג'ניפר הדסון וג'יל סקוט ../images/Emo99.gif

כריסטינה זה ה-גרון
כמה עוצמה וכמה עיף. את מארי ג'יי בלייג' אני עוד אשמע מתישהו.

Jottamme 20

New member
לכריסטינה יש קול../images/Emo83.gif

אבל למען האמת בתקופה הנוכחית היא הפחות מועדפת עליי מכל אלו שציינתי שאני מאזין להן
מארי מעולה, אבל המוזיקה שלה קצת כבדה. לקח לי הרבה מאוד זמן להתרגל אליה ובאמת לאהוב אותה.

Harel1444

New member
../images/Emo98.gif

כללי שם: הראל ;) גיל: מתקרב ל16. מקום מגורים (לא חובה): ב"ש
כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: בצפר
תחביבים: מוזיקה,פייסבוק,חברים מוזיקה אהובה: כריסטינה אגילרה
,אדל,ביונסה,ריאהנה,ג'סטין טימברלייק,אטה ג'יימס ועוד ועוד סרט אהוב: סדרת אסקימו לימון לדורותיה
ספר אהוב:
ממתק אהוב:
מסר לאומה: אם תשלח את המילה "פלסטין" למספר 1010..אתה תקבל את השיר חי בלה לה לנד
(בצחוק בצחוק) תמונה (לא חובה): ביונסה איך הכרת את ביונסה? תמיד ידעתי מי זו ביונסה..ותמיד אהבתי לשמוע את המוזיקה שלה :) מה השיר האהוב עלייך של ביונסה?Best Thing I Never Had
מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? 4 . מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה?זה שהיא דיווה מהלכת,שהיא כותבת מדהים וגם מבצעת מדהים :) יצא לך להאזין לאלבום החדש? ברור. אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? Best Thing I Never Had ; 1+1; Countdown ועוד כמה אחרונות אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת?פופ,סול,R&B,היפהופ,דאנס חרוש ומגעיל. מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? כריסטינה אגילרה
האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים?כן..יש כמה :) באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש?כריסטינה,אדל,פופ,מגיב מדי פעם בכל מיני פורומים..ועכשיו גם פה :)

asaf105

New member
עונה../images/Emo13.gif

כללי שם: אסף גיל: 17 כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: כיתה י"ב תחביבים: פורומים אינטרנט ומוזיקה
מוזיקה אהובה: ליידי גאגא, ריהאנה, ביונסה, קייטי פרי, מדונה, בריטני ספירס, ועוד כמה זמרים אחרים סרט אהוב: הארי פוטר! כל הסדרה! ספר אהוב: אין
ממתק אהוב: M&M וטובלרון
מסר לאומה: אין ביונסה איך הכרת את ביונסה? הכרתי אותה כל הזמן אבל רק בשנה-שנה וחצי האחרונות התחלתי ממש לשמוע אותה הרבה ולהתמכר אליה מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? אוהוו איך אפשר השיר הכי אהוב... אממ single ladies, run the world, love on top, end of time, crazy in love, irreplaceable, halo... מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? האלבום הרביעי 4 מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? שהיא פשוט מלכה בהופעות בלייב, יודעת להופיע כל כך מעולה שאפילו הביצוע בהופעה יכול להישמע יותר טוב מהסינגל עצמו, והכשרון המדהים בריקודים יצא לך להאזין לאלבום החדש? ברור אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? run the world, love on top, end of time, best thing i never had ועוד כמה אחרונות אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת? פופ וR&B בעיקר מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? ליידי גאגא ריהאנה וביונסה הכי אהובים האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? כמובן, איך אפשר בלי סינגלים וקליפים יפים, הם בכלל לא מיותרים באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? שמיניסטים

HanAn189

New member
הארי פוטר../images/Emo47.gif

זכיתי לא מזמן בDVD של ה"פ 7 חלק א' בתחרו תשל תפוז
איך היו הבגרויות של י"א? |חרשן|

asaf105

New member
תאמןי לי י"ב יותר קשה

גם אני חשבתי איך לעזאזל כולם עברו את י"א, שנה נוראית ואיומה אבל איכשהו עברתי אותה ושרדתי אותה בשלום
עכשיו י"ב זה לא פחות עמוס מי"א, אני בכלל לא רואה הקלה בשנה הזאת בגלל שסיימתי תנך לשון והסטוריה בי"א חשבתי שיהיה הרבה יותר קל בי"ב, אבל ממש לא

