החמישיה הפותחת
- פינה חדשה

../images/Emo57.gifהחמישיה הפותחת../images/Emo125.gif - פינה חדשה../images/Emo70.gif

שבוע טוב חברים, את רוב ימי ראשון אנחנו משתדלים לפתוח עם פלייליסט יום א'. אני מניח שיש עוד נושאים רבים שלא נגענו בהם, אבל בגדול אני חושב שהנושא מוצה לעת עתה. ולכן, אני שמח להכריז על פינה חדשה בהשתתפות כולכם, שהרעיון שלה פשוט מאוד: כל אחד ירשום את חמשת השירים שהכי עשו לו את השבוע החולף, ו/או שהוא ממליץ לאחרים לפתוח איתם את השבוע. כך נרכיב שרשור המלצות שיפתח לכולם את השבוע בגוד וייבז, וכך גם עשרות אלפי המשתתפים החדשים בפורום שתמיד מבקשים המלצות, יקבלו מענה כלשהו לבקשות... אז אם הנושא הובן ואין יותר שאלות, מבחינתי אפשר להתחיל.....

החמישיה שלי:

השבוע התאפיין אצלי מצד אחד בכמיהה להופעה של בלאק אוהורו ואביסיניאנס, ושמעתי קצת רוטס קלאסי וטוב, ומצד שני שמעתי קצת חומרים חדשים שדי הגניבו אותי. אז אלה ההמלצות שלי מתוך הדברים ששמעתי בשבוע החולף: 1. Abyssinians - Ethiopia - לשמוע את השיר המדהים הזה בהופעה היה הגשמת חלום ממש... 2. Black Uhuru - Shine-Eye Gyal - לא יעזור, הטיון האהוב עלי של בלאק אוהורו, הביצוע בהופעה מצד אחד קצת אכזב לפי דעתי, אבל מצד שני היה מדהים לחשוב על העובדה שמייקל רוז שר את זה על בימת הבארבי! 3. Alborosie - Rastafari Anthem - הכי טוב על הLive On Riddim אם תשאלו אותי... 4. Pressure - Love And Affection - חוזרים לימים היפים של קורליאון. שיר אהבה מרגש, שחובה להשמיע לאמפרס... (לחצו על שם הזמר כדי להגיע למיי ספייס ולשמוע את השירים היפים שלו) 5. Shaggy - Rub A Dub - אחד השירים הכי טובים שיצאו השנה, ובכלל... BLESS

xXx Shiraz xXx

New member
שבוע טוב =]

ובכן..... השבוע האחרון היה מטורף בשבילי, הרבה מסיבות, הרבה עיזים, הופעה אחת מטורפת, ויום הולדת לקינוח
הנה החמישייה הפותחת שלי : 1. Black Uhuru - Sponji reggae זה פשוט שיר קליט וזמזמתי אותו כל השבוע ! חח 2. Morgan Heritage - How come לאחרונה שמתי איזה דיסק ישן אימים והיו בו מיני נוסטלגיות (לא מבחינת קלאסיקות רגאיי, אלא שירים שהייתי שומעת הרבה לפני 2-3).. האו קאם זה אחד מהם ולשמוע אותו אחרי כל כך הרבה זמן שלא שמעתי פשוט עושה לי טוב על הלב! Tony matterhorn - Talk di thingz .3 חדש ומקפיץ של טוני שיושב על אחלה רידים (הורדתי את כולו חיח).. אז טוני פה בפלייליסט כדי לייצב את כל הרידים שכרגע ברח לי שמו! 4. Bob Marley - Natty Dread אני ובוב זה סיפור אהבה עתיק כמובן, וכל תקופה בחיי עד כה מתאפיינת בשיר אחר של בוב (פחות או יותר, לעתים גם של אחרים). עכשיו אני בתקופת נאטי דרד למשל =] כשעצוב לי אני שמה את נאטי דרד, כששמח לי אני שמה את נאטי דרד! ובעוד שנה כשאשמע איפשהו את נאטי דרד אני אזכר בחודש האחרון =] 5. אוקיי את השיר הזה שמעתי רק אתמול אבל הוא סגר לי את השבוע על הצד טוב ביותר Israel Vibration - Licks & kicks ותודה לשלומי ( K C) שקלע בול למה שהתחשק לי לשמוע =] 24 לספטמבר חבר'ה, 24 לספטמבר. BLESS UP

SouLion

New member
5tunez

a.r.p - selena הרכב זמרים ודי ג'יי אחד לא יודע בדיוק מי שם ומי לא חוץ מדאוויל (daville) שעזב את ההרכב ונהיה סטאר ומיטץ' (mitch) בכל מקרה הרבה טיונים שלהם הם קאברים לשירי אר אנד בי וכו' אמריקאים...אבל זה פשוט טיון באאד little hero - no member god הירו זה אחד הזמרים היותר מוכשרים...קצת נוסטלגיה... נראה אם תזהו עוד טיון עם אותו פרייזינג jah mali - burn dem and leave dem משהו קצת מ2007 למרות שג'ה מאלי כבר לא מוציא יותר מדי זה טיון באד שהוא הוציא השנה על רידים בשם wickedness mad cobra - real enemy קוברה בקונצ'ס סטייל... ky-mani marley - no faith בעיני אחרי דמיאן וסטיבן יש רק עוד בן אחד של בוב ששווה שמיעה וזה לא זיגי לא ג'וליאן וכו'...זה קי-מאני. עבד הרבה עם אמני היפהופ (פראס מהפוג'יז, אפו-רה, פי אם דאון ועוד) שיחק בסרט שוטאס וב-וואן לאב הוציא כמה אלבומים, אחד קאברים של בוב, שניים טובים והאלבום האחרון שהוא הוציא נקרא רדיו והוא הרבה יותר היפ-הופ מאשר רגאיי אבל מילא...הטיון ששמתי פה מהאלבום הראשון אם אני לא טועה. אם דמיאן מביא סטייל של בוב פוגש את סופר קאט, בעיני קי-מאני זה בוב פוגש את בוג'ו bless שבוע טוב Soul-J

