פרק 16

../images/Emo58.gifפרק 16../images/Emo70.gif

שם הפרק: Home מישהו הספיק כבר לראות? מה דעתכם עליו? ועל השירים שהיו בפרק? שרשרו כל מה שקשור לכאן

../images/Emo58.gifדעתי על הפרק

אחרי הפרק המעולה והמושלם שהוקדש למדונה, הגיע הפרק הזה שהיה חלש יחסית בעיניי, וגם רוב השירים היו פחות טובים. חוץ מ-Beautifel שזה בכלל שיר שאני מאוד אוהב, ושמרסדס ביצעה אותו (כרגיל) בשלמות

Confide In Omer

New member
לא ראיתי עדיין ../images/Emo10.gif מקווה לראות בסופ"ש...

אבל שמעתי את השירים! והאמת שלא כזה התלהבתי.. הם בטח עובדים בקונטקסט של הפרק, אבל כשירים בפני עצמם הם לא היו מלהיבים במיוחד. אבל אני שמח שנותנים למרסדס סולואים וזמן מסך, מגיע לה! עכשיו צריך רק לתת יותר סולואים לקווין!

../images/Emo58.gifאיך צחקתי שמרסדס אמרה

בפרק הקודם שכל הזמן נותנים לה לצעוק את השורה האחרונה חחח

מתי היא אמרה את זה?? חח אני לא זוכר את זה. אבל זה אשכרה נכון ../images/Emo6.gif

../images/Emo58.gifבפרק הקודם

(שהוקדש למדונה) אם אני לא טועה... או שאולי זה היה בפרק הנוכחי חחחח

../images/Emo58.gif היה פרק ממש טוב, למרות שזה היה פרק שנתנו במה יותר לקורט ומרסדס, מה שאומר גם שבקושי ראו את רייצ'ל (../images/Emo47.gif) והיא לא שרה כלום, עדיין, קריסטין צ'נוות' (../images/Emo47.gif) הייתה בפרק - היה ממש כיף לראות אותה והיא סיפקה אחלה שירים (כמו הדואטים שלה ושל וויל../images/Emo47.gif)

../images/Emo58.gif

קריסטין היא אחלה שחקנית והיא קורעת
יפה שהביאו אותה שוב...

נשלח מוקדם מדיי התכוונתי להוסיף - וחבל שאידינה לא הייתה גם בפרק (אם אתה מכיר Wicked - הם שיחקו שם ביחד)

../images/Emo45.gif אבל את Rent אני מכיר רק את הסרט ומשם זכור לי רק איזה שיר אחד ממנה שגם הוא היה מוזר.. (גם בכללי לא מתתי על הסרט)

אני אוהב בעיקר את הפסקול כי את ההצגה עצמה לא באמת ראיתי במלואה, רק פה ושם קטעים..

למעלה