../images/Emo232.gif

שם: אלונה
מקום מגורים (לא חובה): מרכז כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: כיתה ח'
תחביבים: לרקוד,לשמוע מוזיקה,כמעט כל דבר. מוזיקה אהובה: מוזיקה טובה
סרט אהוב: הרבה ,הרבה ,הרבה סרטים יש ! ספר אהוב: "בית-הלילה"(נבגדת) ממתק אהוב: שוקולדדדדד,שונאת וניל. ביונסה איך הכרת את ביונסה? אני לא ממש זוכרת,נראה לי מהטלוויזיה מהקליפ של Crazy in love מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? Halo
,"Video Phone" , "Why Don't You Love Me " מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? I Am... Sasha Fierce הוא מדהים
מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? את הקול שלה
את השירים שהיא יוצרת. יצא לך להאזין לאלבום החדש? כן
אני מאוד אוהבת אותו,יש בו כ"כ הרבה שירים מדהימים! אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? I was here ,I care,1+1 ועוד כמה אחרונות אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת? פופ בעיקר,ראפ קצת.. מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? כריסטינה אגילרה,גסטין טינברליק,בריטני ספירס ! האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? כן אני רואה,אני יכולה לראות אותם מאה פעמים!!עד שלא ימאס לי באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? כריסטינה אגילרה,בריטני ספירס,פופ,ועוד כל מיני פורמים .

RTur

New member
טוב, נראה לי שגם אני צריך להיות פה ../images/Emo6.gif

כללי שם: ארתור גיל: 22 מקום מגורים (לא חובה): באר שבע כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: משוחרר כשנה וחצי, אבל עדיין לא בונה על לימודים. יש לי תכנונים אחרים כרגע. תחביבים: מוסיקה מוזיקה אהובה: בגדול - כמעט הכל מהכל. בקטן: פופ, סול, R&B בעיקר. סרט אהוב: הממ... סוף העולם שמאלה ספר אהוב: כל ספר של דן בראון, וסדרת "האדם הזקוף" של מייקל מרשל ממתק אהוב: אגוזי ביונסה איך הכרת את ביונסה? מדסטיניז צ'יילד. ההתלהבות הגדולה החלה מההופעה של Dangerously In Love מה-TBE טור. מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? כרגע Love On Top מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? 4 מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? מה לא? את הקול, הורסטיליות שלה, האלתורים שלה, ההופעות שלה, הגרוב שלה, ההשקעה שלה... יצא לך להאזין לאלבום החדש? ברור, ולא מעט פעמים. אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? Love On Top ובזמן האחרון Rather Die Young לא יוצא לי מהראש. אוהב את רוב השירים בו מאוד. ועוד כמה אחרונות אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת? ציינתי כבר קודם מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? בשנים האחרונות - ביונסה. שומע ואוהב עוד הרבה אחרים ובערך הכל מהכל אבל בגדול אותה הכי הרבה. האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? צופה ואוהב. באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? מנהל את פורום לירז צ'רכי, כותב בMTV ו-VH1, זיהוי שירים. קורא (ומגיב מדי פעם) בפופ.

איזה כיף!../images/Emo194.gif

שם: זהר גיל: כמעט 14 מקום מגורים (לא חובה): כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: ט' תחביבים: שירה, קריאה וצפייה בסרטים מוזיקה אהובה: רוק ופופ באנגלית סרט אהוב: המספריים של אדוארד ספר אהוב: ג'יין אייר ממתק אהוב: סניקרס מסר לאומה: כיתה ט' זה חרא תמונה (לא חובה): ביונסה איך הכרת את ביונסה? דרך בת דודה שלי מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? listen מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? i am מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? את הקול המדהים שלה יצא לך להאזין לאלבום החדש? עוד לא אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? ועוד כמה אחרונות אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת? רוק ופופ מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? הקילרז האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? אס זה קליפ טוב אז כן באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? אבריל לאבין, ג'וני דפ, הארי פוטר ופאנפיקים ופאנארטים