DuBsYs

New member
אני נוסע עוד מעט לירושלים

הנה 5 טיונים שיעשו לי את הדרך: desmond dekker - mount zion ras michael - zion land מתוך האלבום המאוד מאוד מומלץ kibir-am-lak Winston Francis - Lets Go To Zion Dawn & Christine - Holy Mount Zion הפקה מנצחת של לינוול ת'ומפסון Tenor Saw - Victory Train אחד הטיונים הטובים של האייטיז!!!

skunkride

New member
5 טיונים לפתיחת השבוע

WAILING SOULS - JAH GIVE US LIFE TO LIVE CULTURAL ROOTS - MR. BOSSMAN CHANTELLS - NATTY SUPER I ROY - ROOTSMAN YAMI BOLO - JAH MADE THEM ALL

Nechi Nech

New member
יאללה

Aidonia - Bawl Later יושב על הDarker Shadow Riddim בהתחלה כשאיידידידידידידידידידי-ראסטה-מה-יהיה-איתו פרץ לא השתגעתי עליו יותר מידי.. אבל אחח איזה טיון.. איידוניה מבחינתי ללא ספק נכנס לליגה של הגדולים עם הטיון הזה.. (עוד טיונים מומלצים על השאדו/דארקר שאדו - מובאדו ענק! דלי ראנקס, צ'ינו, ביזי, בלאק ריינו, קרטל) Alaine - Rise In Love אשתי לעתיד בטיון מדהים.. לא חדש יחסית.. אבל עדיין, מרגש פצצות. טיון וויקיד. יושב על הGuardian Angel Riddim המעולה. Elephant Man - Prison יושב על הBad Dog Riddim הפסיכי אש משום מה אף פעם לא מננגים אותו בדאנסים.. באאאאאד טיון Demarco - Better Jamacia פשוט אלוף ועוד אחד של דימרקו Fallen Soldiers שבוע טוב

K C

New member
nice

teachers first Burning Spear - Live Good וגרסאת הדאב Burning Spear - John Burns Skank ועוד מאותה יצירה Burning Spear - Red, Gold and Green dubbin' it Burning Spear - Workshop טיון שמעיר אותי בבוקר Israel Vibration - Give I Grace or Israel Vibration - Graceful Dub The Abyssinians - african race. no words Johnny Nash - All I Have To Do Is Dream. חידוש למקורי של Everly Brothers. קרדיט לספנסר סאונד על המציאה

vigiman

New member
ביג אפ אחלה דבר הנה שלי

1.Alborosie - One Day פשוט שיר חמוד לאללה של אלבורוזי 2.Steel Pulse - no more weapon שיר מגניב לגמרי ועם מסר לפניםם,דמיאן מביא פה ביקור נחמד גם כן. 3.kharikill - Picture of Selassie I. SHOW DEM A PICTURE OF SELASSIE I! 4.Richie Spice - The System גם אחלה שיר 5.Congo Natty ft. Top Cat - police in helicopter לג'אנגליסט מאסיב!! טיון ג'אנגל בנזונה שבאמצע משתלב עם הטיון המוכר והקלאסי police in helicopter שבוע טוב =]

top 5

1. sizzla ft. capelton- babylon 2. Black Uhuru - Sponji reggae 3. לילה לבן- התקווה 6 4. שלי בלי- התקווה 6 5. a lalalala song- ub40 & bob marley מומלץ בחוםםם שירים שאפפעם לא נמאסים!

bigwill

New member
תיקונים ../images/Emo3.gif

1. Sizzla Ft. Capleton - Babylon a use dem brain שיר ענקקקקקק ענק ענק! :] 3&4. פחחחחחח 5. השיר הזה לא של Inner Circle? או שאני מתבלבל... בכל מקרה בוב לא קשור לשיר הזה :p

Carcass

New member
ואולי..

היא התכוונה ל Girl I Want To Make You Sweat של UB40? שבו כחלק מהפזמון יש גם , "la la la long..."

פסדר לא צריך לצאת עליה

כל אחד והידע שלו, לא מזיק לתקן אבל לא צריך לרדת על מישהו בגלל שאתה יודע יותר ממנו. אני אזכיר לך ששאלת כאן לא מזמן מה זה סטודיו וואן. מטרה עיקרית בפורום היא להעמיק את הידע של אנשים ברגאיי, ולגרות אותם לחקור עוד על הז'אנר המופלא הזה, בטח שלא לומר דברים שעלולים לעשות עבודה הפוכה. ואם זה לא היה ברור - ההודעה מופנית לכולם כאחד.

bigwill

New member
גיל ממש לא יצאתי עליה אל תוציא אותי תוקפני

תיקנתי. לא צעקתי ולא קיללתי.

למעלה