החמישיה הפותחת
- פינה חדשה

כשמושכים את האות האחרונה של המילה או עם הרבה

סימני קריאה/שאלה.. ראה דוגמא
'הבנת????????????? יופי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'

ב ז ו ק ה

New member
Top 5

טוב אז כמה מהדברים שכנראה ילוו אותי השבוע: 1. Alliance deadly Medley - שילוב מטורף של (כמעט) כולם. רק מוכיח ומסביר למה הקבוצה הזו הולכת לספק לנו עוד הרבה סיבות לחייך, גם ב 2008. 2. Mykal Rose - Shoot Out (Shoot Out Riddim איך לא? אחרי הופעה כזו כאן בארץ. 3. Junior Reid - Stop Deport the Youth - נכנס לי למוח כספיישל ענק לסאונד אנגלי מצויין מברמינגהם ששמו luv injection ומאז מסרב לצאת מהראש. 4. Anthony B - Tease Her עוד טיון ממכר שהחזיר את אנטוני בי חזרה לזרקורים, אחרי תקופה לא קצרה של שקט. 5. Alicia Keys -No one - לטיון הזה יש לפחות 5 גרסאות. וכל אחת יותר טובה מהשניה. ביג פאקינג טיון. בין המשתתפים: Jr. Gong, Jr Ried, Shaggy, Cassidy וזה בטח לא הסוף עדיין. כל טיון בגרסה טיפה שונה. אז של אחד יבחר את הפייבריט שלו. שבוע טוב וחורפי לכולם.

xXx Shiraz xXx

New member
יש לך סולסיק?!

אני שמעתי רק גרסה אחת של אלישיה קיז המכובדת, וגם השיר שאמרת של ג'וניור ריד נשמע טעים בהחלט

Carcass

New member
אוקי דוקי

בגלל שהיום חזרתי.. אז..אני ירשום 5 טיונים שלא רק עשו לי את השבוע,אלא עשו לי את כל השלושה חודשים האחרונים! Queen Ifrica - Below The Waist יושבת על ה stop the fighting riddim,מה אומר ומה אגיד,פשוט צ'ון אדיר! התנגן שוב ושוב ב IRIE FM והקליפ שודר בכל התחנות בטלוויזיה ובכל המצעדים. Tarrus Riley - She's Royal אחד האמנים היותר מושמעים היום ביארד,בכל מקום,בכל תחנה,בכל מסעדה. מתוך האלבום Parables,רידימים מצויינים ולהיטים אחרים כמו : Beware,Microchip,System. Gyptian - High Everyday יושב על ה Endless Riddim,צ'ון שהעביר לי הרבה זמן,גם ברגעי שיעמום,גם ברגעי עישוניה וגם בטיסות ובכלל אחד הצ'ונים האהובים עליי. Damian "Junior Gong" Marley - Something For You אין צורך להציג אותו,יושב על ה gang war riddim האדיר בכיכובם של עוד אמנים ענקיים כמו סיזלה,באונטי,וייבז קארטל ומובאדו. Alborosie - Guess Who's Coming To Dinner רי-מייק מצוין של הקלאסיקה.

SaBaGMaN

New member
ליסט של רביעי תופס?

ואלה הטיונים של סבאגו הבוקר הזה.. Busy Signal - Nah Guh Jail Again ביזי אחד הדי ג'יים היותר מושמעים אצלי השנה..ביג צ'ון וליריקס קולע! (Busy Signal - Evil (Remix מה שאמרתי הרגע.. Beenie Man - No No ביני בוואיי לא רע פה.. Trey Songz Ft Buju Banton - Street Life גרגמל לא נח..טיון גדול! Maxi Priest - Whats Going On With U ביג ארטיסט..המלצתי גם על אלברוזי על אותו רידים,שמעו אותם..

החמישיה הפותחת (את סוף השבוע... ../images/Emo3.gif)

time warp- perfect satta a masagana- the abyssinians sinsemilla- black uhuru sister nancy- stalag riddim (אני מניחה שיש לשיר שם, רק שאני לא יודעת אותו...). כל האנשים- איאם. :)

אני סוגר את השבוע שלי עם

Mykal Rose - Shoot out NUFF SAID! Fat Joe - More Money אחד הראפרים היותר מבוזבזים בקטע לא רע מארח את Junior Reid ומתוך The W מההרכבים היותר טובים בהיפהופ של תחילת שנות ה90 מארחים ב One Blood Under W את Junior Reid Benji - Ganja Smoker אחד מה GANJA TUNES היותר אהובים עליי.. קטע מגניב לחלוטין בגרמנית.. וטיון קצת שונה שמתנגן אצלי כמעט כל שבת בצהריים Devin The Dude - What A Job מתוך האלבום השני והמעולה שלו שיצא השנה מארח את סנופ ואנדרה 3000 מאווטקסט. דווין שנחשב בעיני רבים לסוג של ממשיך דרכו של סנופ בכל מה שקשור לטקסטים שלו ועד הסטייל הכ"כ FRESH שלו.. אתם בטח זוכרים אותו מפה . ובונוס קטן Dilated Peoples - Firepower (The Tables Have To Turn) (ft. Capleton) טיון באד!

למעלה