HanAn189

New member
גם אני מתפקד ../images/Emo163.gif

כללי שם: חנן. גיל: 17.5 מקום מגורים (לא חובה): שפלה. כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: תלמיד י"ב. תחביבים: ללמוד, לקרוא, לצפות בסרטים, ללמוד שפות וכמה שיותר, לאכול, לישון וכמה שיותר, לשמוע מוזיקה (!!!), פורומים של תפוז, משפחה וטיולים.
מוזיקה אהובה: ביונסה כמובן, גאגא, מיקה, לילי אלן, רג'ינה ספקטור, מוזיקת פופ, ישראלי ישן, מוזיקה צרפתית ומוזיקה אירית. סרט אהוב: שמש נצחית בראש צלול
ספר אהוב: אין אחד, יש המון. האחרון שקראתי ואהבתי היה אייבנהו, ולפניו גיא אוני. ממתק אהוב: פררו רושה
מסר לאומה: תסלחו לי, אבל זו בקטגוריה הזו אני אקבל נכשל
תמונה (לא חובה): אני רואה שאין שיתוף פעולה, אז נשמור לעתיד
ביונסה
איך הכרת את ביונסה? הכרתי תמיד, אבל ידידה שלחה לי שיר שלה שנדבק לי בטירוף ומאז זה התחיל
מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? אין אחד כזה, אבל שיר של ביונסה שאף פעם לא יימאס עליי יהיה Crazy In Love. מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? עדיין לא החלטתי. מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? זה שהיא בלתי מעורערת!
יצא לך להאזין לאלבום החדש? כמובן. אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? I Miss You, Best Thing, Love On Top - הטופ 3 שלי. כל השאר מעולים
ועוד כמה אחרונות מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? זמרת: ביונסה, זמר: מיקה, להקה: אבבא, קווין, בוני M, דה גוסיפ. האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? צופה, הם חשובים, אבל תופעת מיליוני הצפיות ביוטיוב יכולה להיות מוגזמת. באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? פופ, וקומונת ממ"ב. ואלה היו 2 דקות וחצי על המנהל |נעיםלהכיר|

Confide In Omer

New member
מספר

שם: עומר גיל: מבוגר יותר מדי מכולם, מסתבר
מקום מגורים (לא חובה): תל אביב כיתה/צבא/אוניברסיטה/אחר: כבר אחרי כל זה תחביבים: מוזיקה, סרטים, טלוויזיה ועוד.. מוזיקה אהובה: ביונסה, בריטני, מדונה, קיילי סרט אהוב: יש המון! ספר אהוב: גם הרבה.. בבעיקר ספרים של מייקל קריצ'טון, סטיבן קינג והארלן קובן ממתק אהוב: m&m מסר לאומה: אין תמונה (לא חובה): פעם אחרת... ביונסה איך הכרת את ביונסה? עוד מימי no no no של דסטיניז צ'יילד מה השיר האהוב עלייך של ביונסה? קשה לבחור.. אולי Upgrade U מה האלבום האהוב עלייך ביותר של ביונסה? B'Day מה את/ה הכי אוהב/ת בביונסה? מה לא? הקול, ההופעות המדהימות.. יצא לך להאזין לאלבום החדש? ברור אם כן, איזו רצועה את/ה הכי אוהב בו? I Miss You, Start Over, I was Here, Run The World נמצאים בטופ ועוד כמה אחרונות אילו סגנונות מוזיקה את/ה אוהב/ת? בעיקר פופ מי הזמר/ת/להקה האהובים עלייך? בריטני וביונסה בטופ האם אתה צופה בקליפים או שלדעתך הם מיותרים? צופה.. הם פחות רלוונטיים מפעם, אבל עדיין חשובים באילו עוד פורומים בתפוז אתה גולש? הישרדות האמריקאי, גלי, בריטני

HanAn189

New member
גלי ../images/Emo45.gif

לא יצא לי לצפות אף פעם למרות שאני יודע מה הולך שם, אבל זה מזכיר לי שהיו שם כמה קאברים יפים לשירים של ביונסה והדסטיניז

למעלה